Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem.

Julia Ko.

Cześć! Mam na imię Julia i cieszę się, że mogę być częścią zespołu English Rules. 

Swoją pasję do języka angielskiego odkryłam już podczas swojej edukacji szkolnej. Muszę przyznać że na samym początku nie przepadałam za nim i nie rozumiałam go, więc wiem jak ciężka może być nauka języka angielskiego. Obecnie jest on moją pasją i nie wyobrażam sobie życia bez znajomości angielskiego, ponieważ używam go na codzień. 

Poza językiem angielskim uwielbiam kino i filmy, podróżowanie oraz wszelkie robótki ręczne. Lubię też malować i śpiewać. Dzieki temu, że znam angielski poznałam wiele wspaniałych ludzi z całego świata, z którymi kontakt mam do dziś. Mam nadzieję, że podczas lekcji spędzisz świetnie czas i przy okazji nauczysz się wiele nowych rzeczy oraz, dzięki znajomości drugiego języka, będziesz mógł tworzyć masę niezapomnianych wspomnień. Nie mogę się doczekać aż Was poznam. Do zobaczenia!

Ola S.

Cześć, mam na imię Ola.

W naszej szkole językowej uczę zarówno angielskiego, jak i niemieckiego. Mam nadzieję, że dzięki mnie je polubisz i nauczysz się swobodnie nimi posługiwać. W przyszłości planuję poszerzyć swoje umiejętności i nauczyć się hiszpańskiego. 

Poza językami obcymi interesuję się muzyką, tańcem i lotnictwem. Uwielbiam również gotować, dlatego możesz się spodziewać, że będziemy prowadzić konwersacje na ten temat :)

Oliwia D.

Hej! Jestem Oliwia, entuzjastyczna osoba, która kocha dzielić się pasją do języka angielskiego. Moja przyjazna i cierpliwa natura sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Poza moją pasją do nauczania języka angielskiego, uwielbiam odkrywać nowe miejsca i kultury. Podróże stanowią integralną część mojego codziennego życia, a każda podróż to dla mnie okazja do poszerzania horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń. Cieszę się, że mogę łączyć przyjemność podróżowania z bogactwem języka angielskiego. Doświadczenie w nauczaniu połączone z uśmiechem to mój sposób na inspirację i rozwój. Dołącz do mnie w fascynującej podróży odkrywania angielskiego! 

Hanna P.

Hej, jestem Hania. Miłość do angielskiego towarzyszy mi od zawsze, ponieważ już jako dziecko kochałam podróżować. Ostatnio udało mi się przeżyć niesamowitą przygodę i spędzić miesiąc w Stanach Zjednoczonych na kursie językowym, gdzie moja pasja jeszcze bardziej się pogłębiła. Mówię też po francusku, a także uczę się japońskiego. Oprócz poznawania nowych kultur i języków obcych lubię taniec współczesny. 

Chciałabym podzielić się moją wiedzą, którą uzyskiwałam przez wiele lat, pomóc w przełamaniu bariery językowej oraz oczywiście pokazać, jak czuć się pewniej z angielskim. Ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie nie bali się rozmawiać, dlatego skupimy się na ciekawych konwersacjach w przyjaznej atmosferze. Nie zabraknie oczywiście ćwiczeń gramatycznych! Zapraszam was do wspólnej nauki! See you soon!

Julia G.

Hello! Jestem Julka
Oprócz ogromnych pokładów kreatywności cechuje mnie też gotowość na nowe wyzwania i ciągła chęć poznawania świata, którą bardzo w sobie pielęgnuje. To właśnie dlatego zrobiłam odważny krok i spędziłam cały rok w USA, gdzie miałam okazję nauczyć się niesamowicie dużo o kulturze, sztuce i obyczajach tego pięknego kraju. Moją największą pasją od wielu lat pozostaje literatura, którą tworzę i której tajemnice zgłębiam. Nie tylko w języku polskim. A czy ty nie chciałbyś może sięgnąć po któryś z angielskich bestsellerów i przeczytać go w oryginalnym języku, by móc później o nim podyskutować z obcokrajowcem? To prostsze niż ci się wydaje! Czekam na ciebie, byśmy mogli zagłębić się razem w całym morzu wiedzy, starając się dopłynąć aż po horyzont - i jeszcze dalej.

Ania G,

Hey, hey! Mam na imię Ania

Jestem podekscytowana, byciem lektorem w szkole English Rules! Moja fascynacja językiem angielskim zaczęła się jeszcze w dzieciństwie, gdyż był to mój ulubiony przedmiot w szkole, a ta pasja towarzyszy mi nieprzerwanie do dziś. Poza tym, mam słabość do buldogów francuskich, które zawsze potrafią poprawić mi nastrój. Oprócz mojej miłości do języka, uwielbiam podróżować, a szczególne miejsce w moim sercu zajmują Turcja oraz kraje arabskie.  

Uwielbiam pracować z językiem, a także dzielić się tą pasją z innymi. Moje podejście do nauczania jest pełne kreatywności i różnorodności. Uwielbiam wykorzystywać seriale, piosenki oraz szeroką gamę popkultury, aby uczniowie mogli doświadczyć języka w sposób dynamiczny i przyjemny. Moim celem jest nie tylko przekazywanie suchych faktów, ale także inspirowanie uczniów do odkrywania języka angielskiego w różnych kontekstach życia codziennego. Mam nadzieję, że zobaczymy się na zajęciach, see you soon !

Nella S.

Hi there!! Nazywam się Nella i uwielbiam zarażać innych miłością do języka angielskiego!! Jednak nie od zawsze pałałam do niego taką sympatią. Kiedy byłam młodsza bałam się komunikować w obcym języku - jednak dzięki pomocy wspaniałych nauczycieli przełamałam w sobie ten lęk. Dlatego właśnie uważam że niezwykle ważne jest nastawienie nauczyciela do swojej pracy i ucznia, żeby pokazać mu prawdziwe piękno języka. Takim lektorem chce być właśnie dla ciebie!! Chcę żeby nasze lekcje były przyjemne i bezstresowe oraz żeby wiedza łatwo i na długo wpływała do twojej głowy:) Osobiście uwielbiam muzykę i wszelkiego rodzaju festiwale/ koncerty ( nie zliczę już ile pieniędzy na nie wydałam). Jestem bardzo pozytywną i otwartą osobą, która postara się stworzyć jak najlepsza atmosferę pod czas naszych spotkań!!

Julia S.

Cześć! Jestem Julia.
Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, przez 15 lat mieszkałam w Irlandii. Oprócz mojej pasji do języka, pasjonuję się także malarstwem, fotografią i uwielbiam dobrą książkę. Największą przyjemność sprawia mi tworzenie dzieł o tematyce przyrody. Moja ulubiona książka to „Can’t Hurt Me” by David Goggins. 

Celem naszych wspólnych lekcji będzie osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzę, że nauka może być przyjemnością. Nie mogę się doczekać, aby pomóc Ci poprawić twój angielski!

Do zobaczenia na zajęciach!

Stacy C.

Hey there ! I’m Stacy your friendly guide to helping you learn English in the best way possible. My lessons revolve around creating a supportive and comfortable space where mistakes are part of learning, and each step forward is celebrated. No stress, just a relaxed and interactive setting to boost your English skills. When I'm not teaching, you'll find me immersed in books. Right now, my favorite read is 'It Ends With Us,' a captivating story that resonates deeply. Additionally l love exploring diverse cultures in different countries . Learning a new language is like embarking on a thrilling adventure, and I've been down that road myself with a few languages. I definitely understand how it can be, so don’t worry l got you , l’ll be on this journey with you .

Jakub H.

Cześć! Jestem Kuba. 
Interesuję się programistyką oraz muzyką. Od najmłodszych lat siedziałem z gitarą basową na kolanach, stąd też muzykę mam we krwi do dzisiaj. Swój czas wolny poświęcam samokształceniu się w zakresie języków obcych oraz informatyki. Moja historia z angielskim zaczęła się gdy miałem około ośmiu lat. Gdy byłem jeszcze dzieckiem szalenie interesowałem się klockami LEGO oraz tworzeniem animowanych historyjek z ich użyciem. Niestety na Youtube jedyne filmiki z tymi animacjami były w języku angielskim, dlatego sam musiałem sobie radzić ze zrozumieniem ich treści. Od tamtego momentu nieprzerwanie do dziś wyjątkowo kocham ten piękny język oraz codziennie go używam. W swoim życiu podróżowałem do wielu krajów, m.in. Chorwacji, Słowacji, Albanii oraz Bośni i Hercegowiny. Przebywając w tych krajach całe miesiące, rozmawiałem z ich mieszkańcami zawsze po angielsku, dlatego też dziś potrafię płynnie mówić w tym języku. Mając kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci oraz młodzieży wiem, jak uczyć języka tak, żeby go nauczyć. Na naszych zajęciach jestem stuprocentowo nastawiony na efektywny rozwój swoich kursantów. Najbardziej zależy mi na tym, aby rezultat był widoczny dla moich uczniów oraz żeby z lekcji na lekcje czuli się coraz pewniej ze swoim angielskim. Mam nadzieję, że wspólnie zaczniemy nowy rozdział w nauce angielskiego!

Wiktoria K.

Cześć, mam na imię Wiktoria
Jestem osobą pozytywną, kreatywną oraz uśmiechniętą. Jeśli chodzi o moje pasje, to jest ich kilka... mianowicie jestem instruktorką ZHP, interesuję się żużlem, literaturą oraz nauką języków obcych, a sam język angielski uwielbiam już od dziecka. Ważny jest dla mnie samorozwój, więc na języku angielskim nie poprzestałam - znam także język rosyjski, a i uczę się języka hiszpańskiego. Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat aż w zasadzie do teraz. Uczyłam się go na każdym etapie edukacyjnym czy też poprzez filmy, muzykę i zajęcia dodatkowe. W wolnym czasie staram się czytać moją ulubioną literaturę brytyjską. Z niecierpliwością czekam na nasze wspólne zajęcia, by podczas nich dołożyć wszelkich starań, by nie tylko pomóc w nauce języka, ale także pokazać jak bardzo może być ona przyjemna. Zależy mi na tym, by pomóc Wam osiągnąć cele językowe i przełamywać bariery. Do zobaczenia!

Iza P.

Hello! 
Mam na imię Iza i uwielbiam język angielski, odkąd pamiętam. Posługuję się nim każdego dnia na zmianę z hiszpańskim, ponieważ mieszkam w Hiszpanii, w regionie Andaluzji. Uwielbiam uczyć, bo to doskonały sposób na rozwijanie swoich umiejętności. Przede wszystkim cenię sobie jednak pracę z ludźmi, bo przynosi mi mnóstwo radości. Mam doświadczenie w pracy z wieloma grupami wiekowymi — dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Przygotowujecie się do ważnego egzaminu? Wyjeżdżacie za granicę? A może po prostu lubicie się uczyć? Wspaniale trafiliście! Z chęcią pomogę Wam otworzyć się na język. Ale, ale! Języki to nie wszystko, co mnie interesuje. Bardzo lubię czytać, szczególnie książki młodzieżowe (wtedy czuję, że licznik zatrzymał się na osiemnastce). Piszę też własne powieści w języku angielskim i obecnie pracuję nad wydaniem jednej z nich wraz z agentką ze Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo biegam w półmaratonach i maratonach, bo choć kocham prowadzić zajęcia, to właśnie ruch jest dla mnie najważniejszy. Chętnie poznam wkrótce Wasze zainteresowania! See you all soon!

Tymek

Cześć! Nazywam się Tymek.
Uwielbiam sport i język angielski. Moja przygoda z nim zaczęła się w podstawówce. Uczęszczałem na dodatkowe lekcje i zdałem kilka certyfikatów Cambridge - najwyższy na poziomie C1. Angielski jest dla mnie częścią życia. Posługuję się nim na codzień w social mediach, w grach i rozmowach z ludźmi. Dzięki nauce angielskiego mogłem lepiej poznać kulturę amerykańską, która jest mi bardzo bliska, ze względu na moje zamiłowanie do koszykówki. Mam nadzieję, że dzięki mojej energicznej osobowości lekcje ze mną będą przyjemnością. Czekam by móc podzielić się moją pasją i wiedzą z każdym chętnym!

Ashley M.

Hello! 
I'm Ashley, I consider myself to be a positive person who loves to engage and communicate with everyone. Some would say I am affable, and this is something that I consider important as your English teacher as I want you to be as confident and comfortable in my classes to elevate your English language skills. I aspire to ensure that you advance your English language skills by offering you a safe space to express yourself as I do understand the difficulties of learning a new language. Learning a new language is not supposed to be boring, hence my classes will be interactive and we are going to use different creative approaches to make the learning experience enjoyable and valuable. My experience with the language dates back to when I was young, hence I am very passionate about the language because of the way it can be used to express things in such a beautiful way. Let's unlock the door to a world of endless opportunities through the beauty of language, see you!!

Aleksandra K.

Hello there! Nazywam się Ola. Mam różnorodne zainteresowania. Od sportu, muzyki, teatru po naukę języków obcych. Angielskiego uczyłam się praktycznie przez całe moje życie. W podstawówce uczęszczałam do klasy dwujęzycznej, zatem kontakt z tym językiem miałam na co dzień. Od kilku miesięcy posiadam również certyfikat IELTS. Częste wyjazdy za granice pomogły mi przełamać barierę w mówieniu oraz zapoznać się z kulturami innych krajów. Uważam tego typu doświadczenia za najprzyjemniejszy sposób nauki obcych języków. Za szczególnie interesujący kraj uważam Wielką Brytanie, do której planuje wyjechać w najbliższej przyszłości na dłuższy okres czasu. Pragnę podzielić się zdobytą wiedzą  z każdą osobą chętną oraz zmotywowaną do nauki. Jestem osobą z natury cierpliwą i zorganizowaną. Gwarantuje indywidualne podejście oraz zapewniam przyjemną atmosferę  podczas zajęć. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna oraz pomoże wam osiągnąć postanowione cele językowe.

Ola J.

Cześć! 
Mam na imię Ola i bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu EnglishRules! Moja przygoda z językiem angielskim trwa odkąd pamiętam i od samego początku cieszyła mnie nauka tego języka. Jeszcze większą satysfakcję sprawia mi przekazywanie mojej wiedzy dalej. Języki są nieodłącznym elementem mojego życia codziennego, a także pomagają one w rozwijaniu moich pasji. Uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki w obcych językach i cieszyć się tym, że rozumiem teksty oraz ukryte metafory. Uwielbiam także podróżować - język angielski pozwala mi się porozumieć z każdym, w każdym zakątku świata i poznawać nowych ludzi. Znam również język rosyjski i podstawy szwedzkiego.

Nauczanie to jedna z moich pasji, bardzo cieszy mnie postęp ucznia i jego uśmiech oraz duma, że udało mu się zdać egzamin, czy dogadać się z kimś podczas wakacji za granicą. Zależy mi na nauce praktycznego i przydatnego języka angielskiego. Co więcej, komfortowa atmosfera i ciekawe materiały są nieodłącznym elementem moich zajęć. 
See you soon!

Dominika T.

Cześć, 
mam na imię Dominika i cieszę się, że mogę być lektorką w EnglishRules! Moja przygoda z językiem angielskim trwa już 10 lat, a pasję do języka odkryłam po kilku latach nauki kiedy zrozumiałam, że to nieodłączna część mojego życia. Angielski towarzyszy mi na co dzień i daje wiele możliwości takie jak podróżowanie czy nawiązywanie nowych znajomości za granicą bez bariery językowej. Podróżowanie to moja kolejna pasja, a miejsca, które zostaną mi na długo w pamięci to Londyn i Wiedeń. Znam również język niemiecki i francuski, dlatego też nauka języków odgrywa kluczową rolę w moim życiu. Od zawsze chciałam uczyć innych oraz dzielić się zdobytą wiedzą, dlatego 4 lata temu zaczęłam udzielać korepetycji. Jest to praca, która daje wiele satysfakcji, ponieważ progres ucznia jest wspólnym sukcesem. Ważne jest dla mnie to, aby zajęcia odbywały się w miłej i bezstresowej atmosferze, a przede wszystkim były interesujące dla ucznia. Uważam, że jest to najlepszy sposób na naukę, który przynosi oczekiwane efekty. Swoimi lekcjami, próbuję pokazać, że język angielski służy nie tylko do komunikacji, ale także może stać się pasją. Nie mogę się doczekać, kiedy spotkamy się na zajęciach!

Zofia L.

Cześć wszystkim! 
Mam na imię Zofia. Z językami obcymi mam styczność już od najmłodszych lat, kiedy to zaczęłam interesować się zagraniczną muzyką i próbowałam uczyć się tekstów piosenek. Muzyka łączy się również bardzo z moją kolejną ogromną pasją, jaką jest taniec. Taniec, muzyka i języki obce nauczyły mnie otwartości na świat, różne kultury, wrażliwości na ludzi i sztukę oraz kreatywności. 
Z językiem angielskim spotykamy się tak naprawdę wszędzie, dlatego uważam, że warto przełamywać swoje bariery i dać szansę temu pięknemu językowi. Ja sama uwielbiam poznawać nowe języki i powiązałam z tym nawet swoją ścieżkę studiów. Na moich zajęciach dbam o miłą atmosferę i dobry kontakt z uczniem, bo nauka języka ma być przede wszystkim przyjemna, a nie stresująca. Do zobaczenia na zajęciach!

Ola G.

Hello, Nazywam się Ola
Interesuję się literaturę klasyczną, lubię obejrzeć dobry film czy też namalować jakiś obraz, jako że sztuka jest moją ogromną pasją. Uważam, że jedną z najważniejszych cech zarówno w nauczaniu jak i poza nim jest dobre nastawienie i otwarty umysł, co umożliwia poszerzanie naszych horyzontów i poznawanie świata. Staram się mieć takie podejście i przekazywać je uczniom. 

Angielski pozwolił mi przeczytać wiele wspaniałych dzieł literatury w oryginale, czytać zagraniczną prasę, źródła, rozumieć filmy, które nie doczekały się polskiego tłumaczenia, ale też porozumiewać się za granicą i poznawać wspaniałych ludzi z całego świata. Język angielski przede wszystkim jest moim hobby, edukowanie sprawia mi przede wszystkim przyjemność i daje dużo satysfakcji, posiadam już 4 letnie doświadczenie w nauczaniu. 

Poza nauką podstawowych umiejętności, jakimi jest znajomość słownictwa, czy gramatyki, przykładam dużą uwagę do praktycznych zdolności. Bardzo ważnym jest dla mnie, żeby uczniowie nie bali się rozmawiać i nie czuli wstydu przed wypowiadaniem się po angielsku, dlatego staram się rozwijać te umiejętności z nimi przy zachowaniu miłej i przyjaznej atmosfery na zajęciach. Angielski jest moją pasją, którą lubię zarażać innych, wkrótce i Was. See you soon!

Natasza T.

Hello there! Mam na imię Natasza, a moja przygoda z językiem angielskim trwa właściwie od kiedy tylko pamiętam. W liceum realizowałam program Matury Międzynarodowej IB, a później przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii i spędziłam niezapomniane dwa lata w pięknej Szkocji. Tam pogłębiałam swój związek z językiem angielskim i brytyjską kulturą, która zawsze była mi bliska.
Wierzę, że nauka języka angielskiego to nie tylko podręczniki i reguły gramatyczne, ale przede wszystkim umiejętność swobodnej komunikacji. To właśnie dzięki moim doświadczeniom w Wielkiej Brytanii potrafię dostarczyć Wam autentycznego i żywego języka, który jest niezbędny w codziennych sytuacjach. Podczas zajęć często bazuję na filmach czy piosenkach, bo sama właśnie w ten sposób uczyłam się języka angielskiego. Prywatnie bardzo bliska jest mi filozofia, szczególnie w kontekście społeczno-politycznym, oraz sztuka i popkultura. Uwielbiam też dobrą kuchnię. 
Z niecierpliwością czekam na nasze wspólne zajęcia, podczas których dołożę wszelkich starań, żeby stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko, które pomoże Wam osiągnąć swoje cele językowe. Mam nadzieję, że razem będziemy odkrywać niuanse języka i przełamywać bariery!

See you!

Mateusz J.

Witam Serdecznie!

Nazywam się Mateusz i z przyjemnością pragnę podzielić się z Tobą swoją pasją do nauki języka angielskiego.

Angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, a teraz jestem nauczycielem z pięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Moje pasje obejmują podróże, czytanie literatury anglojęzycznej, dobrym filmem lub serialem też nie pogardzę.

Pozytywne podejście jest dla mnie kluczowe, ponieważ wierzę, że przyjemność z nauki jest równie ważna, jak zdobywanie wiedzy.

Moja przygoda z językiem zaczęła się od fascynacji kulturą Brytyjską i pracy w Anglii. Pogłębiło to moją miłość do języka oraz umożliwiło odkrywanie różnorodności kulturowej.

Moje umiejętności w zakresie tworzenia dynamicznych lekcji, dostosowanych do Twoich potrzeb oraz cierpliwość i zaangażowanie, które wnoszę do procesu nauki, są kluczowe w mojej pracy. Zapraszam Cię do wspólnej podróży pełnej odkryć i osiągnięć!

Jadwiga P.

Cześć! Mam na imię Jadzia. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się od zafascynowania się historią i kulturą krajów anglojęzycznych, w szczególności Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Będąc natomiast absolwentką programu matury międzynarodowej (IB), moje zamiłowanie do tego języka się pogłębiło, co zachęciło mnie do podjęcia się pracy lektorskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat oraz posiadam certyfikat FCE. Jestem miłą, serdeczną osobą, która jest pozytywnie nastawiona do nauki - pragnę, aby moi uczniowie czerpali przyjemność z zajęć, a nie tylko traktowali je jako obowiązek. W szczególności uwielbiam prowadzić konwersacje, w których zawsze mogę poznać bliżej moich uczniów, a dzięki którym najłatwiej jest złamać barierę językową. Zawsze staram się kreować dobrą atmosferę na zajęciach, ponieważ wiem, że sprzyja ona sprawnemu przyswajaniu wiedzy!

Maria P.

Hello there! Nazywam się Maria. Uwielbiam wszystko, co związane z filmem, literaturą i popkulturą. Uczyłam się języka angielskiego od najmłodszych lat i bardzo miło wspominam naukę w gimnazjum oraz liceum dwujęzycznym. Regularnie brałam udział w lekcjach z native speakerami oraz w wymianach międzynarodowych. Właśnie na tych wyjazdach zawarłam wiele cudownych zagranicznych przyjaźni, co nie byłoby możliwe bez znajomości języka angielskiego. Cały czas staram się poszerzać swoje horyzonty oraz stawiać sobie nowe wyzwania. Bardzo chętnie pomogę Wam w realizacji wszelkich celów językowych. Na naszych spotkaniach czeka na Was możliwość rozwoju swoich umiejętności w tempie dostosowanym do Waszych potrzeb. Gwarantuję indywidualne podejście, a także spokojną atmosferę, dzięki której nauka stanie się przyjemnością. Jestem z natury osobą bardzo cierpliwą, dokładną i zorganizowaną, tak więc chętnie odpowiem nawet na setki nurtujących Was pytań. Serdecznie Was wszystkich zapraszam do wspólnej nauki. Nie mogę się doczekać aż Was poznam, see you soon!

Zuzanna S.

Hi there!
Jestem Zuza. Pasjonuję się kulturą, zarówno Stanów Zjednoczonych, jak i Dalekiego Wschodu, literaturą oraz filmami (w szczególności lubię horrory). Skończyłam amerykanistykę. Wierzę, że najlepsza metoda nauki języków obcych to regularna ekspozycja to znaczy nauka poprzez słuchanie, oglądanie i zagłębianie się w środowisko danego języka jak najczęściej. Tłumaczenie zawsze nieco odbiega od oryginału, dlatego również filmy i książki brzmią inaczej w oryginale i inaczej oddziałują na człowieka. Poza angielskim uczę się jeszcze rosyjskiego i zaczęłam w tym roku przygodę z japońskim. Jednak myślę, że to właśnie angielski jest w stanie najbardziej poszerzyć horyzonty w obecnych czasach i odblokowuje nam wielkie pole do rozwoju, a także możliwość komunikacji z ludźmi na całym świecie. Jego znajomość znacznie odmieniła moje życie i pozwoliła rozwijać różne umiejętności dzięki potędze internetu. W ten sposób uczę się rysunku, grafiki komputerowej i życia w duchu mindfulness. Jeżeli też chcesz zdobyć tę moc i pozbyć się bariery językowej zapraszam na moje zajęcia:)

Monika M.

Cześć wszystkim! Nazywam się Monika i bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu English Rules. Języki od zawsze stanowiły centrum mojego życia, a obecnie poza angielskim, moje serce skradł język hiszpański, którego naukę kontynuuję od dwóch lat. Podróże i muzyka to również ogromna część mojego życia. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać różnorodne kultury i delektować się unikalnymi doświadczeniami. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się od najmłodszych lat. Fascynacja językiem Shakespeara i możliwość komunikowania się z ludźmi z różnych zakątków świata były dla mnie inspiracją do zgłębiania tajników angielskiej gramatyki i słownictwa. Nie wyobrażam sobie nauki języków i pracy z moimi uczniami bez pozytywnego podejścia, a więc na pewno nie braknie nam dobrego humoru podczas lekcji. Z niecierpliwością czekam na możliwość dzielenia się moją pasją do języków i podróży z Wami. Wierzę, że razem osiągniemy wspaniałe cele językowe i odkryjemy fascynujący świat anglojęzycznej kultury. Do zobaczenia na lekcji!

Wojtek S.

Hej, mam na imię się Wojtek i swoją przygodę z angielskim zacząłem prawie tak szybko jak z polskim – czasami sam nie wiem, w którym języku czuję się pewniej. Jestem człowiekiem z natury gadatliwym i przekonam każdego do porozumiewania się w języku obcym. Miałem przyjemność spędzić 4 miesiące w roli asystenta nauczyciela prowadząc zajęcia językowe za granicą, metody dydaktyczne nie są mi więc obce. Zawsze znajdę stosowne podejście i odpowiednio dostosuję zajęcia do indywidualnych potrzeb, nieważne jakie by one były. Jestem pewien, że wyleczę każdego z bariery językowej i lęku przed gramatyką. Gwarantuję luźną atmosferę na zajęciach – to mój sekret na przyjemność z nauki i zadowalające efekty pracy!

Bartosz B.

Cześć!

Mam na imię Bartosz. Języka angielskiego uczę się już od przedszkola. Następnie miałem z nim dużo styczności w szkole, na dodatkowych zajęciach w szkole językowej, a także w wolnym czasie poprzez gry, filmiki na Youtube oraz muzykę. W efekcie, kiedy miałem 19 lat, otrzymałem certyfikat oceniający moje umiejętności na poziom C2. To było kilka lat temu, i od tego czasu jeszcze wiele się nauczyłem (w końcu nauka trwa całe życie!).

Długo można wymieniać to, jakie są korzyści płynące ze znajomości języka angielskiego we współczesnym świecie, ale jeśli Państwo także chcieliby brać w nich udział - serdecznie zapraszam do nauki!

Dominika W.

Hello there! Nazywam się Dominika i nauczaniem języka angielskiego zajmuję się już 5 lat. Uwielbiam języki obce, dlatego moje zamiłowanie do nauki angielskiego szybko przerodziło się w pasję do nauczania. Moje początki z tym językiem nie były jednak łatwe – jako dziecko nie radziłam sobie z tym przedmiotem w szkole i dopóki nie spotkałam na swojej drodze świetnych nauczycieli, nie wiedziałam jak wielką frajdę może sprawiać nauka języków obcych. Właśnie dlatego dokładnie rozumiem jak ważną rolę odgrywa lektor w procesie przyswajania przez ucznia języka i zawsze robię wszystko, aby zajęcia były jak najprzyjemniejsze i interesujące, a materiały ciekawe i dostosowane do kursantów. Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna - moim priorytetem jest to, aby kursanci dobrze się bawili podczas zajęć, ponieważ wiem, że nauka jest najefektywniejsza, kiedy uczniowie lubią na nie przychodzić i czują się swobodnie. Aktualnie w wolnym czasie uczę się również języka hiszpańskiego, więc wiem jak frustrujący może być proces nauki – dlatego mam w sobie ogrom cierpliwości i zrozumienia. Lata doświadczenia pozwoliły mi wypracować sporo sposobów na wytłumaczenie jednej rzeczy, dały świadomość tego, jakie zagadnienia sprawiają największy kłopot i jak temu zaradzić – znam szereg tricków i skojarzeń, które usprawniają naukę skomplikowanych kwestii. Każdego kursanta traktuję indywidualnie i dopasowuję zajęcia tak, aby był zadowolony i spełnił swoje cele językowe – to od ciebie zależy na czym skupimy się najbardziej. Jeśli jednak nie masz konkretnego celu, nie wiesz dokładnie na czym chciałbyś się skupić – mam masę pomysłów na zajęcia, których wykorzystania nie mogę się doczekać! See you!

Agata S.

Hello there!! Mam na imię Agata i od najmłodszych lat pasjonuje się językami obcymi. Swoją przygodę rozpoczęłamw szkole podstawowej i kontynuuję ją do dziś. Zaletą języków, która sprawia,  że się nie nudzą, jest ich zmienność. Codziennie możemy odkrywać coś nowego, co sprawi, że jesteśmy bardziej nimi zafascynowani. Nauka języków otwiera przez nami nowe możliwości: nieskończone podróże, poznawanie nowych ludzi czy znalezienie pracy za granicą. Angielski i niemiecki towarzyszyły mi na każdym etapie mojego życia. To dwa różne języki, które na swój własny sposób zaciekawiły mnie i sprawiły, że jestem w stanie się porozumieć. Moja pasja pogłębiła się dzięki podróżowaniu, dlatego samodzielnie próbuję również przygody z językiem hiszpańskim. Wyjazdy za granicę uświadomiły mi, że nie ma  nic piękniejszego niż swobodna komunikacja z drugim człowiekiem.

Moją pasją jest również muzyka, to ona ponoć łagodzi obyczaje. Gra na pianinie oraz śpiew w zespole nauczyły mnie, że cierpliwość i wytrwałość daje również efekty w nauce języków obcych. 
Na moich lekcjach przełamiemy bariery językowe i sprawimy, ze nauka języków stanie się łatwa i przyjemna. Czekam na ciebie. Do zobaczenia!

Piotr M.

Hi everyone!
Jestem Piotrek:) Języka Angielskiego uczę się odkąd tylko pamiętam. Od dziecka mam doczynienia z native speakerami i to właśnie chęć komunikacji z nimi zaszczepiła we mnie pasję do języków od najmłodszych lat. Studiowałem w dwóch zagranicznych uczelniach przez co angielski stał się językiem, którym posługuję się na co dzień. Podczas naszych zajęć pokażę Ci, że angielski nie jest wcale taki straszny, a umiejętność komunikacji w tym języku pozwoli Ci na  otwarcie wielu nowych drzwi w twoim życiu:) 
Poza językami moją główną pasją od wielu lat jest muzyka (studiuję Instrumentalistykę na Akademii Muzycznej) oraz podróże i poznawanie nowych kultur. 
Postaram się aby nauka ze mną przynosiła Ci satysfakcję, nowe odkrycia po każdych zajęciach i pozwoliła Ci na efektywne dotarcie do Twoich celów językowych. 
Do zobaczenia na naszych zajęciach!

Oliwia J.

Hi there! Mam na imię Oliwia. Kocham języki! Uważam, że pozwalają nam one poznawać ludzi i inne kultury. Język angielski jest nieodłączną częścią mojego życia. Moja pasja do języka zaczęła się już w szkole podstawowej. Jestem ogromną wielbicielką kultury amerykańskiej, głównie seriali, muzyki i książek. Uważam, ze język angielski jest potrzebny nie tylko do celów  komunikacyjnych, ale również do zrozumienia popkultury, która się otaczamy.  

Z wykształcenia jestem anglistką i na co dzień staram się zarazić innych pasja do języka angielskiego. Na zajęciach cenię sobie miłą i luźną atmosferę, i dążenie do wyznaczonych przez Ciebie celów językowych. :)

Laura R.

Hello there! :)

Nazywam się Laura i moja droga z językiem angielskim trwa już dobre parę lat. Na każdym etapie edukacji angielski był dla mnie priorytetem. Również towarzyszył mi w życiu od zawsze, ponieważ zagraniczna muzyka była moim must-havenawet w dzieciństwie. Wiele z nas za dziecka było fanami zagranicznych artystów i śpiewało ich piosenki nawet bez znajomości języka, prawda? ;) Muzyka do dzisiaj ze mną została i jest stałym elementem mojego codziennego życia, jako że pomaga mi przy nauce języka angielskiego oraz umożliwia komunikację z innymi osobami, gdy jeżdżę na koncerty ;) Znajomość angielskiego zawsze ułatwia poznawanie nowych osób!

Jestem osobą, która uwielbia naukę języków obcych, dlatego też uczę się trzech innych języków poza angielskim. Osobiście uważam, że dzięki nauce języków obcych można naprawdę poszerzyć swoje horyzonty. Dlatego też w nauce stawiam na cierpliwość i otwartość wobec ucznia. Nauka języka obcego wymaga komfortu, który zawsze staram się zapewnić. Na moich lekcjach nigdy nie spotkasz się z negatywnym nastawieniem. Każdy problem związany z nauką języka angielskiego będziemy rozwiązywać razem i próbować różnych metod na zapamiętywanie słownictwa, jak i teorii :) Mam nadzieję, że jak najszybciej spotkamy się na wspólnych zajęciach, see you soon! :)

Nicole (Native speaker)

Hello! I’m Nicole. English teaching has allowed me to see different perspectives of topics and conversations with students. I strive to build student self-esteem and encourage understanding of cultural diversity, gender differences and physical limitations. Above all, making the experience fun and memorable!!

My communication, people-centric nature, compassion and enthusiasm have made it feasible for me to successfully teach English.

Zosia W.

Cześć! Mam na imię Zofia i jestem studentką filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Język angielski jest ważną częścią mojego życia, bo posługuję się w nim na co dzień w pracy naukowej, która jest moją największą pasją! Poza środowiskiem akademickim interesuję się literaturą, poezją i muzyką, a także kulturą koreańską. Właśnie w Korei Południowej odkryłam swoją miłość do nauczania i zdobywałam doświadczenie lektorskie. Przekazywanie swojej wiedzy, zarówno czysto językowej, jak i ogólnej, sprawia mi masę radości, którą uwielbiam dzielić się z uczniami! Wierzę, że nauka języka może być przygodą życia, która otwiera nas nie tylko na sam kontakt z innymi ludźmi, ale także nowe perspektywy i doświadczenia, z którymi bez znajomości języków obcych nie mielibyśmy styczności. Dlatego podczas moich zajęć staram się, by były właśnie tym - wielką przygodą, dzięki której w swobodnej i przyjaznej atmosferze możemy razem uczyć się i świetnie bawić. Do zobaczenia! :)

Julia O.

Cześć! Mam na imię Julka i aktualnie jestem studentką prawa. Do moich głównych zainteresowań należą sporty zespołowe – przez wiele lat grałam w siatkówkę, miałam też krótką przygodę z piłką ręczną. Poza tym uwielbiam czytanie kryminałów, jestem ogromną fanką twórczości Agathy Christie. Pasją do języka angielskiego zaraziła mnie wspaniała lektorka, która prowadziła zaawansowany kurs, na który uczęszczałam przez kilka lat. W gimnazjum byłam w klasie językowej, która umożliwiła mi poznawanie angielskiego w jeszcze większym stopniu. Przez długi czas udzielałam też korepetycji, co pozwoliło mi dostrzec ogromną rolę indywidualnego podejścia do ucznia w procesie nauki. Uważam, że znajomość angielskiego otwiera naprawdę wiele możliwości – pozwala na poznanie ciekawych ludzi z różnych zakątków świata, uprzyjemnia i znacznie ułatwia podróżowanie, a także umożliwia szerszy dostęp do ciekawych materiałów z różnych dziedzin. Dzięki znajomości angielskiego możemy pozwolić sobie na czytanie naszych ulubionych książek, czy oglądanie filmów i seriali w ich oryginalnym języku. Chętnie pomogę Ci w Twojej przygodzie z tym językiem i spróbuję zarazić pasją do niego. Wspólnie odkryjemy formę, która będzie dla Ciebie najbardziej przyjemna i efektywna. Do zobaczenia!

Ania B.

Cześć! Jestem Ania. Język angielski towarzyszy mi całe życie - dosłownie, bo moje pierwsze lekcje odbywałam już w szkółce dla rocznych dzieci. Po pierwszej klasie liceum wyjechałam na dwuletnie stypendium do Anglii, gdzie skończyłam szkołę i zdałam brytyjską maturę A-Levels. Obecnie studiuję biologię molekularną na jednym ze szkockich uniwersytetów. Językiem angielskim posługuję się na co dzień w rozmowach z rówieśnikami, pisaniu esejów... tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia (wliczając w to, czasami, namiętne oglądanie seriali i czytanie książek fantastycznych). Szczególnie istotnym elementem nauki języka jest dla mnie po prostu rozmowa, używanie żywego języka - brakowało mi tego gdy sama uczyłam się w szkole, dlatego teraz chętnie stanę się dla Ciebie anglojęzycznym rozmówcą, a przy okazji pomogę w gramatyce, rozwijaniu słownictwa czy przygotowaniu do ważnego egzaminu. Zadbam przy tym o dobrą atmosferę - język angielski jest dla mnie przyjemnością, więc wychodzę z założenia, że i zajęcia powinny być przyjemne. Jestem raczej ścisłowcem, dlaetgo staram się tłumaczyć złożone zagadnienia w prosty i schematyczny sposób - tak, by łatwo zapadło w pamięć i tam pozostało. Zatem jeśli szukasz skutecznej, a jednocześnie bezstresowej nauki - zapraszam!

Aurelia W.

Hej! Jestem Aurelia, od niedawna studentka prawa. Uwielbiam podróżować, poznawać obce kultury oraz zawierać międzynarodowe przyjaźnie. Pasja do języka angielskiego towarzyszy mi już od najmłodszych lat, a dzielenie się tym z innymi, daje mi ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego, zapraszam cię do wspólnej nauki, abym mogła zarazić nią również ciebie! Podczas zajęć pomogę ci w bezstresowy i jak najbardziej efektywny sposób przejść przez proces rozwijania znajomości języka, abyś mógł/mogła w pełni korzystać z możliwości, które nam daje. Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście oraz spokojną i luźną atmosferę.
Do zobaczenia!

Wiktoria P.

Hej! Mam na imię Wiktoria. Od 4 lat udzielam korepetycji z angielskiego, jednak kontakt z tym językiem miałam już od najmłodszych lat. Posiadam certyfikat FCE, który potwierdza moją znajomość angielskiego na poziomie C1. Oprócz pasji do nauki języków interesuję się też kulturą Chin, jogą oraz szeroko pojętym językoznawstwem. Uwielbiam podróżować, co również stale daje mi możliwość używania języka w naturalnych okolicznościach. Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie – na pierwszych zajęciach wspólnie ustalimy Twoje cele, oczekiwania i sposób nauki. Uważam, że w nauce języka niezmiernie ważna jest dobra atmosfera i komunikacja, dlatego zawsze jestem otwarta na wszelkie sugestie ze strony uczniów. Na zajęciach ze mną znajdziesz nie tylko ćwiczenia z gramatyki, ale też fragmenty piosenek, dyskusje na temat filmów, książek czy aktualnych wydarzeń z całego świata. Od czasu do czasu do swoich zajęć dodaję też elementy kulturowe – uważam że niesamowice urozmaicają zajęcia i dają szersze spojrzenie na język! Bardzo chętnie pomogę Ci pokonać barierę językową i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pisania, czytania, słuchania i mówienia po angielsku. Będziesz w stanie swobodnie rozmawiać, oglądać filmy czy rozumieć wypowiedzi w tym języku. Serdecznie zapraszam Cię na wspólne zajęcia :)

Natalia S.

Cześć! Mam na imię Natalia. Nauka języków obcych od zawsze była jedną z moich największych pasji oraz ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Uwielbiam łączyć naukę z kreatywnością i zawsze dążę do tego, żeby sam proces dawał jak najwięcej satysfakcji i przyjemności.
Język angielski towarzyszy mi od zawsze i w każdym aspekcie mojego życia. Uczyłam się go poprzez muzykę, rozmowy z native speakerami, filmy, seriale oraz podróżowanie. Kocham podróże i poznawanie innych kultur, dlatego ważnym doświadczeniem dla mnie była praca stewardesy. Dzięki niej miałam okazję do używania języka angielskiego w praktyce i zwiedzenia kawałka świata.
Ciekawe tematy rozmów, różnorodne zagadnienia oraz sympatyczna atmosfera to idealne połączenie i klucz do sukcesu w nauce języka obcego. Właśnie to jestem w stanie Ci zagwarantować na naszych wspólnych zajęciach!
Serdecznie zapraszam!

Albert M.

Hej! Nazywam się Albert. Uwielbiam podróże, książki fantastyczne i kryminalne oraz składanie origami. Wbrew pozorom, nauka języka i origami mają wiele wspólnego. W obu przypadkach zaczynamy od podstaw, które początkowo mogą wydawać się trudne, lecz z czasem nabierają kształtu, a my pewności siebie w tym co robimy. Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo uczyłem się go w szkole, a z czasem wychodziłem poza schematy i samodzielnie odkrywałem język poprzez różne gry komputerowe, filmy i seriale w języku angielskim. Aktualnie przekazuję swoją wiedzę innym - ukończyłem praktyki nauczycielskie w szkole publicznej oraz udzielałem korepetycji prywatnie. Wierzę, że dzięki odpowiednio dobranym metodom nauczania, efekty nauki przyjdą szybciej niż się spodziewasz! See you soon!

Wiktoria W.

Hello! Tu Wiktoria - obecna studentka medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i przyszła chirurg. 

Dzięki Maturze Międzynarodowej IB, język angielski na stałe wszedł mi w krew i towarzyszy mi na co dzień zarówno w nauce, jak i w rozrywce czy kontaktach towarzyskich. W wolnym czasie chodzę po górach, próbuję nowych sportów, gram w gry planszowe i czytam książki, głównie popularnonaukowe. Uczę się kilku języków obcych na różnych poziomach, dzięki czemu łatwiej jest mi się wczuć w sytuację moich uczniów. Moją ulubioną częścią zagranicznych podróży jest rozmawianie w obowiązującym tam języku - nawet gdy znam tylko podstawy przyswojone na krótko przed wyjazdem. Dlatego też na moich zajęciach stawiam na rozmowę. Ze mną przestaniesz się bać czy wstydzić używać angielskiego!

Dominika K.

Cześć, jestem Dominka. Po angielsku mówię prawie tak samo długo jak po polsku, ponieważ naukę zaczęłam mając już trzy lata i od tego czasu uczęszczałam na wiele kursów językowych aż do rozpoczęcia gimnazjum, gdzie zaczęłam realizować program matury międzynarodowej IB, najpierw jako MYP, a później jako DP. Obecnie studiuję stosunki międzynarodowe i dyplomację w języku angielskim na Uniwersytecie Bolońskim, więc już od 7 lat uczę się wyłącznie po angielsku. W wolnym czasie lubię się uczyć nowych języków, jeździć na rowerze, podróżować, grać na gitarze basowej, ale obecnie moim największym hobby jest Formuła 1 (niestety oglądana z kanapy, kierowcą jeszcze nie jestem), o której (tak samo jak o muzyce rockowej) bardzo chętnie z Wami porozmawiam. Na moich lekcjach staram się stawiać na luźną rozmowę, komfort, spokój i zrozumienie potrzeb ucznia. Nie chcę żeby nasze lekcje były czymś męczącym; niech będą one formą zabawy i oderwania się od codziennych obowiązków przy skutecznej i efektywnej nauce. Mam nadzieję, że jak najszybciej zobaczymy się na zajęciach, see you!

Igor B.

 Hello, and welcome! Nazywam się Igor. Pasjonuję się nauką języków obcych i mam do tego “smykałkę” już od najmłodszych lat, ponieważ wtedy właśnie pierwszy raz zetknąłem się z językiem angielskim. Ważnym doświadczeniem w moim życiu były obozy językowe, na których miałem możliwość nie tylko szlifować swój język, ale również poznać wielu ludzi z przeróżnych zakątków świata od Japonii po Stany Zjednoczone. Język angielski to dla mnie codzienność, nie tylko uczelniana. Jestem ogromnym fanem kultury amerykańskiej i zostałem nią zarażony już w młodości, gdy pierwszy raz zetknąłem się z nią dorastając w internecie. Wszystkie konsumowane przeze mnie media są w języku angielskim, gdyż zapewnia mi on najszerszy zakres informacyjny jak i merytoryczny. Rozrywka również przesiąkła językiem angielskim, gdyż nie wyobrażam sobie oglądać filmu lub grać w grę na konsoli z polską lokalizacją kinową. Zapraszam do wspólnego odkrywania języka angielskiego. Mam nadzieję, że uda mi się Cię zachęcić do wspólnej pracy, która z moją pomocą okażę się szalenie owocna.
 

Krzysztof M.

Hejka! Jestem Krzysiek! Zdobyłem certyfikat LanguageCert na poziomie C1, a na uczelni regularnie poznaję nowe zagadnienia ekonomiczne, gdyż angielski jest nieodłącznym elementem świata biznesu.  Odkąd pamiętam byłem zainteresowany nauką tego języka, a moja pasja trwa aż do dzisiaj! W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, ciekawi mnie jej tworzenie i niedawno zacząłem także grać na gitarze. Oprócz tego chętnie czytam książki i oglądam seriale, co bardzo pozwoliło mi docenić znajomość języka, jako że ta zdolność otwiera dla nas wiele nowych możliwości. W nauce języka angielskiego staram się skupiać na praktycznej wiedzy, a także pomóc Ci w przełamaniu wszelkich barier, aby komfortowo posługiwać się angielskim bez chwili zwątpienia! Nie mogę się doczekać naszej pierwszej lekcji, do zobaczenia!

Weronika F.

Cześć! Mam na imię Weronika. Na co dzień udzielam lekcji z języka angielskiego oraz odbywam praktyki tłumaczeniowe. Moje zainteresowanie językami obcymi rozpoczęło się w czasach szkolnych i trwa do dzisiaj. Jednak to w czasie studiów filologicznych poczułam, że dzielenie się własną pasją do języków z innymi może być satysfakcjonującym sposobem na życie. Dzięki językom mamy szansę nawiązać kontakty z ludźmi z całego świata, nie tylko poprzez podróżowanie, ale również tak bardzo popularne dzisiaj social media. Ponadto język angielski jest językiem globalnym i często wymaganym w znalezieniu wymarzonej pracy. Nauka angielskiego wcale nie musi być trudna, wystarczą chęci i motywacja, a przełamywanie barier językowych stanie się czymś o wiele przyjemniejszym i przyniesie ogromne korzyści. Osobiście uważam, że na zajęciach najważniejszy jest dobry kontakt z uczniem i stworzenie miłej atmosfery. Wówczas nauka nie będzie jedynie nauką, ale świetną zabawą, gramatyka przestanie być skomplikowana, a prowadzenie konwersacji z pełną swobodą stanie się czymś zupełnie naturalnym i przede wszystkim zadowalającym. Wiem, jak stresująca może wydawać się nauka języka obcego, dlatego pragnę pokazać Ci, że to tylko wrażenie, a przyswajanie angielskiego nie wymaga wyłącznie talentu, ale cierpliwości i dobrego sposobu nauczania.

Maria G.

Cześć wszystkim! Jestem Marysia, a język angielski to jedna z moich wielu pasji! Uczę się go odkąd miałam 5 lat i do dzisiaj towarzyszy mi na co dzień. Uwielbiam uprawiać sport, czytać, a moim ulubionym serialem wszech czasów są „Przyjaciele”. Ucząc, staram się skupiać na rozmowie i przezwyciężaniu nieśmiałości w posługiwaniu się angielskim, chociaż nie zapominam, aby uwzględniać też treści związane z gramatyką. Jeśli Twoja przygoda z angielskim jeszcze się nie rozpoczęła, to nic straconego! Nigdy nie jest za późno, by wkroczyć do świata jednego z najczęściej używanych języków świata! Do zobaczenia na zajęciach!

Lektorzy

Nauka angielskiego z lektorem

Zapraszamy na angielski online z lektorem lub native speakerem – nasza kadra to młodzi ludzie, którzy doskonale rozumieją, jak pomóc w przełamywaniu bariery językowej. To sprawia, że nasz kurs angielskiego online z lektorem przynosi oczekiwane rezultaty!

Nauka języka angielskiego online z lektorem

Nasi lektorzy to prawdziwi pasjonaci języka angielskiego! Specjalizują się w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania, co pozwala im dopasowywać się do kursanta na danym etapie nauki.

Angielski z native speakerem online

Interesuje Cię angielski online z native speakerem? Część naszych lektorów to native speakerzy, którzy przygotują Cię na kontakt z żywym językiem w praktyce. Angielski native speaker online sprawi, że poczujesz się swobodnie i nabierzesz płynności w mówieniu!

Nasza szkoła angielskiego online oferuje m.in.:

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora