Indywidualny Kurs Angielskiego

Indywidualny kurs angielskiego online to świetna możliwość poprawienia swoich zdolności lingwistycznych z każdego miejsca na świecie. Nie czujesz się wystarczająco pewnie, by wziąć udział w zajęciach grupowych? Musisz przyswoić określony materiał w krótkim czasie? Indywidualne lekcje angielskiego w English Rules są dla Ciebie! Jeśli chcesz mieć możliwość porozumiewania się w każdym zakątku świata, to z pewnością warto zainwestować w siebie. Język angielski niepodważalnie jest najpopularniejszym językiem na świecie. Porozumiewają się nim politycy, sportowcy, biznesmeni, a już niedługo także Ty! By podszkolić swój angielski w komfortowej atmosferze, wybierz lekcje angielskiego w English Rules!


Dla kogo indywidualne lekcje angielskiego będą najlepsze?


Decydując się na indywidualne kursy angielskiego, masz pewność, że uwaga lektora będzie skupiona tylko na Tobie. Dzięki temu efekty będą szybsze i bardziej spektakularne. Na lekcje w English Rules może zdecydować się każdy: dzieci, uczniowie, studenci, dorośli i seniorzy. U nas nie ma limitu wieku — wszyscy mogą zadbać o swoje umiejętności. Indywidualne lekcje angielskiego online dedykujemy w szczególności tym osobom, które:


  • - nie czują się komfortowo ze swoimi zdolnościami,

  • - chcą osiągnąć szybkie efekty,

  • - oczekują pełnej uwagi lektora na swojej pracy,

  • - mają określony materiał i potrzebują wsparcia w jego przyswojeniu,

  • - muszą poprawić swoje umiejętności, by osiągnąć określony cel w pracy czy biznesie.


Indywidualny kurs angielskiego online to możliwość nauki tego języka w komfortowych warunkach, dopasowanych do Twoich potrzeb.


Indywidualny kurs angielskiego online — dlaczego warto?


Zastanawiasz się, czy warto wybrać indywidualne lekcje angielskiego? Co jest lepszego w zajęciach solo niż w grupie? Jest szereg zalet, które potwierdzają, że indywidualne kursy angielskiego to wariant, na który warto postawić. Wśród najważniejszych można wskazać:


  • - brak porównywania swoich umiejętności do innych,

  • - zajęcia przeprowadzane bez presji nadążania za materiałem,

  • - rozmowy na tematy, które Cię interesują,

  • - pełne skupienie lektora na Tobie, dzięki czemu efekty są dużo szybsze,

  • - możliwość efektywnego przygotowania się do ważnego egzaminu, rozmowy czy innych wydarzeń.


Jak widzisz, chcąc poprawić swój angielski, warto postawić na lekcje indywidualne, z którymi osiągniesz swój cel.


English Rules - indywidualne kursy angielskiego i nie tylko


English Rules to szkoła angielskiego online, która oferuje lekcje angielskiego zarówno indywidualne, jak i grupowe. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, w związku z czym możesz wybrać także zajęcia w kameralnym gronie 2 lub max. 4 osób.

Jeśli jednak wolisz zacząć od lekcji z lektorem, to nasz indywidualny kurs angielskiego online z pewnością jest dla Ciebie. Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie, a my odpowiemy w kolejnym dniu roboczym. Zainwestuj w siebie i przekonaj się, że dobra znajomość angielskiego zaprocentuje na wielu płaszczyznach. Zapraszamy!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora