Kurs Języka Angielskiego dla Dorosłych

Znasz to uczucie, gdy doskonale wiesz, co chcesz powiedzieć, ale brakuje słów? Postaw na kurs języka angielskiego dla dorosłych – poszerz swoje słownictwo, popraw gramatykę i porozumiewaj się bez barier. Nie ma znaczenia, czy rozwoju w tym zakresie poszukujesz dla siebie, w celach zawodowych czy podróżniczych. Każdy, kto chce poprawić swoje zdolności lingwistyczne możne postawić na angielski online dla dorosłych w englishrules.pl! Wygodna formuła zdalna sprawia, że możesz podłączyć się na lekcję z każdego miejsca na świecie — wystarczy, że masz internet! W naszej szkole nie ma znaczenia, ile masz lat – angielski dla dorosłych to świetna opcja zarówno dla młodzieży, osób w średnim wieku, jak i seniorów. Zapraszamy do englishrules.pl! To co, pogadamy?


Zainwestuj w siebie — postaw na kurs języka angielskiego dla dorosłych


Zastanawiasz się, czy kurs angielskiego dla dorosłych jest dla Ciebie? Zadaj sobie następujące pytania:


 • - czy znasz uczucie, gdy chcesz coś powiedzieć w obcym języku, ale brakuje Ci słów?
 • - czy kojarzysz sytuację, gdy będąc na wakacjach, odpuszczasz atrakcje i eventy z obawy, że nie zrozumiesz przewodnika?
 • - czy rezygnujesz z ciekawych znajomości ze względu na barierę komunikacyjną?
 • - czy Twój rozwój zawodowy stanął w miejscu, bo kolejnym krokiem jest osiągnięcie wyższego poziomu znajomości języka?

Nauka angielskiego dla dorosłych w naszej szkole to otwarcie na oścież drzwi, które do tej pory były zamknięte na cztery spusty. Bez wątpienia jest to znakomita inwestycja, która może zaprocentować w wielu różnych życiowych sytuacjach. W englishrules.pl angielski dla dorosłych to wygodna formuła online, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdy do szkoły. A nauka jest tak samo, jeśli nie bardziej, efektywna niż stacjonarnie.


Angielski online dla dorosłych — każdy egzamin zdasz bez obaw


Decydujesz się na kurs języka angielskiego dla dorosłych, bo przed Tobą ważny egzamin? A może przygotowujesz się do matury lub testu na studiach? Niezależnie od tego, jakie są Twoje motywy, z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc. Nauka angielskiego dla dorosłych nie jest tak straszna, a u nas możesz dobrać wielkość grupy do swoich preferencji. Oferujemy:


 • - lekcje indywidualne,
 • - zajęcia w parach,
 • - para w grupach maks. 4-osobowych.

Rozsiądź się wygodne w swoim ulubionym fotelu, zrób kawę i wpadaj na angielski dla dorosłych online jeszcze dziś!


Nauka angielskiego dla dorosłych — kurs online dla Twojej wygody


Zastanawiasz się, czy nauka angielskiego jest dla Ciebie i czy warto postawić na kurs dla dorosłych? Ucząc się w englishrules.pl na pewno nie pożałujesz! Współpraca z nami to:


 • - inwestycja i rozwój osobisty oraz poprawa pewności siebie,
 • - praca w grupach dopasowanych poziomem znajomości języka,
 • - wygodna nauka wszędzie tam, gdzie chcesz (i masz internet!)
 • - ciekawe i różnorodne zajęcia, gdzie nie ma nudy,
 • - burzenie murów i jednoczesne budowanie mostów komunikacyjnych.

Postaw na englishrules.pl! Nasza szkoła angielskiego online odczaruje ten język — sprawimy, że zaczniesz się nim porozumiewać płynnie, pewnie i z dużą satysfakcją. U nas kurs języka angielskiego dla dorosłych online to czysta przyjemność nauki. Skontaktuj się z nami i poszerz swoje horyzonty jeszcze dziś!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora