Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Karola M.

Hej! 
Jestem Karola. Języka angielskiego uczyłam się od najmłodszych lat, a obecnie większość moich znajomych pochodzi z zagranicy, dlatego posługuję się tym językiem na co dzień. Już od kilku lat udzielam korepetycji z języka angielskiego. Przekazywanie mojej wiedzy i pomaganie innym w rozwijaniu ich umiejętności językowych przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Poza nauką języków obcych uwielbiam także koncerty, sport i podróże. Należę do osób radosnych i kontaktowych, dlatego jeśli szukasz sposobu na przyjemną, a zarazem skuteczną naukę angielskiego - zapraszam :)

Ola J.

Cześć! 
Mam na imię Ola i bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu EnglishRules! Moja przygoda z językiem angielskim trwa odkąd pamiętam i od samego początku cieszyła mnie nauka tego języka. Jeszcze większą satysfakcję sprawia mi przekazywanie mojej wiedzy dalej. Języki są nieodłącznym elementem mojego życia codziennego, a także pomagają one w rozwijaniu moich pasji. Uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki w obcych językach i cieszyć się tym, że rozumiem teksty oraz ukryte metafory. Uwielbiam także podróżować - język angielski pozwala mi się porozumieć z każdym, w każdym zakątku świata i poznawać nowych ludzi. Znam również język rosyjski i podstawy szwedzkiego.

Nauczanie to jedna z moich pasji, bardzo cieszy mnie postęp ucznia i jego uśmiech oraz duma, że udało mu się zdać egzamin, czy dogadać się z kimś podczas wakacji za granicą. Zależy mi na nauce praktycznego i przydatnego języka angielskiego. Co więcej, komfortowa atmosfera i ciekawe materiały są nieodłącznym elementem moich zajęć. 
See you soon!

Dominika T.

Cześć, 
mam na imię Dominika i cieszę się, że mogę być lektorką w EnglishRules! Moja przygoda z językiem angielskim trwa już 10 lat, a pasję do języka odkryłam po kilku latach nauki kiedy zrozumiałam, że to nieodłączna część mojego życia. Angielski towarzyszy mi na co dzień i daje wiele możliwości takie jak podróżowanie czy nawiązywanie nowych znajomości za granicą bez bariery językowej. Podróżowanie to moja kolejna pasja, a miejsca, które zostaną mi na długo w pamięci to Londyn i Wiedeń. Znam również język niemiecki i francuski, dlatego też nauka języków odgrywa kluczową rolę w moim życiu. Od zawsze chciałam uczyć innych oraz dzielić się zdobytą wiedzą, dlatego 4 lata temu zaczęłam udzielać korepetycji. Jest to praca, która daje wiele satysfakcji, ponieważ progres ucznia jest wspólnym sukcesem. Ważne jest dla mnie to, aby zajęcia odbywały się w miłej i bezstresowej atmosferze, a przede wszystkim były interesujące dla ucznia. Uważam, że jest to najlepszy sposób na naukę, który przynosi oczekiwane efekty. Swoimi lekcjami, próbuję pokazać, że język angielski służy nie tylko do komunikacji, ale także może stać się pasją. Nie mogę się doczekać, kiedy spotkamy się na zajęciach!

Zofia L.

Cześć wszystkim! 
Mam na imię Zofia. Z językami obcymi mam styczność już od najmłodszych lat, kiedy to zaczęłam interesować się zagraniczną muzyką i próbowałam uczyć się tekstów piosenek. Muzyka łączy się również bardzo z moją kolejną ogromną pasją, jaką jest taniec. Taniec, muzyka i języki obce nauczyły mnie otwartości na świat, różne kultury, wrażliwości na ludzi i sztukę oraz kreatywności. 
Z językiem angielskim spotykamy się tak naprawdę wszędzie, dlatego uważam, że warto przełamywać swoje bariery i dać szansę temu pięknemu językowi. Ja sama uwielbiam poznawać nowe języki i powiązałam z tym nawet swoją ścieżkę studiów. Na moich zajęciach dbam o miłą atmosferę i dobry kontakt z uczniem, bo nauka języka ma być przede wszystkim przyjemna, a nie stresująca. Do zobaczenia na zajęciach!

Weronika G.

Hi everyone! 
Mam na imię Weronika. Języka angielskiego uczę się od najmłodszych lat, jednak odnalazłam w nim pasję dopiero kiedy zaczęłam podróżować. Niesamowita jest świadomość, że można pojechać gdziekolwiek, a bariera językowa nie będzie stanowiła problemu. Z tego też powodu, rok temu zaczęłam dzielić się moją wiedzą z innymi, poprzez nauczanie języka angielskiego. Swój angielski szlifowałam zarówno w szkołach językowych, na obozach międzynarodowych jak i w trakcie podróży. Posiadam certyfikat FCE, jednak przez cały czas staram się poszerzać swoje umiejętności. 

Zależy mi na tym, aby osoby uczące się wyciągały jak najwięcej z zajęć, które prowadzę dlatego staram się, aby każdy odnalazł jakiś interesujący go temat, na którym można by było oprzeć naukę języka. Najważniejsze, jest to, aby nauka nie była udręką, a rozmowa nie powodowała niepotrzebnego stresu! Z tego powodu na zajęciach wprowadzam bieżące tematy, wywiady i filmy. Jeżeli opis zgadza się z Twoimi potrzebami, zapraszam na zajęcia.

Ola G.

Hello, Nazywam się Ola
Interesuję się literaturę klasyczną, lubię obejrzeć dobry film czy też namalować jakiś obraz, jako że sztuka jest moją ogromną pasją. Uważam, że jedną z najważniejszych cech zarówno w nauczaniu jak i poza nim jest dobre nastawienie i otwarty umysł, co umożliwia poszerzanie naszych horyzontów i poznawanie świata. Staram się mieć takie podejście i przekazywać je uczniom. 

Angielski pozwolił mi przeczytać wiele wspaniałych dzieł literatury w oryginale, czytać zagraniczną prasę, źródła, rozumieć filmy, które nie doczekały się polskiego tłumaczenia, ale też porozumiewać się za granicą i poznawać wspaniałych ludzi z całego świata. Język angielski przede wszystkim jest moim hobby, edukowanie sprawia mi przede wszystkim przyjemność i daje dużo satysfakcji, posiadam już 4 letnie doświadczenie w nauczaniu. 

Poza nauką podstawowych umiejętności, jakimi jest znajomość słownictwa, czy gramatyki, przykładam dużą uwagę do praktycznych zdolności. Bardzo ważnym jest dla mnie, żeby uczniowie nie bali się rozmawiać i nie czuli wstydu przed wypowiadaniem się po angielsku, dlatego staram się rozwijać te umiejętności z nimi przy zachowaniu miłej i przyjaznej atmosfery na zajęciach. Angielski jest moją pasją, którą lubię zarażać innych, wkrótce i Was. See you soon!

Natasza T.

Hello there! Mam na imię Natasza, a moja przygoda z językiem angielskim trwa właściwie od kiedy tylko pamiętam. W liceum realizowałam program Matury Międzynarodowej IB, a później przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii i spędziłam niezapomniane dwa lata w pięknej Szkocji. Tam pogłębiałam swój związek z językiem angielskim i brytyjską kulturą, która zawsze była mi bliska.
Wierzę, że nauka języka angielskiego to nie tylko podręczniki i reguły gramatyczne, ale przede wszystkim umiejętność swobodnej komunikacji. To właśnie dzięki moim doświadczeniom w Wielkiej Brytanii potrafię dostarczyć Wam autentycznego i żywego języka, który jest niezbędny w codziennych sytuacjach. Podczas zajęć często bazuję na filmach czy piosenkach, bo sama właśnie w ten sposób uczyłam się języka angielskiego. Prywatnie bardzo bliska jest mi filozofia, szczególnie w kontekście społeczno-politycznym, oraz sztuka i popkultura. Uwielbiam też dobrą kuchnię. 
Z niecierpliwością czekam na nasze wspólne zajęcia, podczas których dołożę wszelkich starań, żeby stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko, które pomoże Wam osiągnąć swoje cele językowe. Mam nadzieję, że razem będziemy odkrywać niuanse języka i przełamywać bariery!

See you!

Mateusz J.

Witam Serdecznie!

Nazywam się Mateusz i z przyjemnością pragnę podzielić się z Tobą swoją pasją do nauki języka angielskiego.

Angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, a teraz jestem nauczycielem z pięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Moje pasje obejmują podróże, czytanie literatury anglojęzycznej, dobrym filmem lub serialem też nie pogardzę.

Pozytywne podejście jest dla mnie kluczowe, ponieważ wierzę, że przyjemność z nauki jest równie ważna, jak zdobywanie wiedzy.

Moja przygoda z językiem zaczęła się od fascynacji kulturą Brytyjską i pracy w Anglii. Pogłębiło to moją miłość do języka oraz umożliwiło odkrywanie różnorodności kulturowej.

Moje umiejętności w zakresie tworzenia dynamicznych lekcji, dostosowanych do Twoich potrzeb oraz cierpliwość i zaangażowanie, które wnoszę do procesu nauki, są kluczowe w mojej pracy. Zapraszam Cię do wspólnej podróży pełnej odkryć i osiągnięć!

Jadwiga P.

Cześć! Mam na imię Jadzia. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się od zafascynowania się historią i kulturą krajów anglojęzycznych, w szczególności Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Będąc natomiast absolwentką programu matury międzynarodowej (IB), moje zamiłowanie do tego języka się pogłębiło, co zachęciło mnie do podjęcia się pracy lektorskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat oraz posiadam certyfikat FCE. Jestem miłą, serdeczną osobą, która jest pozytywnie nastawiona do nauki - pragnę, aby moi uczniowie czerpali przyjemność z zajęć, a nie tylko traktowali je jako obowiązek. W szczególności uwielbiam prowadzić konwersacje, w których zawsze mogę poznać bliżej moich uczniów, a dzięki którym najłatwiej jest złamać barierę językową. Zawsze staram się kreować dobrą atmosferę na zajęciach, ponieważ wiem, że sprzyja ona sprawnemu przyswajaniu wiedzy!

Maria P.

Hello there! Nazywam się Maria. Uwielbiam wszystko, co związane z filmem, literaturą i popkulturą. Uczyłam się języka angielskiego od najmłodszych lat i bardzo miło wspominam naukę w gimnazjum oraz liceum dwujęzycznym. Regularnie brałam udział w lekcjach z native speakerami oraz w wymianach międzynarodowych. Właśnie na tych wyjazdach zawarłam wiele cudownych zagranicznych przyjaźni, co nie byłoby możliwe bez znajomości języka angielskiego. Cały czas staram się poszerzać swoje horyzonty oraz stawiać sobie nowe wyzwania. Bardzo chętnie pomogę Wam w realizacji wszelkich celów językowych. Na naszych spotkaniach czeka na Was możliwość rozwoju swoich umiejętności w tempie dostosowanym do Waszych potrzeb. Gwarantuję indywidualne podejście, a także spokojną atmosferę, dzięki której nauka stanie się przyjemnością. Jestem z natury osobą bardzo cierpliwą, dokładną i zorganizowaną, tak więc chętnie odpowiem nawet na setki nurtujących Was pytań. Serdecznie Was wszystkich zapraszam do wspólnej nauki. Nie mogę się doczekać aż Was poznam, see you soon!

Zuzanna S.

Hi there!
Jestem Zuza. Pasjonuję się kulturą, zarówno Stanów Zjednoczonych, jak i Dalekiego Wschodu, literaturą oraz filmami (w szczególności lubię horrory). Skończyłam amerykanistykę. Wierzę, że najlepsza metoda nauki języków obcych to regularna ekspozycja to znaczy nauka poprzez słuchanie, oglądanie i zagłębianie się w środowisko danego języka jak najczęściej. Tłumaczenie zawsze nieco odbiega od oryginału, dlatego również filmy i książki brzmią inaczej w oryginale i inaczej oddziałują na człowieka. Poza angielskim uczę się jeszcze rosyjskiego i zaczęłam w tym roku przygodę z japońskim. Jednak myślę, że to właśnie angielski jest w stanie najbardziej poszerzyć horyzonty w obecnych czasach i odblokowuje nam wielkie pole do rozwoju, a także możliwość komunikacji z ludźmi na całym świecie. Jego znajomość znacznie odmieniła moje życie i pozwoliła rozwijać różne umiejętności dzięki potędze internetu. W ten sposób uczę się rysunku, grafiki komputerowej i życia w duchu mindfulness. Jeżeli też chcesz zdobyć tę moc i pozbyć się bariery językowej zapraszam na moje zajęcia:)

Monika M.

Cześć wszystkim! Nazywam się Monika i bardzo się cieszę, że mogę być częścią zespołu English Rules. Języki od zawsze stanowiły centrum mojego życia, a obecnie poza angielskim, moje serce skradł język hiszpański, którego naukę kontynuuję od dwóch lat. Podróże i muzyka to również ogromna część mojego życia. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać różnorodne kultury i delektować się unikalnymi doświadczeniami. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się od najmłodszych lat. Fascynacja językiem Shakespeara i możliwość komunikowania się z ludźmi z różnych zakątków świata były dla mnie inspiracją do zgłębiania tajników angielskiej gramatyki i słownictwa. Nie wyobrażam sobie nauki języków i pracy z moimi uczniami bez pozytywnego podejścia, a więc na pewno nie braknie nam dobrego humoru podczas lekcji. Z niecierpliwością czekam na możliwość dzielenia się moją pasją do języków i podróży z Wami. Wierzę, że razem osiągniemy wspaniałe cele językowe i odkryjemy fascynujący świat anglojęzycznej kultury. Do zobaczenia na lekcji!

Wojtek S.

Hej, mam na imię się Wojtek i swoją przygodę z angielskim zacząłem prawie tak szybko jak z polskim – czasami sam nie wiem, w którym języku czuję się pewniej. Jestem człowiekiem z natury gadatliwym i przekonam każdego do porozumiewania się w języku obcym. Miałem przyjemność spędzić 4 miesiące w roli asystenta nauczyciela prowadząc zajęcia językowe za granicą, metody dydaktyczne nie są mi więc obce. Zawsze znajdę stosowne podejście i odpowiednio dostosuję zajęcia do indywidualnych potrzeb, nieważne jakie by one były. Jestem pewien, że wyleczę każdego z bariery językowej i lęku przed gramatyką. Gwarantuję luźną atmosferę na zajęciach – to mój sekret na przyjemność z nauki i zadowalające efekty pracy!

Bartosz B.

Cześć!

Mam na imię Bartosz. Języka angielskiego uczę się już od przedszkola. Następnie miałem z nim dużo styczności w szkole, na dodatkowych zajęciach w szkole językowej, a także w wolnym czasie poprzez gry, filmiki na Youtube oraz muzykę. W efekcie, kiedy miałem 19 lat, otrzymałem certyfikat oceniający moje umiejętności na poziom C2. To było kilka lat temu, i od tego czasu jeszcze wiele się nauczyłem (w końcu nauka trwa całe życie!).

Długo można wymieniać to, jakie są korzyści płynące ze znajomości języka angielskiego we współczesnym świecie, ale jeśli Państwo także chcieliby brać w nich udział - serdecznie zapraszam do nauki!

Dominika W.

Hello there! Nazywam się Dominika i nauczaniem języka angielskiego zajmuję się już 5 lat. Uwielbiam języki obce, dlatego moje zamiłowanie do nauki angielskiego szybko przerodziło się w pasję do nauczania. Moje początki z tym językiem nie były jednak łatwe – jako dziecko nie radziłam sobie z tym przedmiotem w szkole i dopóki nie spotkałam na swojej drodze świetnych nauczycieli, nie wiedziałam jak wielką frajdę może sprawiać nauka języków obcych. Właśnie dlatego dokładnie rozumiem jak ważną rolę odgrywa lektor w procesie przyswajania przez ucznia języka i zawsze robię wszystko, aby zajęcia były jak najprzyjemniejsze i interesujące, a materiały ciekawe i dostosowane do kursantów. Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna - moim priorytetem jest to, aby kursanci dobrze się bawili podczas zajęć, ponieważ wiem, że nauka jest najefektywniejsza, kiedy uczniowie lubią na nie przychodzić i czują się swobodnie. Aktualnie w wolnym czasie uczę się również języka hiszpańskiego, więc wiem jak frustrujący może być proces nauki – dlatego mam w sobie ogrom cierpliwości i zrozumienia. Lata doświadczenia pozwoliły mi wypracować sporo sposobów na wytłumaczenie jednej rzeczy, dały świadomość tego, jakie zagadnienia sprawiają największy kłopot i jak temu zaradzić – znam szereg tricków i skojarzeń, które usprawniają naukę skomplikowanych kwestii. Każdego kursanta traktuję indywidualnie i dopasowuję zajęcia tak, aby był zadowolony i spełnił swoje cele językowe – to od ciebie zależy na czym skupimy się najbardziej. Jeśli jednak nie masz konkretnego celu, nie wiesz dokładnie na czym chciałbyś się skupić – mam masę pomysłów na zajęcia, których wykorzystania nie mogę się doczekać! See you!

Weronika S.

Hi guys! Z tej strony Weronika, cieplutko zapraszam na zajęcia z czegokolwiek masz ochotę! Osobiście jestem człowiekiem orkiestrą, skończyłam studia w języku angielskim Business Administration a teraz kontynuuję na Master of Law w Bolonii i już od kilku miesięcy mam przyjemność mieszkać na makaronowej ziemi. Możemy szlifować zagadnienia biznesowe, finansowe i prawnicze ale również nie zabraknie aspektów kulturowych (nie ma to jak lekcja bazowana na dobrym serialu) i oczywiście postaram się zaspokoić ciekawość pasjonatów gramatycznych smaczków. Uważam że podstawą do efektywnej nauki jest spokojna, wolna od osądu atmosfera na zajęciach i na takie właśnie zajęcia zapraszam! See you soon!

Agata S.

Hello there!! Mam na imię Agata i od najmłodszych lat pasjonuje się językami obcymi. Swoją przygodę rozpoczęłamw szkole podstawowej i kontynuuję ją do dziś. Zaletą języków, która sprawia,  że się nie nudzą, jest ich zmienność. Codziennie możemy odkrywać coś nowego, co sprawi, że jesteśmy bardziej nimi zafascynowani. Nauka języków otwiera przez nami nowe możliwości: nieskończone podróże, poznawanie nowych ludzi czy znalezienie pracy za granicą. Angielski i niemiecki towarzyszyły mi na każdym etapie mojego życia. To dwa różne języki, które na swój własny sposób zaciekawiły mnie i sprawiły, że jestem w stanie się porozumieć. Moja pasja pogłębiła się dzięki podróżowaniu, dlatego samodzielnie próbuję również przygody z językiem hiszpańskim. Wyjazdy za granicę uświadomiły mi, że nie ma  nic piękniejszego niż swobodna komunikacja z drugim człowiekiem.

Moją pasją jest również muzyka, to ona ponoć łagodzi obyczaje. Gra na pianinie oraz śpiew w zespole nauczyły mnie, że cierpliwość i wytrwałość daje również efekty w nauce języków obcych. 
Na moich lekcjach przełamiemy bariery językowe i sprawimy, ze nauka języków stanie się łatwa i przyjemna. Czekam na ciebie. Do zobaczenia!

Wiktoria Ł.

Hello, nazywam się Wiktoria i z językiem angielskim mam do czynienia już od ponad 17 lat, nie tylko w szkole, ale również podczas wymian i studiów zagranicznych :) Serdecznie zapraszam Cię na zajęcia ze mną, na których postaram się pokazać Ci, że język angielski wcale nie musi być trudny, a przy jego nauce można się świetnie bawić. Zobaczysz również, że umiejętność płynnego komunikowania się stworzy Ci wiele możliwości rozwoju i poznawania nowych, ciekawych osób z całego świata. Na zajęciach gwarantuję miłą atmosferę i przystępny sposób przyswajania nowej wiedzy :) Poza językiem angielskim moją największą pasją jest muzyka; jestem studentką piątego roku na Akademii Muzycznej i studiuję flet poprzeczny :) Do zobaczenia! :D 

Jan H.

Cześć,

jestem Janek, Angielski to moja pasja. Od najmłodszych lat lubiłem oglądać zagraniczne seriale i filmy a możliwość czerpania z nich największej przyjemności w oryginalnym języku utwierdza mnie w przekonaniu ze uczęszczanie na korepetycje było właściwym wyborem. Obecnie jestem studentem trzeciego roku filologii angielskiej, i jestem dumny ze posłuję się językiem angielskim na poziomie który pozwala mi na swobodną komunikacje z native speakerami tego języka. Wierze że jeżeli podejmiemy razem współpracę, pokonamy wszelkie bariery językowe, a wasz poziom języka angielskiego wzrośnie do waszych oczekiwań. Can't wait to see you!

Piotr M.

Hi everyone!
Jestem Piotrek:) Języka Angielskiego uczę się odkąd tylko pamiętam. Od dziecka mam doczynienia z native speakerami i to właśnie chęć komunikacji z nimi zaszczepiła we mnie pasję do języków od najmłodszych lat. Studiowałem w dwóch zagranicznych uczelniach przez co angielski stał się językiem, którym posługuję się na co dzień. Podczas naszych zajęć pokażę Ci, że angielski nie jest wcale taki straszny, a umiejętność komunikacji w tym języku pozwoli Ci na  otwarcie wielu nowych drzwi w twoim życiu:) 
Poza językami moją główną pasją od wielu lat jest muzyka (studiuję Instrumentalistykę na Akademii Muzycznej) oraz podróże i poznawanie nowych kultur. 
Postaram się aby nauka ze mną przynosiła Ci satysfakcję, nowe odkrycia po każdych zajęciach i pozwoliła Ci na efektywne dotarcie do Twoich celów językowych. 
Do zobaczenia na naszych zajęciach!

Oliwia J.

Hi there! Mam na imię Oliwia. Kocham języki! Uważam, że pozwalają nam one poznawać ludzi i inne kultury. Język angielski jest nieodłączną częścią mojego życia. Moja pasja do języka zaczęła się już w szkole podstawowej. Jestem ogromną wielbicielką kultury amerykańskiej, głównie seriali, muzyki i książek. Uważam, ze język angielski jest potrzebny nie tylko do celów  komunikacyjnych, ale również do zrozumienia popkultury, która się otaczamy.  

Z wykształcenia jestem anglistką i na co dzień staram się zarazić innych pasja do języka angielskiego. Na zajęciach cenię sobie miłą i luźną atmosferę, i dążenie do wyznaczonych przez Ciebie celów językowych. :)

Laura R.

Hello there! :)

Nazywam się Laura i moja droga z językiem angielskim trwa już dobre parę lat. Na każdym etapie edukacji angielski był dla mnie priorytetem. Również towarzyszył mi w życiu od zawsze, ponieważ zagraniczna muzyka była moim must-havenawet w dzieciństwie. Wiele z nas za dziecka było fanami zagranicznych artystów i śpiewało ich piosenki nawet bez znajomości języka, prawda? ;) Muzyka do dzisiaj ze mną została i jest stałym elementem mojego codziennego życia, jako że pomaga mi przy nauce języka angielskiego oraz umożliwia komunikację z innymi osobami, gdy jeżdżę na koncerty ;) Znajomość angielskiego zawsze ułatwia poznawanie nowych osób!

Jestem osobą, która uwielbia naukę języków obcych, dlatego też uczę się trzech innych języków poza angielskim. Osobiście uważam, że dzięki nauce języków obcych można naprawdę poszerzyć swoje horyzonty. Dlatego też w nauce stawiam na cierpliwość i otwartość wobec ucznia. Nauka języka obcego wymaga komfortu, który zawsze staram się zapewnić. Na moich lekcjach nigdy nie spotkasz się z negatywnym nastawieniem. Każdy problem związany z nauką języka angielskiego będziemy rozwiązywać razem i próbować różnych metod na zapamiętywanie słownictwa, jak i teorii :) Mam nadzieję, że jak najszybciej spotkamy się na wspólnych zajęciach, see you soon! :)

Nicole (Native speaker)

Hello! I’m Nicole. English teaching has allowed me to see different perspectives of topics and conversations with students. I strive to build student self-esteem and encourage understanding of cultural diversity, gender differences and physical limitations. Above all, making the experience fun and memorable!!

My communication, people-centric nature, compassion and enthusiasm have made it feasible for me to successfully teach English.

Zosia W.

Cześć! Mam na imię Zofia i jestem studentką filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Język angielski jest ważną częścią mojego życia, bo posługuję się w nim na co dzień w pracy naukowej, która jest moją największą pasją! Poza środowiskiem akademickim interesuję się literaturą, poezją i muzyką, a także kulturą koreańską. Właśnie w Korei Południowej odkryłam swoją miłość do nauczania i zdobywałam doświadczenie lektorskie. Przekazywanie swojej wiedzy, zarówno czysto językowej, jak i ogólnej, sprawia mi masę radości, którą uwielbiam dzielić się z uczniami! Wierzę, że nauka języka może być przygodą życia, która otwiera nas nie tylko na sam kontakt z innymi ludźmi, ale także nowe perspektywy i doświadczenia, z którymi bez znajomości języków obcych nie mielibyśmy styczności. Dlatego podczas moich zajęć staram się, by były właśnie tym - wielką przygodą, dzięki której w swobodnej i przyjaznej atmosferze możemy razem uczyć się i świetnie bawić. Do zobaczenia! :)

Aniela B.

Hello there! Nazywam się Aniela. Język angielski otacza mnie  na co dzień. Piszę teksty w stylu akademickim oraz bardziej hobbistycznie, pracując nad własnymi powieściami. 
Interesuję się rysunkiem, szczególnie szkicem tradycyjnym oraz komputerowym. Moje mieszkanie jest złożone w 80% z roślin, którymi zajmuję się z oddaniem i pasją. 
Uwielbiam słuchać muzyki - tak wyglądały moje pierwsze kroki z językiem angielskim. Od najmłodszych lat obcowałam z Angielskim (poprzez gry, książki, muzykę, seriale), co sprawiło, że teraz jest dla mnie równie naturalny jak Polski. Uważam, że nauka języka może być przyjemna i otwiera nam bardzo wiele, nowych możliwości. 

Jeśli chcesz poznać najbardziej rozpowszechniony język świata pod opieką skromnego studenta, zapraszam!

Julia O.

Cześć! Mam na imię Julka i aktualnie jestem studentką prawa. Do moich głównych zainteresowań należą sporty zespołowe – przez wiele lat grałam w siatkówkę, miałam też krótką przygodę z piłką ręczną. Poza tym uwielbiam czytanie kryminałów, jestem ogromną fanką twórczości Agathy Christie. Pasją do języka angielskiego zaraziła mnie wspaniała lektorka, która prowadziła zaawansowany kurs, na który uczęszczałam przez kilka lat. W gimnazjum byłam w klasie językowej, która umożliwiła mi poznawanie angielskiego w jeszcze większym stopniu. Przez długi czas udzielałam też korepetycji, co pozwoliło mi dostrzec ogromną rolę indywidualnego podejścia do ucznia w procesie nauki. Uważam, że znajomość angielskiego otwiera naprawdę wiele możliwości – pozwala na poznanie ciekawych ludzi z różnych zakątków świata, uprzyjemnia i znacznie ułatwia podróżowanie, a także umożliwia szerszy dostęp do ciekawych materiałów z różnych dziedzin. Dzięki znajomości angielskiego możemy pozwolić sobie na czytanie naszych ulubionych książek, czy oglądanie filmów i seriali w ich oryginalnym języku. Chętnie pomogę Ci w Twojej przygodzie z tym językiem i spróbuję zarazić pasją do niego. Wspólnie odkryjemy formę, która będzie dla Ciebie najbardziej przyjemna i efektywna. Do zobaczenia!

Ania B.

Cześć! Jestem Ania. Język angielski towarzyszy mi całe życie - dosłownie, bo moje pierwsze lekcje odbywałam już w szkółce dla rocznych dzieci. Po pierwszej klasie liceum wyjechałam na dwuletnie stypendium do Anglii, gdzie skończyłam szkołę i zdałam brytyjską maturę A-Levels. Obecnie studiuję biologię molekularną na jednym ze szkockich uniwersytetów. Językiem angielskim posługuję się na co dzień w rozmowach z rówieśnikami, pisaniu esejów... tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia (wliczając w to, czasami, namiętne oglądanie seriali i czytanie książek fantastycznych). Szczególnie istotnym elementem nauki języka jest dla mnie po prostu rozmowa, używanie żywego języka - brakowało mi tego gdy sama uczyłam się w szkole, dlatego teraz chętnie stanę się dla Ciebie anglojęzycznym rozmówcą, a przy okazji pomogę w gramatyce, rozwijaniu słownictwa czy przygotowaniu do ważnego egzaminu. Zadbam przy tym o dobrą atmosferę - język angielski jest dla mnie przyjemnością, więc wychodzę z założenia, że i zajęcia powinny być przyjemne. Jestem raczej ścisłowcem, dlaetgo staram się tłumaczyć złożone zagadnienia w prosty i schematyczny sposób - tak, by łatwo zapadło w pamięć i tam pozostało. Zatem jeśli szukasz skutecznej, a jednocześnie bezstresowej nauki - zapraszam!

Aurelia W.

Hej! Jestem Aurelia, od niedawna studentka prawa. Uwielbiam podróżować, poznawać obce kultury oraz zawierać międzynarodowe przyjaźnie. Pasja do języka angielskiego towarzyszy mi już od najmłodszych lat, a dzielenie się tym z innymi, daje mi ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego, zapraszam cię do wspólnej nauki, abym mogła zarazić nią również ciebie! Podczas zajęć pomogę ci w bezstresowy i jak najbardziej efektywny sposób przejść przez proces rozwijania znajomości języka, abyś mógł/mogła w pełni korzystać z możliwości, które nam daje. Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście oraz spokojną i luźną atmosferę.
Do zobaczenia!

Klaudia J.

Cześć, z tej strony Klaudia. Angielski towarzyszy nam na każdym kroku. Otwiera przed nami wiele drzwi, w tym ułatwia zwiedzanie świata oraz zawieranie nowych znajomości. To właśnie dlatego zdecydowałam uczyć innych. Chciałabym, aby więcej osób komfortowo posługiwało się tym językiem. Znajomość angielskiego przydaje mi się w realizowaniu zainteresowań. Gdy wychodzi nowy tom jednej z moich ulubionych, anglojęzycznych serii, nie muszę czekać na jego polski przekład. Podstawy jazdy figurowej poznałam dzięki filmikom nagrywanym przez zagranicznych trenerów. Nawet nauka kolejnych języków stała się łatwiejsza i łatwiej dostępna. Obecnie studiuję anglistykę, jednak w tym roku planuję podjąć drugi kierunek: filologię germańską. Własnych sił natomiast próbuję w nauce koreańskiego i francuskiego. Chciałabym podzielić się z Tobą moją pasją do języków. Wierzę, że są one mostem, który może nas doprowadzić do kolejnych celów. Angielski, jako obecna lingua franca, jest świetnym wyborem. Chętnie pomogę Tobie go opanować i doszlifować. Do usłyszenia na zajęciach!

Wiktoria P.

Hej! Mam na imię Wiktoria. Od 4 lat udzielam korepetycji z angielskiego, jednak kontakt z tym językiem miałam już od najmłodszych lat. Posiadam certyfikat FCE, który potwierdza moją znajomość angielskiego na poziomie C1. Oprócz pasji do nauki języków interesuję się też kulturą Chin, jogą oraz szeroko pojętym językoznawstwem. Uwielbiam podróżować, co również stale daje mi możliwość używania języka w naturalnych okolicznościach. Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie – na pierwszych zajęciach wspólnie ustalimy Twoje cele, oczekiwania i sposób nauki. Uważam, że w nauce języka niezmiernie ważna jest dobra atmosfera i komunikacja, dlatego zawsze jestem otwarta na wszelkie sugestie ze strony uczniów. Na zajęciach ze mną znajdziesz nie tylko ćwiczenia z gramatyki, ale też fragmenty piosenek, dyskusje na temat filmów, książek czy aktualnych wydarzeń z całego świata. Od czasu do czasu do swoich zajęć dodaję też elementy kulturowe – uważam że niesamowice urozmaicają zajęcia i dają szersze spojrzenie na język! Bardzo chętnie pomogę Ci pokonać barierę językową i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pisania, czytania, słuchania i mówienia po angielsku. Będziesz w stanie swobodnie rozmawiać, oglądać filmy czy rozumieć wypowiedzi w tym języku. Serdecznie zapraszam Cię na wspólne zajęcia :)

Natalia S.

Cześć! Mam na imię Natalia. Nauka języków obcych od zawsze była jedną z moich największych pasji oraz ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Uwielbiam łączyć naukę z kreatywnością i zawsze dążę do tego, żeby sam proces dawał jak najwięcej satysfakcji i przyjemności.
Język angielski towarzyszy mi od zawsze i w każdym aspekcie mojego życia. Uczyłam się go poprzez muzykę, rozmowy z native speakerami, filmy, seriale oraz podróżowanie. Kocham podróże i poznawanie innych kultur, dlatego ważnym doświadczeniem dla mnie była praca stewardesy. Dzięki niej miałam okazję do używania języka angielskiego w praktyce i zwiedzenia kawałka świata.
Ciekawe tematy rozmów, różnorodne zagadnienia oraz sympatyczna atmosfera to idealne połączenie i klucz do sukcesu w nauce języka obcego. Właśnie to jestem w stanie Ci zagwarantować na naszych wspólnych zajęciach!
Serdecznie zapraszam!

Łukasz K.

Hej! Nazywam się Łukasz. Interesuję się azjatyckimi komiksami i animacją i hobbistycznie zajmuję się barmaństwem. Z angielskim jest podobnie jak z tworzeniem drinków, na początku może się wydawać to bardzo skomplikowane, ale po zdobyciu pewnej ilości wiedzy i praktyki rezultatem jest coś z czego możemy być dumni.

Angielski otaczał mnie od zawsze w postaci gier, filmów i innych form kultury, szybko zauważyłem, że jest on kluczem do szerszego poznawania świata i może nam pomóc w życiu codziennym.

Zajęcia prowadzę w miłej i koleżeńskiej atmosferze, żebyś czuł się swobodnie podczas lekcji. Zapraszam!

Albert M.

Hej! Nazywam się Albert. Uwielbiam podróże, książki fantastyczne i kryminalne oraz składanie origami. Wbrew pozorom, nauka języka i origami mają wiele wspólnego. W obu przypadkach zaczynamy od podstaw, które początkowo mogą wydawać się trudne, lecz z czasem nabierają kształtu, a my pewności siebie w tym co robimy. Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo uczyłem się go w szkole, a z czasem wychodziłem poza schematy i samodzielnie odkrywałem język poprzez różne gry komputerowe, filmy i seriale w języku angielskim. Aktualnie przekazuję swoją wiedzę innym - ukończyłem praktyki nauczycielskie w szkole publicznej oraz udzielałem korepetycji prywatnie. Wierzę, że dzięki odpowiednio dobranym metodom nauczania, efekty nauki przyjdą szybciej niż się spodziewasz! See you soon!

Wiktoria W.

Hello! Tu Wiktoria - obecna studentka medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i przyszła chirurg. 

Dzięki Maturze Międzynarodowej IB, język angielski na stałe wszedł mi w krew i towarzyszy mi na co dzień zarówno w nauce, jak i w rozrywce czy kontaktach towarzyskich. W wolnym czasie chodzę po górach, próbuję nowych sportów, gram w gry planszowe i czytam książki, głównie popularnonaukowe. Uczę się kilku języków obcych na różnych poziomach, dzięki czemu łatwiej jest mi się wczuć w sytuację moich uczniów. Moją ulubioną częścią zagranicznych podróży jest rozmawianie w obowiązującym tam języku - nawet gdy znam tylko podstawy przyswojone na krótko przed wyjazdem. Dlatego też na moich zajęciach stawiam na rozmowę. Ze mną przestaniesz się bać czy wstydzić używać angielskiego!

Dominika K.

Cześć, jestem Dominka. Po angielsku mówię prawie tak samo długo jak po polsku, ponieważ naukę zaczęłam mając już trzy lata i od tego czasu uczęszczałam na wiele kursów językowych aż do rozpoczęcia gimnazjum, gdzie zaczęłam realizować program matury międzynarodowej IB, najpierw jako MYP, a później jako DP. Obecnie studiuję stosunki międzynarodowe i dyplomację w języku angielskim na Uniwersytecie Bolońskim, więc już od 7 lat uczę się wyłącznie po angielsku. W wolnym czasie lubię się uczyć nowych języków, jeździć na rowerze, podróżować, grać na gitarze basowej, ale obecnie moim największym hobby jest Formuła 1 (niestety oglądana z kanapy, kierowcą jeszcze nie jestem), o której (tak samo jak o muzyce rockowej) bardzo chętnie z Wami porozmawiam. Na moich lekcjach staram się stawiać na luźną rozmowę, komfort, spokój i zrozumienie potrzeb ucznia. Nie chcę żeby nasze lekcje były czymś męczącym; niech będą one formą zabawy i oderwania się od codziennych obowiązków przy skutecznej i efektywnej nauce. Mam nadzieję, że jak najszybciej zobaczymy się na zajęciach, see you!

Igor B.

 Hello, and welcome! Nazywam się Igor. Pasjonuję się nauką języków obcych i mam do tego “smykałkę” już od najmłodszych lat, ponieważ wtedy właśnie pierwszy raz zetknąłem się z językiem angielskim. Ważnym doświadczeniem w moim życiu były obozy językowe, na których miałem możliwość nie tylko szlifować swój język, ale również poznać wielu ludzi z przeróżnych zakątków świata od Japonii po Stany Zjednoczone. Język angielski to dla mnie codzienność, nie tylko uczelniana. Jestem ogromnym fanem kultury amerykańskiej i zostałem nią zarażony już w młodości, gdy pierwszy raz zetknąłem się z nią dorastając w internecie. Wszystkie konsumowane przeze mnie media są w języku angielskim, gdyż zapewnia mi on najszerszy zakres informacyjny jak i merytoryczny. Rozrywka również przesiąkła językiem angielskim, gdyż nie wyobrażam sobie oglądać filmu lub grać w grę na konsoli z polską lokalizacją kinową. Zapraszam do wspólnego odkrywania języka angielskiego. Mam nadzieję, że uda mi się Cię zachęcić do wspólnej pracy, która z moją pomocą okażę się szalenie owocna.
 

Daria P.

Hi! Jestem Daria. Swoją przygodę z nauką języków zaczęłam już w przedszkolu i jest to pasja, z którą bez dwóch zdań wiążę swoją przyszłość. Możliwość uczenia innych to niesamowite doświadczenie, które daje mi poczucie spełnienia. Kocham języki i chcę tą miłością zarazić też Was! Pokażę Wam, że nauka języków może być przyjemna, ciekawa i bezstresowa, a nie kojarzona z nudnymi zajęciami i toną zadań gramatycznych. Na moich zajęciach znajdziemy balans pomiędzy ważnymi zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi, a umiejętnością płynnego i swobodnego wypowiadania się. Innym moim zainteresowaniem są podróże i nie raz przekonałam się jak znajomość języka angielskiego może ułatwić życie- nawet na końcu świata. Dlatego chcę Wam również pomóc w pozbyciu się blokady językowej. Szukasz interesujących i kreatywnych zajęć dopasowanych pod Ciebie i Twój rozwój? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i nauce w przyjaznej atmosferze? Zapraszam Cię bardzo serdecznie. See you:)

Krzysztof M.

Hejka! Jestem Krzysiek! Zdobyłem certyfikat LanguageCert na poziomie C1, a na uczelni regularnie poznaję nowe zagadnienia ekonomiczne, gdyż angielski jest nieodłącznym elementem świata biznesu.  Odkąd pamiętam byłem zainteresowany nauką tego języka, a moja pasja trwa aż do dzisiaj! W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, ciekawi mnie jej tworzenie i niedawno zacząłem także grać na gitarze. Oprócz tego chętnie czytam książki i oglądam seriale, co bardzo pozwoliło mi docenić znajomość języka, jako że ta zdolność otwiera dla nas wiele nowych możliwości. W nauce języka angielskiego staram się skupiać na praktycznej wiedzy, a także pomóc Ci w przełamaniu wszelkich barier, aby komfortowo posługiwać się angielskim bez chwili zwątpienia! Nie mogę się doczekać naszej pierwszej lekcji, do zobaczenia!

Jakub C,

Hej! Nazywam się Kuba, od małego interesuje się lingwistyką i zagranicznymi kulturami. Jako pasjonat językoznawstwa doskonale rozumiem mechanizmy akwizycji języka obcego i chętnie wdrożę Cię w ten pozornie jedynie trudny proces. Władam czterema językami i uczę się kolejnych, dzięki czemu w moich metodach nauczania z łatwością odnoszę się do perspektywy ucznia. Angielski towarzyszył mi od dziecka i był niezastąpionym narzędziem w zrozumieniu otaczającego mnie świata, od gier komputerowych po zagraniczne znajomości. Na lekcjach stawiam na swobodną, towarzyską atmosferę i merytoryczne podejście, co jest kluczem do przełamania bariery językowej. Z przyjemnością pomogę Ci w rozszerzeniu kompetencji ogólnych, przygotowaniu się do egzaminów szkolnych, certyfikacyjnych, jak i w specyficznym słownictwie biznesowym. Cechuje mnie indywidualne podejście i dostosowanie się do Twoich potrzeb. 6 lat doświadczenia i grono zadowolonych uczniów potwierdzi, że ze mną nauka angielskiego może być przyjemna i jednocześnie miarodajna.

Weronika F.

Cześć! Mam na imię Weronika. Na co dzień udzielam lekcji z języka angielskiego oraz odbywam praktyki tłumaczeniowe. Moje zainteresowanie językami obcymi rozpoczęło się w czasach szkolnych i trwa do dzisiaj. Jednak to w czasie studiów filologicznych poczułam, że dzielenie się własną pasją do języków z innymi może być satysfakcjonującym sposobem na życie. Dzięki językom mamy szansę nawiązać kontakty z ludźmi z całego świata, nie tylko poprzez podróżowanie, ale również tak bardzo popularne dzisiaj social media. Ponadto język angielski jest językiem globalnym i często wymaganym w znalezieniu wymarzonej pracy. Nauka angielskiego wcale nie musi być trudna, wystarczą chęci i motywacja, a przełamywanie barier językowych stanie się czymś o wiele przyjemniejszym i przyniesie ogromne korzyści. Osobiście uważam, że na zajęciach najważniejszy jest dobry kontakt z uczniem i stworzenie miłej atmosfery. Wówczas nauka nie będzie jedynie nauką, ale świetną zabawą, gramatyka przestanie być skomplikowana, a prowadzenie konwersacji z pełną swobodą stanie się czymś zupełnie naturalnym i przede wszystkim zadowalającym. Wiem, jak stresująca może wydawać się nauka języka obcego, dlatego pragnę pokazać Ci, że to tylko wrażenie, a przyswajanie angielskiego nie wymaga wyłącznie talentu, ale cierpliwości i dobrego sposobu nauczania.

Maria G.

Cześć wszystkim! Jestem Marysia, a język angielski to jedna z moich wielu pasji! Uczę się go odkąd miałam 5 lat i do dzisiaj towarzyszy mi na co dzień. Uwielbiam uprawiać sport, czytać, a moim ulubionym serialem wszech czasów są „Przyjaciele”. Ucząc, staram się skupiać na rozmowie i przezwyciężaniu nieśmiałości w posługiwaniu się angielskim, chociaż nie zapominam, aby uwzględniać też treści związane z gramatyką. Jeśli Twoja przygoda z angielskim jeszcze się nie rozpoczęła, to nic straconego! Nigdy nie jest za późno, by wkroczyć do świata jednego z najczęściej używanych języków świata! Do zobaczenia na zajęciach!

Dominik K.

Hello ! Witajcie! Jestem Dominik. Język angielski był od zawsze moją pasją. Już od najmłodszych lat wiedziałem, że chce uczyć innych. W liceum dwukrotnie zostałem wyróżniony stypendium prezesa rady ministrów. Język angielski zajmuje znaczną część mojego życia. Jestem korepetytorem języka angielskiego już od 3 lat. Najbardziej interesuję się literaturą rosyjską XVIII/XIX wieku i fonologią języka angielskiego. Uwielbiam pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. W nauce języków obcych najważniejsze jest pokonywanie własnej bariery językowej. Człowiek uczy się na własnych błędach, a poprzez rozmowę możemy efektownie i efektywnie poprawić swój poziom językowy. Zapraszam do wspólnej nauki!

Lektorzy

Nauka angielskiego z lektorem

Zapraszamy na angielski online z lektorem lub native speakerem – nasza kadra to młodzi ludzie, którzy doskonale rozumieją, jak pomóc w przełamywaniu bariery językowej. To sprawia, że nasz kurs angielskiego online z lektorem przynosi oczekiwane rezultaty!

Nauka języka angielskiego online z lektorem

Nasi lektorzy to prawdziwi pasjonaci języka angielskiego! Specjalizują się w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania, co pozwala im dopasowywać się do kursanta na danym etapie nauki.

Angielski z native speakerem online

Interesuje Cię angielski online z native speakerem? Część naszych lektorów to native speakerzy, którzy przygotują Cię na kontakt z żywym językiem w praktyce. Angielski native speaker online sprawi, że poczujesz się swobodnie i nabierzesz płynności w mówieniu!

Nasza szkoła angielskiego online oferuje m.in.:

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora