Kraków

Kurs Języka Angielskiego Kraków

Chcesz zapisać się na skuteczny kurs języka angielskiego, ale nie znasz dobrego lektora mieście Kraków? Jesteś we właściwym miejscu. Nasza szkoła angielskiego online prowadzi efektywne zajęcia dla osób z całej Polski i zagranicy. Możesz brać udział w naszych zajęciach gdziekolwiek chcesz — w mieszkaniu przy biurku, na balkonie, a nawet na wakacjach w pokoju hotelowym. Nie tracisz także czasu na dojazdy, więc lekcje angielskiego zaplanujesz podczas przerwy w sprzątaniu lub między dwoma odcinkami ulubionego serialu.

Naucz się skutecznie angielskiego

Jeśli chodziłeś/aś do szkoły po 1991 roku, zapewne miałeś/aś już okazję uczyć się angielskiego. Niestety szkolne metody nauczania często nie zdają egzaminu w codziennej komunikacji. Wiele osób zauważa, że mimo wysokich ocen na sprawdzianach nie są w stanie porozumieć się na wakacjach bez blokady językowej. Najlepszym rozwiązaniem jest więc kurs angielskiego, który możesz zrealizować nie tylko w Krakowie, ale w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą. Dzięki niemu zdasz maturę i egzaminy na studiach, a także zdobędziesz lepiej płatną pracę. Znajomość języka przyda Ci się w czasie wyjazdów służbowych czy wczasów za granicą.

Jak sprawić, żeby nauka angielskiego w Krakowie była efektywna? Najważniejsze jest, żeby wybrać odpowiednie metody. Nie martw się, nie wrócimy do ćwiczenia nieużywanych konstrukcji gramatycznych i wkuwania archaicznych słówek. Nasi lektorzy poprowadzą zajęcia w taki sposób, żebyś zapamiętał(a) jak najwięcej w krótkim czasie. Lekcje w szkole English Rules trwają zaledwie 60 minut. To odpowiedni czas, żeby utrwalić dużą część materiału, a przy tym nie będziesz jeszcze czuł(a) się przemęczony/a. Wszystkie zajęcia zostaną zarchiwizowane, dzięki czemu możesz je obejrzeć jeszcze raz, by utrwalić zdobytą wiedzę.

Efektywny kurs języka angielskiego nie tylko dla mieszkańców Krakowa

W przypadku nauki języka angielskiego każdy ma swoje preferencje. Niektórzy mieszkańcy Krakowa najlepiej uczą się we współpracy z native speakerem, ponieważ mogą mieć pewność, że poprawi ich akcent i intonację. Inni wolą zajęcia z Polakami, którzy dobrze rozumieją, z jakimi problemami zmagają się osoby uczące się języka. Bez względu na to, do której grupy należysz, u nas znajdziesz lektora, który sprosta Twoim wymaganiom. Dorastaliśmy w różnych krajach świata i studiowaliśmy różne kierunki, jednak połączyła nas wspólna miłość do języka angielskiego. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i swoimi doświadczeniami, a charakter naszych zajęć dopasujemy do Twoich potrzeb. Lekcje prowadzimy indywidualnie lub w niewielkich grupach.

Nasza oferta nauki języka angielskiego online jest przeznaczona dla mieszkańców Krakowa oraz innych miejscowości w Polsce i na świecie. Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora