Grupowy Kurs Języka Angielskiego

Nie ulega wątpliwości, że grupowy kurs języka angielskiego to jedna z najpopularniejszych opcji jego nauki. Wynika to z wielu powodów, w tym m.in. atrakcyjna cena, ciekawe zajęcia, możliwość nawiązania nowych znajomości. Szukasz szkoły, w której rozpoczniesz naukę? W English Rules oferujemy grupowy kurs języka angielskiego dla każdego — niezależnie od wieku, poziomu wiedzy czy miejsca zamieszkania. Z nami nauka przebiega w formie online, co sprawia, że wystarczy Ci dostęp do internetu, trochę spokoju i odrobina czasu wolnego. Nie narażasz się na dojazdy, płacenie za parkingi, czas stracony w korkach. Przekonaj się, że w English Rules grupowy kurs języka angielskiego to najlepsze, co możesz sobie zafundować.


Dla kogo grupowy kurs języka angielskiego będzie dobrą opcją?


W English Rules grupowy kurs języka angielskiego to opcja dla każdego, kto chce podszkolić swoje umiejętności. Szczególnie warto, by tym wariantem nauki zainteresowały się osoby, które:


  • - lubią spotykać nowych ludzi,

  • - nie mają problemu z mówieniem przy innych osobach,

  • chcą podjąć naukę trochę taniej — kursy w grupach są tańsze niż indywidualne,

  • motywują się poprzez porównywanie z innymi osobami — oczywiście pozytywne.


Do English Rules zapraszamy wszystkich, zarówno dzieci, młodzież czy studentów, jak i dorosłych czy seniorów. U nas każdy, kto chce zainwestować w swoje zdolności lingwistyczne, może wybrać grupowy kurs języka angielskiego.


Grupowy kurs języka angielskiego — czy warto?


Zarówno grupowy, jak i indywidualny kurs języka angielskiego ma swoje plusy. Dlaczego warto wybrać naukę w gronie kilku osób? Jest kilka istotnych powodów:


  • - nauka przez gry i zabawy — w kilkuosobowym gronie można postawić na gry, quizy i inne zabawy językowe,

  • - osłuchanie się z różnymi stylami mówienia — ułatwi to nawiązanie konwersacji z osobami o międzynarodowych akcentach,

  • - prowadzenie rozmów i dyskusji — to świetne środowisko do naturalnego używania języka,

  • - uczenie się na błędach innych — lektorzy zawsze omawiają popełnione błędy, oczywiście bez wskazywania ich autora, co sprawia, że każdy dzięki temu się uczy.


A zatem warto zdecydować się na grupowy kurs języka angielskiego, gdyż ma to odzwierciedlenie w osiąganych efektach.


Kursy języka angielskiego online dla każdego w English Rules


English Rules to nowoczesna szkoła angielskiego online, z którą osiągniesz oczekiwane efekty. Mamy świadomość, że każdy uczy się w swoim tempie, dlatego w naszej szkole otwieramy grupowe kursy języka angielskiego w kameralnych grupach. Można wybrać naukę w parach bądź w gronie maksymalnie 4 osób. Nasza kwalifikowana kadra lektorów to ludzie, którzy w łatwy i przyjazny sposób pomogą Ci przyswoić najważniejsze zasady językowe. Wypełnij formularz kontaktowy i rozpocznij naukę angielskiego razem z nami!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora