Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Agata

Hello there!! Mam na imię Agata i od najmłodszych lat pasjonuje się językami obcymi. Swoją przygodę rozpoczęłamw szkole podstawowej i kontynuuję ją do dziś. Zaletą języków, która sprawia,  że się nie nudzą, jest ich zmienność. Codziennie możemy odkrywać coś nowego, co sprawi, że jesteśmy bardziej nimi zafascynowani. Nauka języków otwiera przez nami nowe możliwości: nieskończone podróże, poznawanie nowych ludzi czy znalezienie pracy za granicą. Angielski i niemiecki towarzyszyły mi na każdym etapie mojego życia. To dwa różne języki, które na swój własny sposób zaciekawiły mnie i sprawiły, że jestem w stanie się porozumieć. Moja pasja pogłębiła się dzięki podróżowaniu, dlatego samodzielnie próbuję również przygody z językiem hiszpańskim. Wyjazdy za granicę uświadomiły mi, że nie ma  nic piękniejszego niż swobodna komunikacja z drugim człowiekiem.

Moją pasją jest również muzyka, to ona ponoć łagodzi obyczaje. Gra na pianinie oraz śpiew w zespole nauczyły mnie, że cierpliwość i wytrwałość daje również efekty w nauce języków obcych. 
Na moich lekcjach przełamiemy bariery językowe i sprawimy, ze nauka języków stanie się łatwa i przyjemna. Czekam na ciebie. Do zobaczenia!

Zofia

Hejka!! Mam na imię Zofia. Pasjonuję się językiem angielskim, ponieważ uważam, że język łączy ludzi. Nie musi być skomplikowany i stresujący, powinien budzić chęć zdobywania świata i zafascynowania się nim. Wierzę, że język angielski jest jednym z istotnych kluczy do osiągnięcia tego celu. Posiadam indywidualne podejście do kursanta, chętnie omówię z tobą twój ulubiony film albo wymienię się piosenkami, które chodzą nam teraz po głowie. Połowa sukcesu należy do kursanta - jego chęci i motywacji, chcę abyśmy wspólnie napędzali się do działania i szukali odpowiednich dla ciebie rozwiązań, do których z przyjemnością się dopasuję. Poprowadzę również tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu, w którą stronę chcą iść oraz takich, którzy obrali cel i chcą do niego dotrzeć. Moja pasja do języka narodziła się w dzieciństwie, kiedy otaczała mnie brytyjska kultura ze strony rodziców. Chęć zrozumienia muzyki, której słuchałam była początkiem mojej drogi. Obecnie dalej stawiam sobie nowe wyzwania, aby ulepszać swoją wiedzę i metodykę. Moje pasje obrały kurs głównie artystyczny. W wolnym czasie zajmuję się fotografią głównie analogową, w tym camera obscura, tatuażem metodą handpoke i moim nieokiełznanym kotem:) Zapraszam Cię bardzo serdecznie:) 

Wika

Hello, nazywam się Wiktoria i z językiem angielskim mam do czynienia już od ponad 17 lat, nie tylko w szkole, ale również podczas wymian i studiów zagranicznych :) Serdecznie zapraszam Cię na zajęcia ze mną, na których postaram się pokazać Ci, że język angielski wcale nie musi być trudny, a przy jego nauce można się świetnie bawić. Zobaczysz również, że umiejętność płynnego komunikowania się stworzy Ci wiele możliwości rozwoju i poznawania nowych, ciekawych osób z całego świata. Na zajęciach gwarantuję miłą atmosferę i przystępny sposób przyswajania nowej wiedzy :) Poza językiem angielskim moją największą pasją jest muzyka; jestem studentką piątego roku na Akademii Muzycznej i studiuję flet poprzeczny :) Do zobaczenia! :D 

Janek

Cześć,

jestem Janek, Angielski to moja pasja. Od najmłodszych lat lubiłem oglądać zagraniczne seriale i filmy a możliwość czerpania z nich największej przyjemności w oryginalnym języku utwierdza mnie w przekonaniu ze uczęszczanie na korepetycje było właściwym wyborem. Obecnie jestem studentem trzeciego roku filologii angielskiej, i jestem dumny ze posłuję się językiem angielskim na poziomie który pozwala mi na swobodną komunikacje z native speakerami tego języka. Wierze że jeżeli podejmiemy razem współpracę, pokonamy wszelkie bariery językowe, a wasz poziom języka angielskiego wzrośnie do waszych oczekiwań. Can't wait to see you!

Piotrek

Hi everyone!
Jestem Piotrek:) Języka Angielskiego uczę się odkąd tylko pamiętam. Od dziecka mam doczynienia z native speakerami i to właśnie chęć komunikacji z nimi zaszczepiła we mnie pasję do języków od najmłodszych lat. Studiowałem w dwóch zagranicznych uczelniach przez co angielski stał się językiem, którym posługuję się na co dzień. Podczas naszych zajęć pokażę Ci, że angielski nie jest wcale taki straszny, a umiejętność komunikacji w tym języku pozwoli Ci na  otwarcie wielu nowych drzwi w twoim życiu:) 
Poza językami moją główną pasją od wielu lat jest muzyka (studiuję Instrumentalistykę na Akademii Muzycznej) oraz podróże i poznawanie nowych kultur. 
Postaram się aby nauka ze mną przynosiła Ci satysfakcję, nowe odkrycia po każdych zajęciach i pozwoliła Ci na efektywne dotarcie do Twoich celów językowych. 
Do zobaczenia na naszych zajęciach!

Oliwia

Hi there! Mam na imię Oliwia. Kocham języki! Uważam, że pozwalają nam one poznawać ludzi i inne kultury. Język angielski jest nieodłączną częścią mojego życia. Moja pasja do języka zaczęła się już w szkole podstawowej. Jestem ogromną wielbicielką kultury amerykańskiej, głównie seriali, muzyki i książek. Uważam, ze język angielski jest potrzebny nie tylko do celów  komunikacyjnych, ale również do zrozumienia popkultury, która się otaczamy.  

Z wykształcenia jestem anglistką i na co dzień staram się zarazić innych pasja do języka angielskiego. Na zajęciach cenię sobie miłą i luźną atmosferę, i dążenie do wyznaczonych przez Ciebie celów językowych. :)

Laura 2

Hello there! :)

Nazywam się Laura i moja droga z językiem angielskim trwa już dobre parę lat. Na każdym etapie edukacji angielski był dla mnie priorytetem. Również towarzyszył mi w życiu od zawsze, ponieważ zagraniczna muzyka była moim must-havenawet w dzieciństwie. Wiele z nas za dziecka było fanami zagranicznych artystów i śpiewało ich piosenki nawet bez znajomości języka, prawda? ;) Muzyka do dzisiaj ze mną została i jest stałym elementem mojego codziennego życia, jako że pomaga mi przy nauce języka angielskiego oraz umożliwia komunikację z innymi osobami, gdy jeżdżę na koncerty ;) Znajomość angielskiego zawsze ułatwia poznawanie nowych osób!

Jestem osobą, która uwielbia naukę języków obcych, dlatego też uczę się trzech innych języków poza angielskim. Osobiście uważam, że dzięki nauce języków obcych można naprawdę poszerzyć swoje horyzonty. Dlatego też w nauce stawiam na cierpliwość i otwartość wobec ucznia. Nauka języka obcego wymaga komfortu, który zawsze staram się zapewnić. Na moich lekcjach nigdy nie spotkasz się z negatywnym nastawieniem. Każdy problem związany z nauką języka angielskiego będziemy rozwiązywać razem i próbować różnych metod na zapamiętywanie słownictwa, jak i teorii :) Mam nadzieję, że jak najszybciej spotkamy się na wspólnych zajęciach, see you soon! :)

Bartosz

Hello there! Na imię mi Bartosz, zaś moja  przygoda z angielskim rozpoczęła się w czasach, których już nawet do końca nie pamiętam. Dzięki temu językowi byłem w stanie poznać niezliczone dzieła sztuki, popkultury oraz przyjaciół z całego świata, stąd jestem z nim mocno zżyty i postrzegam go za narzędzie nieskończonych możliwości. Teraz chciałbym z Tobą podzielić się wiedzą i entuzjazmem, które zgromadziłem do tej pory.

Zaraz po zakończeniu liceum rozpocząłem pracę w strukturach NATO jako tłumacz wojskowy. Moje zadanie nie sprowadzało się jednak do suchej, wojskowej terminologii i świadczyłem swoją pomoc, tłumacząc zarówno pisemnie jak i na żywo, we wszelkich kwestiach potrzebnych armii. Mnogość i wszechstronność tych sytuacji zawiodła mnie w rejony angielskiego, o których wcześniej nigdy bym nie pomyślał, a codzienny kontakt z Amerykanami i Brytyjczykami pozwolił mi poznać ten język z ust naturalnych użytkowników.

Wychodzę z założenia, że pozytywny, emocjonalnie zaangażowany stosunek do nauki to podstawa. Zrobię wszystko, abyś wkrótce mogła/mógł wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce, czytając swojego ulubionego pisarza w oryginale, czy w końcu dowiadując się, o czym śpiewają muzycy, których słuchasz.

Mam rozległe zainteresowania. Od sportu (koszykówka, kickboxing), przez wszelką muzykę (samemu grając na gitarze w metalowej kapeli), na książkach fantasy i grach planszowych oraz RPG kończąc. U mnie nie ma tabu, jeżeli jakiś temat miałby przysłużyć się nauce języka, z chęcią go poruszę. Serdecznie zapraszam! C:   

Nicole (Native speaker)

Hello! I’m Nicole. English teaching has allowed me to see different perspectives of topics and conversations with students. I strive to build student self-esteem and encourage understanding of cultural diversity, gender differences and physical limitations. Above all, making the experience fun and memorable!!

My communication, people-centric nature, compassion and enthusiasm have made it feasible for me to successfully teach English.

Diana

Hej! Nazywam się Diana. Język angielski jest mojej pasją odkąd pamiętam. Nigdy nie przestaję się uczyć i zawsze chcę doskonalić swoją wiedzę. Bardzo lubię podróżować, poznawać nowych ludzi i zawsze się cieszę, że dzięki znajomości języka mam taką możliwość . Na moich zajęciach zależy mi na tym, aby pomóc ci rozwinąć praktyczne umiejętności, które możesz zastosować w życiu, pracy i podróżach. Zawsze staram się uwzględniać potrzeby moich uczniów i tworzyć komfortową atmosferę, ponieważ jestem pewna, że zajęcia mogą być przyjemnością i radością. Jeśli więc interesuje cię indywidualne podejście i rozwijanie swoich umiejętności językowych będę z niecierpliwością czekała na nasze zajęcie! :)

Natalia

Hey there!

Nazywam się Natalia i z chęcią porozmawiam z Tobą po angielsku! Jestem ambitną osobą codziennie rozmawia po angielsku, już od 4 roku życia. Język angielski to mój drugi dom, odkryłam pasję do niego przez moje zainteresowania: muzykę, dobre kino (oczywiście po angielsku), książki, poezję i informacje ze świata. Tak, te wszystkie rzeczy są warte uwagi przy nauce! Mam doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców, młodzieży czy dorosłych. Przebyłam też rozmowy i debaty lektorskie z osobami z USA czy Wielkiej Brytanii. Na zajęciach chcę poznać Ciebie i Twoje podejście - skupiamy się tylko na Tobie, grasz tutaj główną rolę. Poprzez naturalne wyrażanie siebie, jak i metody, aby znaleźć łatwy sposób na przyswojenie czegoś w języku angielskim. Uważam, że nigdy nie jest za późno na to by poszerzyć swoje możliwości. Uwielbiam uczyć i pomagać wszystkim, nie zważając na poziom. Języki otwierają nas na nowe doświadczenia – także zapraszam na niesamowita przygodę, aby odkryć te ,,smaczki’’ razem!

Dziękuję za przeczytanie mojego opisu i do zobaczenia ?

Zosia

Cześć! Mam na imię Zofia i jestem studentką filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Język angielski jest ważną częścią mojego życia, bo posługuję się w nim na co dzień w pracy naukowej, która jest moją największą pasją! Poza środowiskiem akademickim interesuję się literaturą, poezją i muzyką, a także kulturą koreańską. Właśnie w Korei Południowej odkryłam swoją miłość do nauczania i zdobywałam doświadczenie lektorskie. Przekazywanie swojej wiedzy, zarówno czysto językowej, jak i ogólnej, sprawia mi masę radości, którą uwielbiam dzielić się z uczniami! Wierzę, że nauka języka może być przygodą życia, która otwiera nas nie tylko na sam kontakt z innymi ludźmi, ale także nowe perspektywy i doświadczenia, z którymi bez znajomości języków obcych nie mielibyśmy styczności. Dlatego podczas moich zajęć staram się, by były właśnie tym - wielką przygodą, dzięki której w swobodnej i przyjaznej atmosferze możemy razem uczyć się i świetnie bawić. Do zobaczenia! :)

Julia

Cześć, mam na imię Julia. Oprócz języków obcych, moją ogromną pasją są podróże. Język angielski od zawsze był ważną częścią mojego życia, ponieważ to właśnie niemu miałam okazję poznać ludzi z różnych zakątków świata, z którymi do dziś mam kontakt. Od 4 latach zajmuję się udzialaniem korepetycji z języka angielskiego oraz hiszpańskiego, co jest moją ogromną pasją. Uwielbiam
przekazywać uczniom moją wiedzę oraz patrzeć na ich językowy rozwój. Podczas moich zajęć poznajemy nie tylko gramatykę czy słownictwo, ale również kulturę krajów anglojęzycznych. Moim zdaniem jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala nam jeszcze bardziej poznać język. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim, przygotować się do egzaminu lub przełamać barierę językową, zapraszam Cię na moje zajęcia!
See you!

Alicja

Hej, hi, hello! Mam na imię Alicja. Swoją pasję do języków rozwinęłam już w szkole podstawowej, gdzie wiedziona miłością do pewnego brytyjskiego boybandu, spędzałam całe dnie na tłumaczeniach różnych źródeł. W ten sposób przez przypadek odkryłam w sobie pasję do języków, a niedługo później pasję do nauczania. (Dzisiaj w wolnych chwilach swój czas spędzam raczej z książką lub aktywnie wśrod natury). 
Połączenie dwóch z moich największych zainteresowań jest dla mnie niesamowicie rozwijającym i satysfakcjonującym doświadczeniem i staram się zajęcia prowadzić w ten sposób, żeby mój uczeń również wyniósł ze sobą takie przekonanie, bo poznawanie nowego języka to super sprawa!
Zależy mi przede wszystkim na pozytywnej i bezstresowej atmosferze, która moim zdaniem jest kluczem do opanowania języka.
Do zobaczenia!

Aniela

Hello there! Nazywam się Aniela. Język angielski otacza mnie  na co dzień. Piszę teksty w stylu akademickim oraz bardziej hobbistycznie, pracując nad własnymi powieściami. 
Interesuję się rysunkiem, szczególnie szkicem tradycyjnym oraz komputerowym. Moje mieszkanie jest złożone w 80% z roślin, którymi zajmuję się z oddaniem i pasją. 
Uwielbiam słuchać muzyki - tak wyglądały moje pierwsze kroki z językiem angielskim. Od najmłodszych lat obcowałam z Angielskim (poprzez gry, książki, muzykę, seriale), co sprawiło, że teraz jest dla mnie równie naturalny jak Polski. Uważam, że nauka języka może być przyjemna i otwiera nam bardzo wiele, nowych możliwości. 

Jeśli chcesz poznać najbardziej rozpowszechniony język świata pod opieką skromnego studenta, zapraszam!

Julia 2

Cześć! Mam na imię Julka i aktualnie jestem studentką prawa. Do moich głównych zainteresowań należą sporty zespołowe – przez wiele lat grałam w siatkówkę, miałam też krótką przygodę z piłką ręczną. Poza tym uwielbiam czytanie kryminałów, jestem ogromną fanką twórczości Agathy Christie. Pasją do języka angielskiego zaraziła mnie wspaniała lektorka, która prowadziła zaawansowany kurs, na który uczęszczałam przez kilka lat. W gimnazjum byłam w klasie językowej, która umożliwiła mi poznawanie angielskiego w jeszcze większym stopniu. Przez długi czas udzielałam też korepetycji, co pozwoliło mi dostrzec ogromną rolę indywidualnego podejścia do ucznia w procesie nauki. Uważam, że znajomość angielskiego otwiera naprawdę wiele możliwości – pozwala na poznanie ciekawych ludzi z różnych zakątków świata, uprzyjemnia i znacznie ułatwia podróżowanie, a także umożliwia szerszy dostęp do ciekawych materiałów z różnych dziedzin. Dzięki znajomości angielskiego możemy pozwolić sobie na czytanie naszych ulubionych książek, czy oglądanie filmów i seriali w ich oryginalnym języku. Chętnie pomogę Ci w Twojej przygodzie z tym językiem i spróbuję zarazić pasją do niego. Wspólnie odkryjemy formę, która będzie dla Ciebie najbardziej przyjemna i efektywna. Do zobaczenia!

Anka

Cześć! Jestem Ania. Język angielski towarzyszy mi całe życie - dosłownie, bo moje pierwsze lekcje odbywałam już w szkółce dla rocznych dzieci. Po pierwszej klasie liceum wyjechałam na dwuletnie stypendium do Anglii, gdzie skończyłam szkołę i zdałam brytyjską maturę A-Levels. Obecnie studiuję biologię molekularną na jednym ze szkockich uniwersytetów. Językiem angielskim posługuję się na co dzień w rozmowach z rówieśnikami, pisaniu esejów... tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia (wliczając w to, czasami, namiętne oglądanie seriali i czytanie książek fantastycznych). Szczególnie istotnym elementem nauki języka jest dla mnie po prostu rozmowa, używanie żywego języka - brakowało mi tego gdy sama uczyłam się w szkole, dlatego teraz chętnie stanę się dla Ciebie anglojęzycznym rozmówcą, a przy okazji pomogę w gramatyce, rozwijaniu słownictwa czy przygotowaniu do ważnego egzaminu. Zadbam przy tym o dobrą atmosferę - język angielski jest dla mnie przyjemnością, więc wychodzę z założenia, że i zajęcia powinny być przyjemne. Jestem raczej ścisłowcem, dlaetgo staram się tłumaczyć złożone zagadnienia w prosty i schematyczny sposób - tak, by łatwo zapadło w pamięć i tam pozostało. Zatem jeśli szukasz skutecznej, a jednocześnie bezstresowej nauki - zapraszam!

Aurelia

Hej! Jestem Aurelia, od niedawna studentka prawa. Uwielbiam podróżować, poznawać obce kultury oraz zawierać międzynarodowe przyjaźnie. Pasja do języka angielskiego towarzyszy mi już od najmłodszych lat, a dzielenie się tym z innymi, daje mi ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego, zapraszam cię do wspólnej nauki, abym mogła zarazić nią również ciebie! Podczas zajęć pomogę ci w bezstresowy i jak najbardziej efektywny sposób przejść przez proces rozwijania znajomości języka, abyś mógł/mogła w pełni korzystać z możliwości, które nam daje. Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście oraz spokojną i luźną atmosferę.
Do zobaczenia!

Patryk (native speaker)

Cześć! Nazywam się Patryk, urodziłem się na Florydzie w USA, ale moja mama jest Brytyjką więc usłyszycie u mnie brytyjski akcent. Jestem studentem, obecnie na kierunku finance and accounting for business, który często pomaga swoim polskim i zagranicznym znajomym z językiem angielskim. Chętnie pomogę również i Tobie! Angielski jest bardzo ważnym językiem w dzisiejszym świecie, przydaje się choćby podczas podróży. Wiem o tym doskonale, bo sam uwielbiam podróżować. Oprócz tego interesuje się sportem i motoryzacją. Myślę, że jest wiele powodów aby uczyć się angielskiego, dlatego chciałbym podzielić się moją wiedzą z jak największą ilością osób. Rozumiem, że czasem ciężko jest przełamać barierę, dlatego razem popracujemy nad twoją pewnością siebie, pomogę Ci w swobodnym rozmawianiu na Twoje ulubione tematy, podszkolimy gramatykę i wiele więcej. 
Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy!

Kuba 2

Hej, jestem Jakub. Od dziecka byłem zafascynowanym językiem angielskim, nauka tego języka przyszła mi z łatwością gdyż łączyłem ją z rzeczami które interesowały mnie od początku, czyli muzyką, filmem oraz literaturą. Od tamtego czasu moje pole zainteresowań wzrosło i zawsze szukam czegoś nowego co mogłbym się nauczyć – obecnie jest to moda, gotowanie oraz fitness. Poprzez studiowanie odkryłem również nowo odkryte zainteresowania w historii, kulturze, oraz wymowie zarówno krajów Wysp Brytyjskich jak i U.S.A. 

W szkole zwracałem uwagę na to jak nauczyciele oraz uczniowie podchodzą do nauczania – zarówno w okresie dorastania jak i podczas praktyk nauczycielskich w szkołach państwowych. Dzięki tym obserwacjom dowiedziałem się jak NIE PROWADZIĆ zajęć oraz jak aktywnie angażować studentów w zajęcia aby nie były one nudne ale obfite w przeróżne zadania i aktywności, które uczą więcej niż zwykłe zajęcia. Na naszych zajęciach będę stawiał na mieszanie waszych zainteresowań, problemów dotyczących świata, gorących tematów na świecie, oraz ciekawostek, które mogą was zainteresować razem z grami, rozmowami, tekstami, jak i okazjonalnymi zadaniami. Swój sposób nauczania kształtuje według wymagań oraz potrzeb ucznia.

Morgan

Hello there! Nazywam się Morgan i moja przygoda z angielskim trwa właściwie całe życie. Mam dryg do języków, uwielbiam się ich uczyć, co też pozwoliło mi poznać trudności z jakimi musimy się w tym procesie zmagać. W nauce stawiam na praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności, aby moi uczniowie skończyli kurs faktycznie będąc w stanie porozumiewać się z innymi. Poza tym obecnie jestem studentem wiedzy o teatrze, co od dzieciństwa pozostaje moją główną pasją. Interesuję się wszelkimi formami sztuki, poza teatrem najbardziej filmem i literaturą. Aktywnie angażuję się w życie społeczne, starając się chociaż w najmniejszym stopniu poprawić jakość życia ludzi z mojej społeczności. Jestem dumnym kocim tatą dwóch czarnych kociaków, które chyba odziedziczyły po mnie zamiłowanie do angielskiego i często mogą pokazywać się na naszych zajęciach. 

Klaudia

Cześć, z tej strony Klaudia. Angielski towarzyszy nam na każdym kroku. Otwiera przed nami wiele drzwi, w tym ułatwia zwiedzanie świata oraz zawieranie nowych znajomości. To właśnie dlatego zdecydowałam uczyć innych. Chciałabym, aby więcej osób komfortowo posługiwało się tym językiem. Znajomość angielskiego przydaje mi się w realizowaniu zainteresowań. Gdy wychodzi nowy tom jednej z moich ulubionych, anglojęzycznych serii, nie muszę czekać na jego polski przekład. Podstawy jazdy figurowej poznałam dzięki filmikom nagrywanym przez zagranicznych trenerów. Nawet nauka kolejnych języków stała się łatwiejsza i łatwiej dostępna. Obecnie studiuję anglistykę, jednak w tym roku planuję podjąć drugi kierunek: filologię germańską. Własnych sił natomiast próbuję w nauce koreańskiego i francuskiego. Chciałabym podzielić się z Tobą moją pasją do języków. Wierzę, że są one mostem, który może nas doprowadzić do kolejnych celów. Angielski, jako obecna lingua franca, jest świetnym wyborem. Chętnie pomogę Tobie go opanować i doszlifować. Do usłyszenia na zajęciach!

Igor 2

Siemka! Jestem Igor. Język angielski towarzyszy mi właściwie od zawsze i według mnie, jest niezbędny w dzisiejszym świecie. Zacząłem się go uczyć z czystej zajawki. Jednak nie była to dla mnie po prostu nauka języka. To była wspaniała podróż, podczas której cieszyłem się z każdego nowo poznanego słówka i nawet nie wiem kiedy zacząłem oglądać seriale na Netflixie po angielsku bez napisów. Oczywiście ciągle tę podróż kontynuuję. Niby nic, a cieszy. Ale seriale to nie wszystko, bo języki dają nam również inne możliwości.
Możliwość komunikowania się z ludźmi z całego świata jest dla mnie czymś nie do opisania. I tym właśnie jest dla mnie każdy język, którego się uczę-narzędziem komunikacji. 
Dzięki znajomości języka można też poszerzyć swoje horyzonty i poznawać inne kultury z łatwością. Język angielski jest już według mnie językiem międzynarodowym.
W swojej karierze językowej zajmowałem się różnymi tłumaczeniami oraz organizacją i koordynowaniem projektów międzynarodowych, a teraz doszło do tego również nauczanie. Z każdym staram się znaleźć wspólny język, aby jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Do zobaczenia na zajęciach!

Ania

Hi there! Jestem Ania i kocham uczyć. 

Podobno wychodzi mi to całkiem nieźle. Po pięciu latach życia poza Polską i z certyfikatem na poziomie C1 wiem jak poradzić sobie z rozmaitymi wyzwaniami, jakie stoją przed każdym z Was. Chcesz zacząć od podstaw? Dogadasz się za granicą, ale brak Ci znajomości struktur gramatycznych i zaawansowanego słownictwa? A może znasz angielski bardzo dobrze, ale wstydzisz się swobodnie wypowiadać? Ten ostatni to akurat mój przypadek sprzed niemal dekady - to właśnie dzięki świetnym lektorom odważyłam się poznawać świat osobiście i porozumiewać z ludźmi różnych narodowości. Ze mną uda Ci się przełamać każdą barierę językową. Nie tylko zakres materiału i program nauczania dopasuję do Ciebie - również metody, treści i tematy dobiorę tak, by Tobie było jak najłatwiej utrzymać motywację i chęci do nauki. 

Podobno zdolności językowe i muzyczne idą w parze, stąd moja druga największa pasja. Uwielbiam śpiewać, komponować, tworzyć i słuchać. Interesuję się każdym rodzajem sztuki, wszystkim co nieprzyziemne i nieoczywiste. Joga, medytacja i uduchowione podejście do życia pozwalają mi utrzymać się na drodze, którą chcę podążać. Może okaże się, że są to bliskie Ci klimaty, ale jeśli jesteś dokładnym przeciwieństwem tego wszystkiego, to mamy dwa razy więcej ciekawych tematów do omówienia. 

Zapraszam. Cheers!

Melody (native speaker)

Hej! Jestem Paulina, ale wszyscy mówią do mnie Melody. Angielski jest moim drugim językiem, ze względu na pochodzenie, a to tylko zmotywowało mnie do pogłębiania mojej wiedzy w zakresie języka angielskiego. Moje specjalności to słownictwo muzyczne, biznesowe oraz nastawianie akcentów w mowie na dobrą drogę. Aktualnie studiuje wokalistykę jazzową na akademii muzycznej. Mam dużo różnych zainteresowań, a jednym z tych wartych wspomnienia jest nauczanie innych. Pomogę Ci w gramatyce, w swobodnym, płynnym porozumiewaniu się, wyjaśnię niewyjaśnione. Pomogę w przygotowaniu do egzaminów państwowych, matury, sprawdzianu lub w czymkolwiek w czym będziesz potrzebować pomocy. Moje podejście do języka angielskiego ma dwie perspektywy - osoby dwujęzycznej, dla której ten język jest bardzo żywy i bliski oraz osoby, która spędziła wiele godzin nad dopasowywaniem nabytej praktyki do teorii. Zapewniam luźną, przyjazną atmosferę i elastyczne metody nauki, takie które będą Tobie przynosiły efekty. 

Dostosuję się do Twoich potrzeb związanych z nauką! Twój sukces to nasza wspólna satysfakcja. 

Wiktoria

Hej! Mam na imię Wiktoria. Od 4 lat udzielam korepetycji z angielskiego, jednak kontakt z tym językiem miałam już od najmłodszych lat. Posiadam certyfikat FCE, który potwierdza moją znajomość angielskiego na poziomie C1. Oprócz pasji do nauki języków interesuję się też kulturą Chin, jogą oraz szeroko pojętym językoznawstwem. Uwielbiam podróżować, co również stale daje mi możliwość używania języka w naturalnych okolicznościach. Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie – na pierwszych zajęciach wspólnie ustalimy Twoje cele, oczekiwania i sposób nauki. Uważam, że w nauce języka niezmiernie ważna jest dobra atmosfera i komunikacja, dlatego zawsze jestem otwarta na wszelkie sugestie ze strony uczniów. Na zajęciach ze mną znajdziesz nie tylko ćwiczenia z gramatyki, ale też fragmenty piosenek, dyskusje na temat filmów, książek czy aktualnych wydarzeń z całego świata. Od czasu do czasu do swoich zajęć dodaję też elementy kulturowe – uważam że niesamowice urozmaicają zajęcia i dają szersze spojrzenie na język! Bardzo chętnie pomogę Ci pokonać barierę językową i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pisania, czytania, słuchania i mówienia po angielsku. Będziesz w stanie swobodnie rozmawiać, oglądać filmy czy rozumieć wypowiedzi w tym języku. Serdecznie zapraszam Cię na wspólne zajęcia :)

Natala

Cześć! Mam na imię Natalia. Nauka języków obcych od zawsze była jedną z moich największych pasji oraz ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Uwielbiam łączyć naukę z kreatywnością i zawsze dążę do tego, żeby sam proces dawał jak najwięcej satysfakcji i przyjemności.
Język angielski towarzyszy mi od zawsze i w każdym aspekcie mojego życia. Uczyłam się go poprzez muzykę, rozmowy z native speakerami, filmy, seriale oraz podróżowanie. Kocham podróże i poznawanie innych kultur, dlatego ważnym doświadczeniem dla mnie była praca stewardesy. Dzięki niej miałam okazję do używania języka angielskiego w praktyce i zwiedzenia kawałka świata.
Ciekawe tematy rozmów, różnorodne zagadnienia oraz sympatyczna atmosfera to idealne połączenie i klucz do sukcesu w nauce języka obcego. Właśnie to jestem w stanie Ci zagwarantować na naszych wspólnych zajęciach!
Serdecznie zapraszam!

Lukas

Hej! Nazywam się Łukasz. Interesuję się azjatyckimi komiksami i animacją i hobbistycznie zajmuję się barmaństwem. Z angielskim jest podobnie jak z tworzeniem drinków, na początku może się wydawać to bardzo skomplikowane, ale po zdobyciu pewnej ilości wiedzy i praktyki rezultatem jest coś z czego możemy być dumni.

Angielski otaczał mnie od zawsze w postaci gier, filmów i innych form kultury, szybko zauważyłem, że jest on kluczem do szerszego poznawania świata i może nam pomóc w życiu codziennym.

Zajęcia prowadzę w miłej i koleżeńskiej atmosferze, żebyś czuł się swobodnie podczas lekcji. Zapraszam!

Albert

Hej! Nazywam się Albert. Uwielbiam podróże, książki fantastyczne i kryminalne oraz składanie origami. Wbrew pozorom, nauka języka i origami mają wiele wspólnego. W obu przypadkach zaczynamy od podstaw, które początkowo mogą wydawać się trudne, lecz z czasem nabierają kształtu, a my pewności siebie w tym co robimy. Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo uczyłem się go w szkole, a z czasem wychodziłem poza schematy i samodzielnie odkrywałem język poprzez różne gry komputerowe, filmy i seriale w języku angielskim. Aktualnie przekazuję swoją wiedzę innym - ukończyłem praktyki nauczycielskie w szkole publicznej oraz udzielałem korepetycji prywatnie. Wierzę, że dzięki odpowiednio dobranym metodom nauczania, efekty nauki przyjdą szybciej niż się spodziewasz! See you soon!

Kamila (native speaker)

Cześć! Jestem Kamila, a moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się już w dzieciństwie. Wychowywałam się w Anglii, uczyłam się w szkołach dwujęzycznych i skończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Szczecińskim. Od dwóch lat zajmuję się udzielaniem korepetycji i przygotowywaniem do matury z języka angielskiego.

Angielski od zawsze był dla mnie drzwiami do innego, ciekawego świata. Pozwalał mi bez stresu poruszać się po różnych zakątkach globu, ale również ułatwiał drobne kwestie życia codzinnego.

Chcesz umieć zapytać o drogę będąc za granicą? Zrozumieć serial, który jest dostępny tylko po angielsku? A może bez stresu zamówić jedzenie w resturacji w dowolonym kraju na świecie? Nic prostszego!

Z przyjemnością pomogę Ci z językiem angielskim bez względu na Twój poziom. Interesuję się szeroko rozumianą kulturą masową, filmy, seriale, książki to jest coś, o czym mogę rozmawiać godzinami.

Wiki

Hello! Tu Wiktoria - obecna studentka medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i przyszła chirurg. 

Dzięki Maturze Międzynarodowej IB, język angielski na stałe wszedł mi w krew i towarzyszy mi na co dzień zarówno w nauce, jak i w rozrywce czy kontaktach towarzyskich. W wolnym czasie chodzę po górach, próbuję nowych sportów, gram w gry planszowe i czytam książki, głównie popularnonaukowe. Uczę się kilku języków obcych na różnych poziomach, dzięki czemu łatwiej jest mi się wczuć w sytuację moich uczniów. Moją ulubioną częścią zagranicznych podróży jest rozmawianie w obowiązującym tam języku - nawet gdy znam tylko podstawy przyswojone na krótko przed wyjazdem. Dlatego też na moich zajęciach stawiam na rozmowę. Ze mną przestaniesz się bać czy wstydzić używać angielskiego!

Domi

Cześć, jestem Dominka. Po angielsku mówię prawie tak samo długo jak po polsku, ponieważ naukę zaczęłam mając już trzy lata i od tego czasu uczęszczałam na wiele kursów językowych aż do rozpoczęcia gimnazjum, gdzie zaczęłam realizować program matury międzynarodowej IB, najpierw jako MYP, a później jako DP. Obecnie studiuję stosunki międzynarodowe i dyplomację w języku angielskim na Uniwersytecie Bolońskim, więc już od 7 lat uczę się wyłącznie po angielsku. W wolnym czasie lubię się uczyć nowych języków, jeździć na rowerze, podróżować, grać na gitarze basowej, ale obecnie moim największym hobby jest Formuła 1 (niestety oglądana z kanapy, kierowcą jeszcze nie jestem), o której (tak samo jak o muzyce rockowej) bardzo chętnie z Wami porozmawiam. Na moich lekcjach staram się stawiać na luźną rozmowę, komfort, spokój i zrozumienie potrzeb ucznia. Nie chcę żeby nasze lekcje były czymś męczącym; niech będą one formą zabawy i oderwania się od codziennych obowiązków przy skutecznej i efektywnej nauce. Mam nadzieję, że jak najszybciej zobaczymy się na zajęciach, see you!

Igor

 Hello, and welcome! Nazywam się Igor. Pasjonuję się nauką języków obcych i mam do tego “smykałkę” już od najmłodszych lat, ponieważ wtedy właśnie pierwszy raz zetknąłem się z językiem angielskim. Ważnym doświadczeniem w moim życiu były obozy językowe, na których miałem możliwość nie tylko szlifować swój język, ale również poznać wielu ludzi z przeróżnych zakątków świata od Japonii po Stany Zjednoczone. Język angielski to dla mnie codzienność, nie tylko uczelniana. Jestem ogromnym fanem kultury amerykańskiej i zostałem nią zarażony już w młodości, gdy pierwszy raz zetknąłem się z nią dorastając w internecie. Wszystkie konsumowane przeze mnie media są w języku angielskim, gdyż zapewnia mi on najszerszy zakres informacyjny jak i merytoryczny. Rozrywka również przesiąkła językiem angielskim, gdyż nie wyobrażam sobie oglądać filmu lub grać w grę na konsoli z polską lokalizacją kinową. Zapraszam do wspólnego odkrywania języka angielskiego. Mam nadzieję, że uda mi się Cię zachęcić do wspólnej pracy, która z moją pomocą okażę się szalenie owocna.
 

Daria

Hi! Jestem Daria. Swoją przygodę z nauką języków zaczęłam już w przedszkolu i jest to pasja, z którą bez dwóch zdań wiążę swoją przyszłość. Możliwość uczenia innych to niesamowite doświadczenie, które daje mi poczucie spełnienia. Kocham języki i chcę tą miłością zarazić też Was! Pokażę Wam, że nauka języków może być przyjemna, ciekawa i bezstresowa, a nie kojarzona z nudnymi zajęciami i toną zadań gramatycznych. Na moich zajęciach znajdziemy balans pomiędzy ważnymi zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi, a umiejętnością płynnego i swobodnego wypowiadania się. Innym moim zainteresowaniem są podróże i nie raz przekonałam się jak znajomość języka angielskiego może ułatwić życie- nawet na końcu świata. Dlatego chcę Wam również pomóc w pozbyciu się blokady językowej. Szukasz interesujących i kreatywnych zajęć dopasowanych pod Ciebie i Twój rozwój? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i nauce w przyjaznej atmosferze? Zapraszam Cię bardzo serdecznie. See you:)

Krzysiu

Hejka! Jestem Krzysiek! Zdobyłem certyfikat LanguageCert na poziomie C1, a na uczelni regularnie poznaję nowe zagadnienia ekonomiczne, gdyż angielski jest nieodłącznym elementem świata biznesu.  Odkąd pamiętam byłem zainteresowany nauką tego języka, a moja pasja trwa aż do dzisiaj! W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, ciekawi mnie jej tworzenie i niedawno zacząłem także grać na gitarze. Oprócz tego chętnie czytam książki i oglądam seriale, co bardzo pozwoliło mi docenić znajomość języka, jako że ta zdolność otwiera dla nas wiele nowych możliwości. W nauce języka angielskiego staram się skupiać na praktycznej wiedzy, a także pomóc Ci w przełamaniu wszelkich barier, aby komfortowo posługiwać się angielskim bez chwili zwątpienia! Nie mogę się doczekać naszej pierwszej lekcji, do zobaczenia!

Jakub

Hej! Nazywam się Kuba, od małego interesuje się lingwistyką i zagranicznymi kulturami. Jako pasjonat językoznawstwa doskonale rozumiem mechanizmy akwizycji języka obcego i chętnie wdrożę Cię w ten pozornie jedynie trudny proces. Władam czterema językami i uczę się kolejnych, dzięki czemu w moich metodach nauczania z łatwością odnoszę się do perspektywy ucznia. Angielski towarzyszył mi od dziecka i był niezastąpionym narzędziem w zrozumieniu otaczającego mnie świata, od gier komputerowych po zagraniczne znajomości. Na lekcjach stawiam na swobodną, towarzyską atmosferę i merytoryczne podejście, co jest kluczem do przełamania bariery językowej. Z przyjemnością pomogę Ci w rozszerzeniu kompetencji ogólnych, przygotowaniu się do egzaminów szkolnych, certyfikacyjnych, jak i w specyficznym słownictwie biznesowym. Cechuje mnie indywidualne podejście i dostosowanie się do Twoich potrzeb. 6 lat doświadczenia i grono zadowolonych uczniów potwierdzi, że ze mną nauka angielskiego może być przyjemna i jednocześnie miarodajna.

Ala

Cześć! Mam na imię Ala. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam już we wczesnym dzieciństwie i kontynuuję ją do dziś - tym razem jednak nie z perspektywy ucznia, a nauczyciela. Podczas swoich zajęć stawiam na indywidualne podejście do kursanta, staram się by atmosfera podczas naszych lekcji była jak najbardziej komfortowa, a wspólna praca przynosiła zamierzone efekty. Z własnego doświadczenia wiem, jak ciężkie może być pokonywanie swoich barier, więc jeśli zależy Ci na tym, żeby przełamać strach i poszerzać swoje horyzonty, to świetnie trafiłaś/eś! Zapraszam na wspólne zajęcia, podczas których przekonasz się, że nauka angielskiego może być przyjemna.

Weronika

Cześć! Mam na imię Weronika. Na co dzień udzielam lekcji z języka angielskiego oraz odbywam praktyki tłumaczeniowe. Moje zainteresowanie językami obcymi rozpoczęło się w czasach szkolnych i trwa do dzisiaj. Jednak to w czasie studiów filologicznych poczułam, że dzielenie się własną pasją do języków z innymi może być satysfakcjonującym sposobem na życie. Dzięki językom mamy szansę nawiązać kontakty z ludźmi z całego świata, nie tylko poprzez podróżowanie, ale również tak bardzo popularne dzisiaj social media. Ponadto język angielski jest językiem globalnym i często wymaganym w znalezieniu wymarzonej pracy. Nauka angielskiego wcale nie musi być trudna, wystarczą chęci i motywacja, a przełamywanie barier językowych stanie się czymś o wiele przyjemniejszym i przyniesie ogromne korzyści. Osobiście uważam, że na zajęciach najważniejszy jest dobry kontakt z uczniem i stworzenie miłej atmosfery. Wówczas nauka nie będzie jedynie nauką, ale świetną zabawą, gramatyka przestanie być skomplikowana, a prowadzenie konwersacji z pełną swobodą stanie się czymś zupełnie naturalnym i przede wszystkim zadowalającym. Wiem, jak stresująca może wydawać się nauka języka obcego, dlatego pragnę pokazać Ci, że to tylko wrażenie, a przyswajanie angielskiego nie wymaga wyłącznie talentu, ale cierpliwości i dobrego sposobu nauczania.

Konrad

Hello there! Jestem Konrad i z wielką przyjemnością spotkam się z Tobą na zajęciach! W wolnych chwilach zajmuję się jednym z moich hobby jakimi jest dobra książka oraz kinematografia. Podróże po Polsce są także moją pasją. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego pozwoliło mi na stworzenie elastycznego systemu, który jestem w stanie dopasować do każdego indywidualnie! Na moich lekcjach głównie skupiam się na słownictwie połączonym z konwersacjami. Podczas naszych wspólnych zajęć znajdziemy również czas na przyswojenie oraz utrwalenie zasad gramatyki, która dla wielu wydaje się dość skomplikowana. Pokażę Ci, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Posługiwanie się językiem angielskim jest niezbędne we współczesnym świecie i jeśli chcesz się go nauczyć zapraszam Cię na wspólne lekcje! Do zobaczenia!

Marysia

Cześć wszystkim! Jestem Marysia, a język angielski to jedna z moich wielu pasji! Uczę się go odkąd miałam 5 lat i do dzisiaj towarzyszy mi na co dzień. Uwielbiam uprawiać sport, czytać, a moim ulubionym serialem wszech czasów są „Przyjaciele”. Ucząc, staram się skupiać na rozmowie i przezwyciężaniu nieśmiałości w posługiwaniu się angielskim, chociaż nie zapominam, aby uwzględniać też treści związane z gramatyką. Jeśli Twoja przygoda z angielskim jeszcze się nie rozpoczęła, to nic straconego! Nigdy nie jest za późno, by wkroczyć do świata jednego z najczęściej używanych języków świata! Do zobaczenia na zajęciach!

Julia

Cześć, jestem Julia. Angielski był zawsze częścią mojego życia, ale tak naprawdę zawładnął nim kiedy rozpoczęłam naukę w szkole Europejskiej w Strasburgu. Po tym cudownym etapie już nigdy nie byłam w stanie przestawić się z powrotem na język polski. W wolnym czasie uczę się nowych języków i czytam tony książek. Uwielbiam podróże te małe i te duże, poznawanie nowych osób, obcych kultur a w szczególności kuchni świata - to moja kolejna pasja. Staram się żyć chwilą i bezstresowo podchodzić do wielu spraw. Tak właśnie chcę prowadzić zajęcia! Nasze lekcje będą czasem pozytywnego rozwijania znajomości języka angielskiego. Sprawię, że zadanka z gramatyki będą równie przyjemne jak konwersacja z przyjacielem. Z niecierpliwością czekam na wspólne zajęcia!

Laura

Hej! Z tej strony Laura, która uwielbia podróżować, stawiać wysoko poprzeczki i motywować ludzi do działania. Język angielski, który uwielbiam towarzyszy mi od dziecka. Posiadam na swoim koncie certyfikaty na poziomach B2 oraz C1. Prowadzę również swojego bloga o zdrowych nawykach, treningach i motywacji. Kocham sporty ekstremalne i korzystam z każdej chwili na 100%. Jestem osobą bardzo aktywną, która ćwiczy, tańczy, pływa ale przede wszystkim bardzo otwartą, rozgadaną i towarzyską a to według mnie ważne przy nauce drugiej osoby. Nie mogę doczekać się, gdy razem będziemy poszerzali Twoją wiedzę i umiejętność komunikowania się po angielsku. Nie ma stresu, nauka języka to przyjemność a ja w pełni Ci to udowodnię.

Dominik

Hello ! Witajcie! Jestem Dominik. Język angielski był od zawsze moją pasją. Już od najmłodszych lat wiedziałem, że chce uczyć innych. W liceum dwukrotnie zostałem wyróżniony stypendium prezesa rady ministrów. Język angielski zajmuje znaczną część mojego życia. Jestem korepetytorem języka angielskiego już od 3 lat. Najbardziej interesuję się literaturą rosyjską XVIII/XIX wieku i fonologią języka angielskiego. Uwielbiam pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. W nauce języków obcych najważniejsze jest pokonywanie własnej bariery językowej. Człowiek uczy się na własnych błędach, a poprzez rozmowę możemy efektownie i efektywnie poprawić swój poziom językowy. Zapraszam do wspólnej nauki!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora