Już jest nowy ebook !


Poznaj świat gramatyki z "Grammar Rules!"

Dołącz do grona zadowolonych kursantów i rozwijaj swój angielski tak jak lubisz i kiedy lubisz!

Kup teraz za 29 zł!
plama animacja książki książki tablet telefon telefon Książka

Mamy dla Ciebie ekscytującą nowość - nasz najnowszy e-book poświęcony gramatyce angielskiej. Co go wyróżnia? Przede wszystkim, został on stworzony z myślą o was. Nie tylko jesteśmy skupieni na zapewnieniu klarownych wyjaśnień i przykładów, ale również dbamy o to, aby nauka była angażująca i interesująca. Nasz e-book zawiera liczne interaktywne ćwiczenia, zadania praktyczne oraz praktyczne wskazówki, które pozwolą ci w pełni zrozumieć i opanować trudne zagadnienia gramatyczne. Nie jest też napisany nudnym językiem nauczyciela ze szkoły - wszystko wytłumaczyliśmy przystępnie i oporni uczniowie mogą podrasować swoje umiejętności. Nie zwlekaj, sprawdź!

Kup teraz za 29 zł!

Dlatego warto skorzystać z naszego kursu

Co da Ci nauka j. angielskiego

  • To Ty wybierasz, skąd się uczysz! Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w podróży, na plaży czy w biurze, to Ty tworzysz idealne dla siebie środowisko do nauki. Czas, który zaoszczędzisz na dojazdach pozwoli Ci na bieżąco powtórzyć materiał, a nauka z wybranego przez Ciebie miejsca ułatwi koncentracje oraz przyswajanie nowych zagadnień.
  • Nauka online jest bardziej elastyczna niż nauka w klasie. Materiały z zajęć są zachowywane i archiwizowane, a Ty możesz wracać do lekcji i przerabiać materiał w swoim własnym tempie. Jeżeli zauważysz, że potrzebujesz więcej czasu na przerobienie danego czasu lub konstrukcji, zarchiwizowane zajęcia online ułatwią powtórkę materiału i przydadzą się przy rozwiązywaniu zadań domowych.
  • Posiadając urządzenie z dostępem do Internetu, od nauki języka angielskiego dzieli Cię już naprawdę niewiele. Jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci - niezależnie od tego gdzie mieszkasz i gdzie przebywasz. W Englishrules.pl doskonale rozumiemy korzyści płynące z zajęć online, a nasze doświadczenie w zdalnym nauczaniu jest efektem współpracy z setkami kursantów z całej Polski, a nawet z całego świata!
  • Liczne badania sugerują, że kursanci uczący się w trybie zdalnym robią większe postępy, niż uczniowie w tradycyjnej klasie. Z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych, kursanci w trybie zdalnym wypełniaj więcej testów, dzięki czemu monitorowanie postępu, identyfikowane problemów i ich rozwiązywanie jest znacznie łatwiejsze.
  • Jedna czy dwie godziny dziennie? Dwa razy w tygodniu? Zajęcia indywidualne czy w małych grupach? Nauczanie online nie tylko daje większą elastyczność kursantom, ale również lektorom, co w rezultacie powraca do Ciebie w postaci większej swobody wyboru! Uczenie w formie zdalnej umożliwia stworzenie harmonogramu nauki, który odpowiada Twoim potrzebom, z lektorem, z którym chcesz się uczyć!
  • Wraz z postępem technologicznym, opanowanie umiejętności aktywnego uczestniczenia w wideokonferencjach, efektywnego komunikowania się poprzez Internet oraz koncentrowania się w środowisku online staje się coraz bardziej istotne dla wielu pracodawców. Wszystkie te umiejętności możesz szkolić podczas naszych lekcji online.
Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora