Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem.

Oliwia S.

Cześć! Jestem Oliwia!  
Muzyka jest moją wielką miłością – słucham praktycznie wszystkiego, uwielbiam odkrywać nowe brzmienia i poznawać nowych artystów. Interesuję się również podróżami – nowe miejsca i kultury to coś, co mnie niesamowicie inspiruje. Do tej pory podróżowałam głównie po Europie i dzięki znajomości angielskiego poznałam wielu fascynujących ludzi z różnych krajów. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w przedszkolu. Od najmłodszych lat uczęszczałam na różne kursy językowe i brałam udział w zajęciach dodatkowych, co pozwoliło mi nie tylko rozwijać umiejętności, ale też zyskać pewność siebie w jego używaniu. 

Podczas studiów miałam okazję uczestniczyć w wymianie studenckiej, gdzie język angielski pomógł mi nawiązać wiele wartościowych znajomości z ludźmi z różnych krajów. To doświadczenie otworzyło mi oczy na różnorodność kultur, poszerzyło moje horyzonty oraz wzbogaciło mnie o nowe, cenne przyjaźnie. Moje życiowe doświadczenie uświadomiło mi, że znajomość języka angielskiego pozwala nie tylko na komunikację z ludźmi z różnych zakątków świata, ale także na dostęp do ogromnej ilości wiedzy i informacji, dlatego z ogromną chęcią podzielę się z Tobą wszystkim, co wiem. Nie mogę się już doczekać naszych wspólnych zajęć! Wierzę, że z uśmiechem na twarzy i otwartym umysłem można osiągnąć wiele i przezwyciężyć wszelkie trudności dlatego dołożę wszelkich starań, aby stworzyć przyjazne środowisko, które pomoże Wam osiągnąć Wasze cele językowe. Razem przełamiemy wszelkie bariery! Do zobaczenia!

Julia L.

Cześć! Z tej strony Julia. Do moich największych pasji należą nauka i czytanie literatury w językach obcych, w tym także w języku angielskim. Uwielbiam, gdy mam możliwość zwiedzania różnych stron świata i zastosowania swoich umiejętności językowych w codziennych sytuacjach. Oprócz języka angielskiego, uczę się również niemieckiego, i szczerą przyjemność sprawia mi ciągłe dokształcanie się w dziedzinie mojej pracy. 

Języki to dla mnie coś więcej niż narzędzie komunikacji - to klucz do zrozumienia innych kultur i ich dzieł. Moje zainteresowania obejmują także pływanie, które pozwala mi zrelaksować się i naładować energię na kolejne wyzwania. 

Będę starać się, aby nauka ze mną była przyjemna i przynosiła oczekiwane rezultaty. Doskonale pamiętam, jakie zagubienie i niepewność czułam kiedyś zanim osiągnęłam wyższy poziom biegłości w mówieniu i pisaniu, dlatego na moich zajęciach możesz liczyć na pełne zrozumienie Twoich potrzeb i duże pokłady cierpliwości. Razem będziemy odkrywać piękno języka angielskiego, rozwijać poszczególne umiejętności i czerpać z tego wiele radości. Do zobaczenia wkrótce!

Milena K.

Hej! Mam na imię Milena
Od najmłodszych lat uczę się języków obcych, w tym języka angielskiego, którego poznawanie przerodziło się w pasję (poza tańcem, kinem i podróżami). Znajomość języka wykorzystuję w codziennym życiu na różnych płaszczyznach, dzięki czemu mam okazję doskonalić swój warsztat i wciąż się rozwijać. 

W English Rules stawiam na indywidualne podejście do każdego ucznia, tak by jak najefektywniej przekazać posiadaną wiedzę i umiejętności oraz pomóc wzmocnić relację z językiem angielskim. Stosuję do tego wszystkie moje dotychczasowe doświadczenia w nauczaniu języka, a także wynikające z podróżniczej praktyki - odwiedziłam m.in. Wielką Brytanię, Włochy czy Austrię, gdzie posługiwałam się j. angielskim z mieszkańcami tych krajów. 

Jeśli chciałbyś/abyś przełamać barierę językową, wyrobić intuicję leksykalno-gramatyczną lub kontynuować przygodę z j. angielskim w miłej atmosferze, to serdecznie zapraszam do współpracy! See you soon!

Mateusz C.

Cześć! Jestem Mateusz i pasjonuje się muzyka, surfingiem i podróżowaniem. Bez angielskiego większość aspektów moich pasji byłaby prawie, że nie możliwa. Potrzebowałem umiejętności językowych do zrobienia kursu instruktorskiego z kitesurfingu, by móc pracować z swoją pasją, czy do oglądania filmików na YouTubie, dzięki którym umiem grać na gitarze, o podróżach nawet nie wspomnę bo nie byłoby, w ogóle takiej możliwości gdyby nie angielski. 

Moją dużą pasją jest również przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności dlatego chętnie pomogę Ci w nauce angielskiego, by również był tak przydatny jak w moim przypadku a nie tylko smutnym obowiązkiem szkolnym czy niezręczną sytuacją za granicą.

Jakub R.

Hej! Nazywam się Jakub. Odkąd tylko pamiętam języki obce były moim głównym zainteresowaniem, w szczególności język angielski, z którym mam styczność od dziecka. Stąd też mój wybór padł na studia filologiczne, w trakcie których wyjechałem na obóz językowy do Stanów Zjednoczonych w celu uzyskania certyfikatu EFSET na poziomie C1. Za cel przyjąłem sobie jak najwierniejsze nauczenie się amerykańskiej wymowy oraz zgłębienie wszelkich zagadnień gramatycznych. Nauczanie dla mnie jest przywilejem oraz dużą przyjemnością, gdyż mogę przekazać zdobytą wiedzę moim uczniom co w przeszłości wykonywałem na stanowisku lektora. W wolnym czasie interesuję się piłką nożną, tenisem, podróżami a także kinematografią. W byciu na bieżąco z moimi hobby pomaga mi właśnie język angielski, dzięki któremu mogę sprawdzać najświeższe informacje na zagranicznych mediach. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia, co przekłada się na widoczny postęp w nauce języka. W trakcie mojej przygody z angielskim poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy otworzyli mi nowe horyzonty i mam nadzieję, że będę taką osobą właśnie dla Ciebie. Wspólnie będziemy przełamywać bariery językowe i przy tym traktować naukę języka jako przyjemność. Do zobaczenia na zajęciach!

Diana

Hi there! I’m Diana and I’ve helped multiple people gain a new level of confidence in English. Whether you are new to the language or a savvy learner looking to sharpen your skill, be ready for fun and engaging conversations

Apart from teaching English for over 3 years, I’ve also been into handy-crafty hobbies — crocheting, cooking, sewing, even micro-gardening, you name it! Our classes will be an open conversation about everything and anything that you take interest in. I’m eager to hear about other people’s passions and learn the perspectives on life I haven’t come across. So, let’s have a fulfilling exchange together!

Igor P.

Cześć! Jestem Igor i pasjonuje się muzyką, gamingiem i kolarstwem. Od dziecka marzyłem o opanowaniu angielskiego, aby móc rozumieć teksty piosenek i cieszyć się opowieściami z gier bez spolszczenia. Jako hobby tworzę własną muzykę, co pozwala mi na wyrażenie siebie w kreatywny sposób. Moją istotną pasją jest także przekazywanie wiedzy i nauczanie angielskiego. W English Rules oferuję indywidualny tok nauczania, który skupia się na praktyce i jest prowadzony w przyjazny sposób :)
Moim celem jest nie tylko nauczenie Cię języka angielskiego, ale także zainspirowanie do jego używania w codziennych sytuacjach. Jeśli szukasz lektora, który pomoże Ci osiągnąć swój pełen potencjał w nauce angielskiego, zapraszam do mnie. Razem z pewnością osiągniemy wiele!

Olek T.

Witaj! Jestem Olek i pasjonuję się językiem angielskim od lat.

Uwielbiam spędzać czas na swoich dwóch innych pasjach: grach wideo i narciarstwie. Gry wideo nie tylko dostarczają mi rozrywki, ale także stanowią doskonałą okazję do praktykowania angielskiego w interaktywny sposób. Od gier fabularnych po gry zespołowe. 

Poza tym, kocham spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie na stoku narciarskim. Narty dają mi nie tylko możliwość aktywnego wypoczynku, ale także szansę na praktykowanie angielskiego w naturalnych sytuacjach. Nie mogę zapomnieć o mojej trzeciej pasji - motoryzacji. Od zawsze fascynują mnie samochody i kultura motoryzacyjna. Zapraszam Cię na zajęcia ze mną!

Maciek M.

Hej, jestem Maciek
Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się już od najmłodszych lat. Pamiętam jak grając w Lego Star Wars jako dziecko bardzo chciałem poznać historię tego uniwersum w oryginalnym języku. Lektor czy dubbing brzmiały nienaturalnie i koniecznie chciałem usłyszeć wszystkich aktorów z ich oryginalnymi głosami, co było moją motywacją, żeby nauczyć się angielskiego. Uważam, że jest to dobra motywacja również dla zaczynających naukę angielskiego – będziesz w stanie zrozumieć filmy, seriale, podcasty i różne inne treści po angielsku bez czekania na ich tłumaczenie bądź lektora. Bardzo lubię też podróżowanie. Kilka lat temu odważyłem się po raz pierwszy wyjechać za granicę samodzielnie – do Londynu. Przed wyjazdem miałem kilka obaw związanych z tym jak sobie poradzę. Jak się okazało – niepotrzebnie! Już od pierwszego dnia w Londynie zagadywałem pracowników lotniska, pytałem przechodniów o drogę i rezerwowałem telefonicznie zwiedzanie studia Harry’ego Pottera. Osiągnięcie takiej płynności wymagało ode mnie zaangażowania i cierpliwości. Wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć się języka angielskiego. 
Zapraszam do wspólnej przygody z językiem angielskim!

Natalia B.

Witaj! Jestem Natalia, a jako lektor języka angielskiego, chciałabym podzielić się z Tobą nie tylko moją wiedzą, ale i pasją do nauki oraz szerokim spektrum zainteresowań. 

Taniec, gotowanie i podróże są integralną częścią mojego życia, a każde z tych zainteresowań wnosi coś wyjątkowego do mojej nauki języka angielskiego. Przez pięć lat praktykuję taniec, co nie tylko rozwija moją wytrzymałość fizyczną, ale także przekłada się na dynamikę i energię, które chętnie włączam w proces nauczania. 

Gotowanie dla mnie to sztuka, która uczy precyzji, kreatywności i umiejętności komunikacji poprzez różnorodność smaków. Podróże, których doświadczyłam w 20 krajach, były nie tylko podróżami po kulturach świata, ale także doskonałym polem do rozwijania umiejętności językowych. Z każdego zakątka świata wynoszę nie tylko wspomnienia, ale również różnorodność językową, którą chętnie przekazuję w trakcie zajęć. 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży przez świat angielskiego. Moje zajęcia to nie tylko lekcje, ale także możliwość odkrywania nowych obszarów języka w praktyczny i angażujący sposób. Razem możemy stworzyć indywidualny plan nauki, dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań. Biorąc udział w moich zajęciach, nie tylko rozwijasz umiejętności językowe, ale także wprowadzasz elementy taneczne, kulinarno-kulturowe i podróżnicze. Wybierz mnie jako swojego lektora, a razem odkryjemy fascynujący świat języka angielskiego. Gotowy/a na tę przygodę? Let's start!

Amelia S.

Hej! Nazywam się Amelia
Jedną z moich pasji są podróże, dzięki którym poznałam wiele osób i uświadomiłam sobie, jak ważna jest znajomość języka angielskiego, nawet w codziennych sytuacjach. Oprócz języka angielskiego, pasjonuje się językiem norweskim, którego aktualnie się uczę i jestem zdania, że nauka języków niesamowicie rozwija, daje też mnóstwo radości i satysfakcji (szczególnie, kiedy w końcu zrozumie się ten jeden znienawidzony przez wszystkich temat gramatyczny). Uwielbiam też muzykę, którą łączę w wolnych chwilach z moimi innymi zainteresowaniami - gotowaniem i bieganiem, a o Waszych pasjach też bardzo chętnie posłucham. Wiem z doświadczenia jak trudne może być przełamywanie bariery językowej i swobodne wypowiadanie się w obcym języku, dlatego z mojej strony możecie liczyć na ogromne wsparcie i zrozumienie. Będę starać się, jak tylko mogę, żeby nauka ze mną była przyjemna i dawała oczekiwane rezultaty!

See you soon!

Ola Ł.

Cześć! Jestem Ola
Języka angielskiego uczę od kilku lat i za każdym razem proces nauczania przynosi mi tyle samo radości oraz satysfakcji. Uwielbiam wszechobecną kulturę krajów anglojęzycznych i wszelakie tradycje które się z nich wywodzą. W czasie studiów magisterskich odkryłam w sobie ogromną pasję do teatru, i udało mi się trafić na widownie The Globe w Londynie. W kręgu moich zainteresowań jest również literatura, kuchnia włoska i azjatycka oraz taniec. Ponad wszystko cenię sobie dobrą atmosferę na zajęciach, która pozwala na przełamywanie barier związanych z mówieniem w obcym języku. Mam doświadczenie z uczniami w każdym wieku, wielokrotnie pomagałam w przygotowywaniach do matury z języka angielskiego jak i innych egzaminów. Bardzo lubię również pracę z dorosłymi i ich zaangażowanie oraz ekscytacje podczas nauki nowych umiejętności. W trakcie naszych zajęć będziemy stawiać na dużą ilość praktycznych umiejętności, naukę języka obcego w oparciu o zagadnienia społeczne i kulturowe oraz odpowiadać na wiele pytań związanych ze sztuką lub popkulturą. Zapraszam serdecznie do wspólnej podróży językowej! 

Julia Ku.

Heyo! Mam na imię Julka. 
Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wyznaczone cele, nie zapominając o poczuciu lekkości i przyjemności podczas samych zajęć. Angielski jest w moim życiu od drugiego roku życia, ponieważ był moment, w którym powiedziałam swojej mamie (ona poświęciła swoją karierę na nauczanie dzieci tego języka) „No problem!” bez żadnego akcentu. Uznaję ten moment za początek swojej przygody z angielskim. A potem były konkursy, olimpiady, konferencje naukowe… Doszło do tego, że teraz to ja będę uczyła Was w szkole English Rules! 
Do zobaczenia na zajęciach!

Sophia S

Cześć, super, że zastanawiasz się nad zajęciami z angielskiego! Jestem Sophia i chętnie Ci pomogę :) 
Jeżeli marzysz o zrozumieniu słów ulubionej piosenki, zapoznaniu się z nowymi przyjaciółmi w podróży do obcego kraju, albo dobrej ocenie z egzaminu, nie bój się dać angielskiemu jeszcze jednej szansy! 
Wierzę w naukę krok po kroku, tak jak sama kiedyś zaczynałam swoją długą podróż z angielskim. I am, You are, He/She/It is capable of learning! Widzimy się na zajęciach!

Julia Ko.

Cześć! Mam na imię Julia i cieszę się, że mogę być częścią zespołu English Rules. 

Swoją pasję do języka angielskiego odkryłam już podczas swojej edukacji szkolnej. Muszę przyznać że na samym początku nie przepadałam za nim i nie rozumiałam go, więc wiem jak ciężka może być nauka języka angielskiego. Obecnie jest on moją pasją i nie wyobrażam sobie życia bez znajomości angielskiego, ponieważ używam go na codzień. 

Poza językiem angielskim uwielbiam kino i filmy, podróżowanie oraz wszelkie robótki ręczne. Lubię też malować i śpiewać. Dzieki temu, że znam angielski poznałam wiele wspaniałych ludzi z całego świata, z którymi kontakt mam do dziś. Mam nadzieję, że podczas lekcji spędzisz świetnie czas i przy okazji nauczysz się wiele nowych rzeczy oraz, dzięki znajomości drugiego języka, będziesz mógł tworzyć masę niezapomnianych wspomnień. Nie mogę się doczekać aż Was poznam. Do zobaczenia!

Julia G.

Hello! Jestem Julka
Oprócz ogromnych pokładów kreatywności cechuje mnie też gotowość na nowe wyzwania i ciągła chęć poznawania świata, którą bardzo w sobie pielęgnuje. To właśnie dlatego zrobiłam odważny krok i spędziłam cały rok w USA, gdzie miałam okazję nauczyć się niesamowicie dużo o kulturze, sztuce i obyczajach tego pięknego kraju. Moją największą pasją od wielu lat pozostaje literatura, którą tworzę i której tajemnice zgłębiam. Nie tylko w języku polskim. A czy ty nie chciałbyś może sięgnąć po któryś z angielskich bestsellerów i przeczytać go w oryginalnym języku, by móc później o nim podyskutować z obcokrajowcem? To prostsze niż ci się wydaje! Czekam na ciebie, byśmy mogli zagłębić się razem w całym morzu wiedzy, starając się dopłynąć aż po horyzont - i jeszcze dalej.

Ania G,

Hey, hey! Mam na imię Ania

Jestem podekscytowana, byciem lektorem w szkole English Rules! Moja fascynacja językiem angielskim zaczęła się jeszcze w dzieciństwie, gdyż był to mój ulubiony przedmiot w szkole, a ta pasja towarzyszy mi nieprzerwanie do dziś. Poza tym, mam słabość do buldogów francuskich, które zawsze potrafią poprawić mi nastrój. Oprócz mojej miłości do języka, uwielbiam podróżować, a szczególne miejsce w moim sercu zajmują Turcja oraz kraje arabskie.  

Uwielbiam pracować z językiem, a także dzielić się tą pasją z innymi. Moje podejście do nauczania jest pełne kreatywności i różnorodności. Uwielbiam wykorzystywać seriale, piosenki oraz szeroką gamę popkultury, aby uczniowie mogli doświadczyć języka w sposób dynamiczny i przyjemny. Moim celem jest nie tylko przekazywanie suchych faktów, ale także inspirowanie uczniów do odkrywania języka angielskiego w różnych kontekstach życia codziennego. Mam nadzieję, że zobaczymy się na zajęciach, see you soon !

Julia S.

Cześć! Jestem Julia.
Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, przez 15 lat mieszkałam w Irlandii. Oprócz mojej pasji do języka, pasjonuję się także malarstwem, fotografią i uwielbiam dobrą książkę. Największą przyjemność sprawia mi tworzenie dzieł o tematyce przyrody. Moja ulubiona książka to „Can’t Hurt Me” by David Goggins. 

Celem naszych wspólnych lekcji będzie osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzę, że nauka może być przyjemnością. Nie mogę się doczekać, aby pomóc Ci poprawić twój angielski!

Do zobaczenia na zajęciach!

Stacy C.

Hey there ! I’m Stacy your friendly guide to helping you learn English in the best way possible. My lessons revolve around creating a supportive and comfortable space where mistakes are part of learning, and each step forward is celebrated. No stress, just a relaxed and interactive setting to boost your English skills. When I'm not teaching, you'll find me immersed in books. Right now, my favorite read is 'It Ends With Us,' a captivating story that resonates deeply. Additionally l love exploring diverse cultures in different countries . Learning a new language is like embarking on a thrilling adventure, and I've been down that road myself with a few languages. I definitely understand how it can be, so don’t worry l got you , l’ll be on this journey with you .

Jakub H.

Cześć! Jestem Kuba. 
Interesuję się programistyką oraz muzyką. Od najmłodszych lat siedziałem z gitarą basową na kolanach, stąd też muzykę mam we krwi do dzisiaj. Swój czas wolny poświęcam samokształceniu się w zakresie języków obcych oraz informatyki. Moja historia z angielskim zaczęła się gdy miałem około ośmiu lat. Gdy byłem jeszcze dzieckiem szalenie interesowałem się klockami LEGO oraz tworzeniem animowanych historyjek z ich użyciem. Niestety na Youtube jedyne filmiki z tymi animacjami były w języku angielskim, dlatego sam musiałem sobie radzić ze zrozumieniem ich treści. Od tamtego momentu nieprzerwanie do dziś wyjątkowo kocham ten piękny język oraz codziennie go używam. W swoim życiu podróżowałem do wielu krajów, m.in. Chorwacji, Słowacji, Albanii oraz Bośni i Hercegowiny. Przebywając w tych krajach całe miesiące, rozmawiałem z ich mieszkańcami zawsze po angielsku, dlatego też dziś potrafię płynnie mówić w tym języku. Mając kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci oraz młodzieży wiem, jak uczyć języka tak, żeby go nauczyć. Na naszych zajęciach jestem stuprocentowo nastawiony na efektywny rozwój swoich kursantów. Najbardziej zależy mi na tym, aby rezultat był widoczny dla moich uczniów oraz żeby z lekcji na lekcje czuli się coraz pewniej ze swoim angielskim. Mam nadzieję, że wspólnie zaczniemy nowy rozdział w nauce angielskiego!

Iza P.

Hello! 
Mam na imię Iza i uwielbiam język angielski, odkąd pamiętam. Posługuję się nim każdego dnia na zmianę z hiszpańskim, ponieważ mieszkam w Hiszpanii, w regionie Andaluzji. Uwielbiam uczyć, bo to doskonały sposób na rozwijanie swoich umiejętności. Przede wszystkim cenię sobie jednak pracę z ludźmi, bo przynosi mi mnóstwo radości. Mam doświadczenie w pracy z wieloma grupami wiekowymi — dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Przygotowujecie się do ważnego egzaminu? Wyjeżdżacie za granicę? A może po prostu lubicie się uczyć? Wspaniale trafiliście! Z chęcią pomogę Wam otworzyć się na język. Ale, ale! Języki to nie wszystko, co mnie interesuje. Bardzo lubię czytać, szczególnie książki młodzieżowe (wtedy czuję, że licznik zatrzymał się na osiemnastce). Piszę też własne powieści w języku angielskim i obecnie pracuję nad wydaniem jednej z nich wraz z agentką ze Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo biegam w półmaratonach i maratonach, bo choć kocham prowadzić zajęcia, to właśnie ruch jest dla mnie najważniejszy. Chętnie poznam wkrótce Wasze zainteresowania! See you all soon!

Ola J.

Cześć! 
Mam na imię Ola i bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu EnglishRules! Moja przygoda z językiem angielskim trwa odkąd pamiętam i od samego początku cieszyła mnie nauka tego języka. Jeszcze większą satysfakcję sprawia mi przekazywanie mojej wiedzy dalej. Języki są nieodłącznym elementem mojego życia codziennego, a także pomagają one w rozwijaniu moich pasji. Uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki w obcych językach i cieszyć się tym, że rozumiem teksty oraz ukryte metafory. Uwielbiam także podróżować - język angielski pozwala mi się porozumieć z każdym, w każdym zakątku świata i poznawać nowych ludzi. Znam również język rosyjski i podstawy szwedzkiego.

Nauczanie to jedna z moich pasji, bardzo cieszy mnie postęp ucznia i jego uśmiech oraz duma, że udało mu się zdać egzamin, czy dogadać się z kimś podczas wakacji za granicą. Zależy mi na nauce praktycznego i przydatnego języka angielskiego. Co więcej, komfortowa atmosfera i ciekawe materiały są nieodłącznym elementem moich zajęć. 
See you soon!

Dominika T.

Cześć, 
mam na imię Dominika i cieszę się, że mogę być lektorką w EnglishRules! Moja przygoda z językiem angielskim trwa już 10 lat, a pasję do języka odkryłam po kilku latach nauki kiedy zrozumiałam, że to nieodłączna część mojego życia. Angielski towarzyszy mi na co dzień i daje wiele możliwości takie jak podróżowanie czy nawiązywanie nowych znajomości za granicą bez bariery językowej. Podróżowanie to moja kolejna pasja, a miejsca, które zostaną mi na długo w pamięci to Londyn i Wiedeń. Znam również język niemiecki i francuski, dlatego też nauka języków odgrywa kluczową rolę w moim życiu. Od zawsze chciałam uczyć innych oraz dzielić się zdobytą wiedzą, dlatego 4 lata temu zaczęłam udzielać korepetycji. Jest to praca, która daje wiele satysfakcji, ponieważ progres ucznia jest wspólnym sukcesem. Ważne jest dla mnie to, aby zajęcia odbywały się w miłej i bezstresowej atmosferze, a przede wszystkim były interesujące dla ucznia. Uważam, że jest to najlepszy sposób na naukę, który przynosi oczekiwane efekty. Swoimi lekcjami, próbuję pokazać, że język angielski służy nie tylko do komunikacji, ale także może stać się pasją. Nie mogę się doczekać, kiedy spotkamy się na zajęciach!

Zofia L.

Cześć wszystkim! 
Mam na imię Zofia. Z językami obcymi mam styczność już od najmłodszych lat, kiedy to zaczęłam interesować się zagraniczną muzyką i próbowałam uczyć się tekstów piosenek. Muzyka łączy się również bardzo z moją kolejną ogromną pasją, jaką jest taniec. Taniec, muzyka i języki obce nauczyły mnie otwartości na świat, różne kultury, wrażliwości na ludzi i sztukę oraz kreatywności. 
Z językiem angielskim spotykamy się tak naprawdę wszędzie, dlatego uważam, że warto przełamywać swoje bariery i dać szansę temu pięknemu językowi. Ja sama uwielbiam poznawać nowe języki i powiązałam z tym nawet swoją ścieżkę studiów. Na moich zajęciach dbam o miłą atmosferę i dobry kontakt z uczniem, bo nauka języka ma być przede wszystkim przyjemna, a nie stresująca. Do zobaczenia na zajęciach!

Natasza T.

Hello there! Mam na imię Natasza, a moja przygoda z językiem angielskim trwa właściwie od kiedy tylko pamiętam. W liceum realizowałam program Matury Międzynarodowej IB, a później przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii i spędziłam niezapomniane dwa lata w pięknej Szkocji. Tam pogłębiałam swój związek z językiem angielskim i brytyjską kulturą, która zawsze była mi bliska.
Wierzę, że nauka języka angielskiego to nie tylko podręczniki i reguły gramatyczne, ale przede wszystkim umiejętność swobodnej komunikacji. To właśnie dzięki moim doświadczeniom w Wielkiej Brytanii potrafię dostarczyć Wam autentycznego i żywego języka, który jest niezbędny w codziennych sytuacjach. Podczas zajęć często bazuję na filmach czy piosenkach, bo sama właśnie w ten sposób uczyłam się języka angielskiego. Prywatnie bardzo bliska jest mi filozofia, szczególnie w kontekście społeczno-politycznym, oraz sztuka i popkultura. Uwielbiam też dobrą kuchnię. 
Z niecierpliwością czekam na nasze wspólne zajęcia, podczas których dołożę wszelkich starań, żeby stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko, które pomoże Wam osiągnąć swoje cele językowe. Mam nadzieję, że razem będziemy odkrywać niuanse języka i przełamywać bariery!

See you!

Mateusz J.

Witam Serdecznie!

Nazywam się Mateusz i z przyjemnością pragnę podzielić się z Tobą swoją pasją do nauki języka angielskiego.

Angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, a teraz jestem nauczycielem z pięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Moje pasje obejmują podróże, czytanie literatury anglojęzycznej, dobrym filmem lub serialem też nie pogardzę.

Pozytywne podejście jest dla mnie kluczowe, ponieważ wierzę, że przyjemność z nauki jest równie ważna, jak zdobywanie wiedzy.

Moja przygoda z językiem zaczęła się od fascynacji kulturą Brytyjską i pracy w Anglii. Pogłębiło to moją miłość do języka oraz umożliwiło odkrywanie różnorodności kulturowej.

Moje umiejętności w zakresie tworzenia dynamicznych lekcji, dostosowanych do Twoich potrzeb oraz cierpliwość i zaangażowanie, które wnoszę do procesu nauki, są kluczowe w mojej pracy. Zapraszam Cię do wspólnej podróży pełnej odkryć i osiągnięć!

Maria P.

Hello there! Nazywam się Maria. Uwielbiam wszystko, co związane z filmem, literaturą i popkulturą. Uczyłam się języka angielskiego od najmłodszych lat i bardzo miło wspominam naukę w gimnazjum oraz liceum dwujęzycznym. Regularnie brałam udział w lekcjach z native speakerami oraz w wymianach międzynarodowych. Właśnie na tych wyjazdach zawarłam wiele cudownych zagranicznych przyjaźni, co nie byłoby możliwe bez znajomości języka angielskiego. Cały czas staram się poszerzać swoje horyzonty oraz stawiać sobie nowe wyzwania. Bardzo chętnie pomogę Wam w realizacji wszelkich celów językowych. Na naszych spotkaniach czeka na Was możliwość rozwoju swoich umiejętności w tempie dostosowanym do Waszych potrzeb. Gwarantuję indywidualne podejście, a także spokojną atmosferę, dzięki której nauka stanie się przyjemnością. Jestem z natury osobą bardzo cierpliwą, dokładną i zorganizowaną, tak więc chętnie odpowiem nawet na setki nurtujących Was pytań. Serdecznie Was wszystkich zapraszam do wspólnej nauki. Nie mogę się doczekać aż Was poznam, see you soon!

Zuzanna S.

Hi there!
Jestem Zuza. Pasjonuję się kulturą, zarówno Stanów Zjednoczonych, jak i Dalekiego Wschodu, literaturą oraz filmami (w szczególności lubię horrory). Skończyłam amerykanistykę. Wierzę, że najlepsza metoda nauki języków obcych to regularna ekspozycja to znaczy nauka poprzez słuchanie, oglądanie i zagłębianie się w środowisko danego języka jak najczęściej. Tłumaczenie zawsze nieco odbiega od oryginału, dlatego również filmy i książki brzmią inaczej w oryginale i inaczej oddziałują na człowieka. Poza angielskim uczę się jeszcze rosyjskiego i zaczęłam w tym roku przygodę z japońskim. Jednak myślę, że to właśnie angielski jest w stanie najbardziej poszerzyć horyzonty w obecnych czasach i odblokowuje nam wielkie pole do rozwoju, a także możliwość komunikacji z ludźmi na całym świecie. Jego znajomość znacznie odmieniła moje życie i pozwoliła rozwijać różne umiejętności dzięki potędze internetu. W ten sposób uczę się rysunku, grafiki komputerowej i życia w duchu mindfulness. Jeżeli też chcesz zdobyć tę moc i pozbyć się bariery językowej zapraszam na moje zajęcia:)

Monika M.

Cześć wszystkim! Nazywam się Monika i bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu English Rules. Języki od zawsze stanowiły centrum mojego życia, a obecnie poza angielskim, moje serce skradł język hiszpański, którego naukę kontynuuję od dwóch lat. Podróże i muzyka to również ogromna część mojego życia. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać różnorodne kultury i delektować się unikalnymi doświadczeniami. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się od najmłodszych lat. Fascynacja językiem Shakespeara i możliwość komunikowania się z ludźmi z różnych zakątków świata były dla mnie inspiracją do zgłębiania tajników angielskiej gramatyki i słownictwa. Nie wyobrażam sobie nauki języków i pracy z moimi uczniami bez pozytywnego podejścia, a więc na pewno nie braknie nam dobrego humoru podczas lekcji. Z niecierpliwością czekam na możliwość dzielenia się moją pasją do języków i podróży z Wami. Wierzę, że razem osiągniemy wspaniałe cele językowe i odkryjemy fascynujący świat anglojęzycznej kultury. Do zobaczenia na lekcji!

Wojtek S.

Hej, mam na imię się Wojtek i swoją przygodę z angielskim zacząłem prawie tak szybko jak z polskim – czasami sam nie wiem, w którym języku czuję się pewniej. Jestem człowiekiem z natury gadatliwym i przekonam każdego do porozumiewania się w języku obcym. Miałem przyjemność spędzić 4 miesiące w roli asystenta nauczyciela prowadząc zajęcia językowe za granicą, metody dydaktyczne nie są mi więc obce. Zawsze znajdę stosowne podejście i odpowiednio dostosuję zajęcia do indywidualnych potrzeb, nieważne jakie by one były. Jestem pewien, że wyleczę każdego z bariery językowej i lęku przed gramatyką. Gwarantuję luźną atmosferę na zajęciach – to mój sekret na przyjemność z nauki i zadowalające efekty pracy!

Dominika W.

Hello there! Nazywam się Dominika i nauczaniem języka angielskiego zajmuję się już 5 lat. Uwielbiam języki obce, dlatego moje zamiłowanie do nauki angielskiego szybko przerodziło się w pasję do nauczania. Moje początki z tym językiem nie były jednak łatwe – jako dziecko nie radziłam sobie z tym przedmiotem w szkole i dopóki nie spotkałam na swojej drodze świetnych nauczycieli, nie wiedziałam jak wielką frajdę może sprawiać nauka języków obcych. Właśnie dlatego dokładnie rozumiem jak ważną rolę odgrywa lektor w procesie przyswajania przez ucznia języka i zawsze robię wszystko, aby zajęcia były jak najprzyjemniejsze i interesujące, a materiały ciekawe i dostosowane do kursantów. Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna - moim priorytetem jest to, aby kursanci dobrze się bawili podczas zajęć, ponieważ wiem, że nauka jest najefektywniejsza, kiedy uczniowie lubią na nie przychodzić i czują się swobodnie. Aktualnie w wolnym czasie uczę się również języka hiszpańskiego, więc wiem jak frustrujący może być proces nauki – dlatego mam w sobie ogrom cierpliwości i zrozumienia. Lata doświadczenia pozwoliły mi wypracować sporo sposobów na wytłumaczenie jednej rzeczy, dały świadomość tego, jakie zagadnienia sprawiają największy kłopot i jak temu zaradzić – znam szereg tricków i skojarzeń, które usprawniają naukę skomplikowanych kwestii. Każdego kursanta traktuję indywidualnie i dopasowuję zajęcia tak, aby był zadowolony i spełnił swoje cele językowe – to od ciebie zależy na czym skupimy się najbardziej. Jeśli jednak nie masz konkretnego celu, nie wiesz dokładnie na czym chciałbyś się skupić – mam masę pomysłów na zajęcia, których wykorzystania nie mogę się doczekać! See you!

Piotr M.

Hi everyone!
Jestem Piotrek:) Języka Angielskiego uczę się odkąd tylko pamiętam. Od dziecka mam doczynienia z native speakerami i to właśnie chęć komunikacji z nimi zaszczepiła we mnie pasję do języków od najmłodszych lat. Studiowałem w dwóch zagranicznych uczelniach przez co angielski stał się językiem, którym posługuję się na co dzień. Podczas naszych zajęć pokażę Ci, że angielski nie jest wcale taki straszny, a umiejętność komunikacji w tym języku pozwoli Ci na  otwarcie wielu nowych drzwi w twoim życiu:) 
Poza językami moją główną pasją od wielu lat jest muzyka (studiuję Instrumentalistykę na Akademii Muzycznej) oraz podróże i poznawanie nowych kultur. 
Postaram się aby nauka ze mną przynosiła Ci satysfakcję, nowe odkrycia po każdych zajęciach i pozwoliła Ci na efektywne dotarcie do Twoich celów językowych. 
Do zobaczenia na naszych zajęciach!

Oliwia J.

Hi there! Mam na imię Oliwia. Kocham języki! Uważam, że pozwalają nam one poznawać ludzi i inne kultury. Język angielski jest nieodłączną częścią mojego życia. Moja pasja do języka zaczęła się już w szkole podstawowej. Jestem ogromną wielbicielką kultury amerykańskiej, głównie seriali, muzyki i książek. Uważam, ze język angielski jest potrzebny nie tylko do celów  komunikacyjnych, ale również do zrozumienia popkultury, która się otaczamy.  

Z wykształcenia jestem anglistką i na co dzień staram się zarazić innych pasja do języka angielskiego. Na zajęciach cenię sobie miłą i luźną atmosferę, i dążenie do wyznaczonych przez Ciebie celów językowych. :)

Laura R.

Hello there! :)

Nazywam się Laura i moja droga z językiem angielskim trwa już dobre parę lat. Na każdym etapie edukacji angielski był dla mnie priorytetem. Również towarzyszył mi w życiu od zawsze, ponieważ zagraniczna muzyka była moim must-havenawet w dzieciństwie. Wiele z nas za dziecka było fanami zagranicznych artystów i śpiewało ich piosenki nawet bez znajomości języka, prawda? ;) Muzyka do dzisiaj ze mną została i jest stałym elementem mojego codziennego życia, jako że pomaga mi przy nauce języka angielskiego oraz umożliwia komunikację z innymi osobami, gdy jeżdżę na koncerty ;) Znajomość angielskiego zawsze ułatwia poznawanie nowych osób!

Jestem osobą, która uwielbia naukę języków obcych, dlatego też uczę się trzech innych języków poza angielskim. Osobiście uważam, że dzięki nauce języków obcych można naprawdę poszerzyć swoje horyzonty. Dlatego też w nauce stawiam na cierpliwość i otwartość wobec ucznia. Nauka języka obcego wymaga komfortu, który zawsze staram się zapewnić. Na moich lekcjach nigdy nie spotkasz się z negatywnym nastawieniem. Każdy problem związany z nauką języka angielskiego będziemy rozwiązywać razem i próbować różnych metod na zapamiętywanie słownictwa, jak i teorii :) Mam nadzieję, że jak najszybciej spotkamy się na wspólnych zajęciach, see you soon! :)

Julia O.

Cześć! Mam na imię Julka i aktualnie jestem studentką prawa. Do moich głównych zainteresowań należą sporty zespołowe – przez wiele lat grałam w siatkówkę, miałam też krótką przygodę z piłką ręczną. Poza tym uwielbiam czytanie kryminałów, jestem ogromną fanką twórczości Agathy Christie. Pasją do języka angielskiego zaraziła mnie wspaniała lektorka, która prowadziła zaawansowany kurs, na który uczęszczałam przez kilka lat. W gimnazjum byłam w klasie językowej, która umożliwiła mi poznawanie angielskiego w jeszcze większym stopniu. Przez długi czas udzielałam też korepetycji, co pozwoliło mi dostrzec ogromną rolę indywidualnego podejścia do ucznia w procesie nauki. Uważam, że znajomość angielskiego otwiera naprawdę wiele możliwości – pozwala na poznanie ciekawych ludzi z różnych zakątków świata, uprzyjemnia i znacznie ułatwia podróżowanie, a także umożliwia szerszy dostęp do ciekawych materiałów z różnych dziedzin. Dzięki znajomości angielskiego możemy pozwolić sobie na czytanie naszych ulubionych książek, czy oglądanie filmów i seriali w ich oryginalnym języku. Chętnie pomogę Ci w Twojej przygodzie z tym językiem i spróbuję zarazić pasją do niego. Wspólnie odkryjemy formę, która będzie dla Ciebie najbardziej przyjemna i efektywna. Do zobaczenia!

Ania B.

Cześć! Jestem Ania. Język angielski towarzyszy mi całe życie - dosłownie, bo moje pierwsze lekcje odbywałam już w szkółce dla rocznych dzieci. Po pierwszej klasie liceum wyjechałam na dwuletnie stypendium do Anglii, gdzie skończyłam szkołę i zdałam brytyjską maturę A-Levels. Obecnie studiuję biologię molekularną na jednym ze szkockich uniwersytetów. Językiem angielskim posługuję się na co dzień w rozmowach z rówieśnikami, pisaniu esejów... tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia (wliczając w to, czasami, namiętne oglądanie seriali i czytanie książek fantastycznych). Szczególnie istotnym elementem nauki języka jest dla mnie po prostu rozmowa, używanie żywego języka - brakowało mi tego gdy sama uczyłam się w szkole, dlatego teraz chętnie stanę się dla Ciebie anglojęzycznym rozmówcą, a przy okazji pomogę w gramatyce, rozwijaniu słownictwa czy przygotowaniu do ważnego egzaminu. Zadbam przy tym o dobrą atmosferę - język angielski jest dla mnie przyjemnością, więc wychodzę z założenia, że i zajęcia powinny być przyjemne. Jestem raczej ścisłowcem, dlaetgo staram się tłumaczyć złożone zagadnienia w prosty i schematyczny sposób - tak, by łatwo zapadło w pamięć i tam pozostało. Zatem jeśli szukasz skutecznej, a jednocześnie bezstresowej nauki - zapraszam!

Aurelia W.

Hej! Jestem Aurelia, od niedawna studentka prawa. Uwielbiam podróżować, poznawać obce kultury oraz zawierać międzynarodowe przyjaźnie. Pasja do języka angielskiego towarzyszy mi już od najmłodszych lat, a dzielenie się tym z innymi, daje mi ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego, zapraszam cię do wspólnej nauki, abym mogła zarazić nią również ciebie! Podczas zajęć pomogę ci w bezstresowy i jak najbardziej efektywny sposób przejść przez proces rozwijania znajomości języka, abyś mógł/mogła w pełni korzystać z możliwości, które nam daje. Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście oraz spokojną i luźną atmosferę.
Do zobaczenia!

Wiktoria P.

Hej! Mam na imię Wiktoria. Od 4 lat udzielam korepetycji z angielskiego, jednak kontakt z tym językiem miałam już od najmłodszych lat. Posiadam certyfikat FCE, który potwierdza moją znajomość angielskiego na poziomie C1. Oprócz pasji do nauki języków interesuję się też kulturą Chin, jogą oraz szeroko pojętym językoznawstwem. Uwielbiam podróżować, co również stale daje mi możliwość używania języka w naturalnych okolicznościach. Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie – na pierwszych zajęciach wspólnie ustalimy Twoje cele, oczekiwania i sposób nauki. Uważam, że w nauce języka niezmiernie ważna jest dobra atmosfera i komunikacja, dlatego zawsze jestem otwarta na wszelkie sugestie ze strony uczniów. Na zajęciach ze mną znajdziesz nie tylko ćwiczenia z gramatyki, ale też fragmenty piosenek, dyskusje na temat filmów, książek czy aktualnych wydarzeń z całego świata. Od czasu do czasu do swoich zajęć dodaję też elementy kulturowe – uważam że niesamowice urozmaicają zajęcia i dają szersze spojrzenie na język! Bardzo chętnie pomogę Ci pokonać barierę językową i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pisania, czytania, słuchania i mówienia po angielsku. Będziesz w stanie swobodnie rozmawiać, oglądać filmy czy rozumieć wypowiedzi w tym języku. Serdecznie zapraszam Cię na wspólne zajęcia :)

Igor B.

 Hello, and welcome! Nazywam się Igor. Pasjonuję się nauką języków obcych i mam do tego “smykałkę” już od najmłodszych lat, ponieważ wtedy właśnie pierwszy raz zetknąłem się z językiem angielskim. Ważnym doświadczeniem w moim życiu były obozy językowe, na których miałem możliwość nie tylko szlifować swój język, ale również poznać wielu ludzi z przeróżnych zakątków świata od Japonii po Stany Zjednoczone. Język angielski to dla mnie codzienność, nie tylko uczelniana. Jestem ogromnym fanem kultury amerykańskiej i zostałem nią zarażony już w młodości, gdy pierwszy raz zetknąłem się z nią dorastając w internecie. Wszystkie konsumowane przeze mnie media są w języku angielskim, gdyż zapewnia mi on najszerszy zakres informacyjny jak i merytoryczny. Rozrywka również przesiąkła językiem angielskim, gdyż nie wyobrażam sobie oglądać filmu lub grać w grę na konsoli z polską lokalizacją kinową. Zapraszam do wspólnego odkrywania języka angielskiego. Mam nadzieję, że uda mi się Cię zachęcić do wspólnej pracy, która z moją pomocą okażę się szalenie owocna.
 

Krzysztof M.

Hejka! Jestem Krzysiek! Zdobyłem certyfikat LanguageCert na poziomie C1, a na uczelni regularnie poznaję nowe zagadnienia ekonomiczne, gdyż angielski jest nieodłącznym elementem świata biznesu.  Odkąd pamiętam byłem zainteresowany nauką tego języka, a moja pasja trwa aż do dzisiaj! W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, ciekawi mnie jej tworzenie i niedawno zacząłem także grać na gitarze. Oprócz tego chętnie czytam książki i oglądam seriale, co bardzo pozwoliło mi docenić znajomość języka, jako że ta zdolność otwiera dla nas wiele nowych możliwości. W nauce języka angielskiego staram się skupiać na praktycznej wiedzy, a także pomóc Ci w przełamaniu wszelkich barier, aby komfortowo posługiwać się angielskim bez chwili zwątpienia! Nie mogę się doczekać naszej pierwszej lekcji, do zobaczenia!

Weronika F.

Cześć! Mam na imię Weronika. Na co dzień udzielam lekcji z języka angielskiego oraz odbywam praktyki tłumaczeniowe. Moje zainteresowanie językami obcymi rozpoczęło się w czasach szkolnych i trwa do dzisiaj. Jednak to w czasie studiów filologicznych poczułam, że dzielenie się własną pasją do języków z innymi może być satysfakcjonującym sposobem na życie. Dzięki językom mamy szansę nawiązać kontakty z ludźmi z całego świata, nie tylko poprzez podróżowanie, ale również tak bardzo popularne dzisiaj social media. Ponadto język angielski jest językiem globalnym i często wymaganym w znalezieniu wymarzonej pracy. Nauka angielskiego wcale nie musi być trudna, wystarczą chęci i motywacja, a przełamywanie barier językowych stanie się czymś o wiele przyjemniejszym i przyniesie ogromne korzyści. Osobiście uważam, że na zajęciach najważniejszy jest dobry kontakt z uczniem i stworzenie miłej atmosfery. Wówczas nauka nie będzie jedynie nauką, ale świetną zabawą, gramatyka przestanie być skomplikowana, a prowadzenie konwersacji z pełną swobodą stanie się czymś zupełnie naturalnym i przede wszystkim zadowalającym. Wiem, jak stresująca może wydawać się nauka języka obcego, dlatego pragnę pokazać Ci, że to tylko wrażenie, a przyswajanie angielskiego nie wymaga wyłącznie talentu, ale cierpliwości i dobrego sposobu nauczania.

Maria G.

Cześć wszystkim! Jestem Marysia, a język angielski to jedna z moich wielu pasji! Uczę się go odkąd miałam 5 lat i do dzisiaj towarzyszy mi na co dzień. Uwielbiam uprawiać sport, czytać, a moim ulubionym serialem wszech czasów są „Przyjaciele”. Ucząc, staram się skupiać na rozmowie i przezwyciężaniu nieśmiałości w posługiwaniu się angielskim, chociaż nie zapominam, aby uwzględniać też treści związane z gramatyką. Jeśli Twoja przygoda z angielskim jeszcze się nie rozpoczęła, to nic straconego! Nigdy nie jest za późno, by wkroczyć do świata jednego z najczęściej używanych języków świata! Do zobaczenia na zajęciach!

Lektorzy

Nauka angielskiego z lektorem

Zapraszamy na angielski online z lektorem lub native speakerem – nasza kadra to młodzi ludzie, którzy doskonale rozumieją, jak pomóc w przełamywaniu bariery językowej. To sprawia, że nasz kurs angielskiego online z lektorem przynosi oczekiwane rezultaty!

Nauka języka angielskiego online z lektorem

Nasi lektorzy to prawdziwi pasjonaci języka angielskiego! Specjalizują się w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania, co pozwala im dopasowywać się do kursanta na danym etapie nauki.

Angielski z native speakerem online

Interesuje Cię angielski online z native speakerem? Część naszych lektorów to native speakerzy, którzy przygotują Cię na kontakt z żywym językiem w praktyce. Angielski native speaker online sprawi, że poczujesz się swobodnie i nabierzesz płynności w mówieniu!

Nasza szkoła angielskiego online oferuje m.in.:

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora