Dlatego warto skorzystać z naszego kursu

Co da Ci nauka j. angielskiego

Możesz zacząć edukację bez względu na wiek

Elastyczna oferta kursów dla każdego

Dzieci

Korzyści płynące z wczesnego rozpoczęcia nauki języka są widoczne na pierwszy rzut oka. Dzieci, w przeciwieństwie do nastolatków i dorosłych, są naturalnymi nabywcami języka; posiadają niesamowitą motywację do przyswajania języków bez konieczności świadomego uczenia się. Jak powszechnie wiadomo, dzieci uczące się języka o wiele łatwiej przyswajają też wymowę, przez co są bardziej skłonne uzyskać rodzimie brzmiący akcent. Wybrani lektorzy Englishrules.pl posiadają doświadczenie w nauczaniu dzieci i rozumieją, w jaki sposób prowadzić zajęcia z języka angielskiego w interesujący i angażujący dzieci sposób, nawet poprzez nauczanie zdalne.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie dedykowanej dla najmłodszych uczniów, prosimy o kontakt poprzez formularz w celu dopasowania nauczania i formatu zajęć do indywidualnych potrzeb Państwa i Państwa

Młodzież

W Englishrules.pl młodzież jest naszą inspiracją! Nasi lektorzy zdają sobie sprawę, że postrzegany jako kolejny przedmiot szkolny, język angielski może szybko stracić atrakcyjność w oczach młodzieży. Jednak nie ma lepszego wieku na wykorzystywanie płynących z nauki języka obcego korzyści niż lata szkolne. Młodzież otacza się językiem każdego dnia - angielski jest dominującym językiem internetu, a dociera do nas poprzez popularne platformy streamingowe i social media w formie muzyki, filmików, gier, filmów, seriali, książek czy podcastów.

W Englishrules.pl doskonale wiemy jak wykorzystać potencjał tych materiałów w tworzeniu angażujących i ciekawych zajęć, które nie tylko pozwolą przełamać barierę językową i zachęcą do używania języka, ale również pomogą Wam w przygotowaniach do sprawdzianów oraz certyfikatów językowych.

Studenci

W dzisiejszych czasach język angielski jest dominującym językiem świata nauki. Wielu studentów uniwersytetów z całego świata decyduje się na szkolenie języka angielskiego równocześnie zdobywając wiedzę z zakresu swojej specjalizacji. Coraz więcej studentów decyduje się też na studiowanie poza granicami swojego kraju, co często wiąże się z ciężką pracą i może stanowić wyzwanie ze względu na barierę językową. Część naszych lektorów przekonała się na własnej skórze, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie oraz podejmowanie nauki za granicą. Zdobywając doświadczenia w krajach całego świata, od państw azjatyckich, po Stany Zjednoczone, nasi lektorzy doskonale rozumieją, jak skutecznie nauczać studentów.

Nie ma lepszego sposobu na poznawanie świata, niż podróżowanie. Nie ma też lepszego czasu na podróżowanie, niż lata studenckie! W englishrules.pl pomożemy Ci opanować angielski na poziomie uniwersyteckim niezależnie od tego, czy Twoim celem jest przygotowanie się do egzaminów, przełamywanie bariery językowej czy rozwijanie języka w celach naukowych. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiednich dla Ciebie zajęć i rozpocznij przygodę z językiem angielskim już dziś!

Firmy

- Na nasz kurs biznesowy możesz zapisać się indywidualnie lub wybrać opcje w grupach 3-4 osobowych. Jest on dedykowany dla osób ze znajomością języka średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

- Jeśli przygotowujesz się do pracy w firmie międzynarodowej lub zagranicznej, kurs biznesowy będzie dla Ciebie idealny.

- Pokażemy Ci jak budować umiejętność komunikowania się w obszarze języka specjalistycznego oraz przygotujemy do rozmowy o pracę. Dołączenie do kursu będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz nauczyć się jak pisać maile w języku angielskim, a może prowadzić spotkania biznesowe czy negocjacje.

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora