Warszawa

Kurs Języka Angielskiego Warszawa

Znajomość języków obcych przydaje się w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Kurs języka angielskiego online w mieście Warszawa idealnie przygotuje Cię do matury, rozmowy kwalifikacyjnej w zagranicznej firmie czy wyjazdu na wakacje. Co ważne, nie musisz szukać lektorów z Twojej dzielnicy, ani nawet ze stolicy. Wszystkie zajęcia prowadzimy zdalnie, dzięki czemu nie stracisz czasu na dojazdy. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca — z akademika, pokoju hotelowego czy z ulubionej ławki w parku. W English Rules dostosujesz tryb nauki do siebie. Skorzystaj z naszej oferty i naucz się angielskiego szybko i przyjemnie!

Nauka języka angielskiego w Warszawie — to się opłaca

Nauka języka angielskiego jest bardzo przydatna — zwłaszcza dla mieszkańców tak dużych miast jak Warszawa. Co roku do stolicy przyjeżdża tysiące turystów. Wielu naszych gości pozostaje, by studiować na warszawskich uczelniach i w przyszłości znaleźć tu pracę. Właściciele firm doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego często wymagają od swoich pracowników komunikatywnej znajomości angielskiego. Bardzo prawdopodobne, że pierwszym pytaniem, które usłyszysz na rozmowie kwalifikacyjnej, będzie brzmiało: jak dobrze znasz język? Warto więc zawczasu przygotować się na tę chwilę, by móc pochwalić się płynnym angielskim, który wywrze wrażenie na rekruterach.

Nauka angielskiego online przyda Ci się nie tylko przy okazji szukania pracy w Warszawie. Znajomość języka pomoże Ci porozumieć się na wakacjach, oglądać seriale bez lektora czy przeczytać "Harry`ego Pottera"  w oryginale. Zdobywanie nowych umiejętności to także świetne ćwiczenie dla Twojego mózgu. Nie bez powodu nauka angielskiego jest tak popularna wśród emerytów, którzy chcą poświęcić wolny czas na nowe ambitne hobby.

Nauka angielskiego online nie tylko dla mieszkańców Warszawy

Nasza szkoła angielskiego online pozwoli Ci nauczyć się języka szybko i skutecznie. Odeszliśmy od przestarzałych i niesprawdzonych metod, stawiając na konwersacje i nowoczesne metody nauczania. Prowadzimy zajęcia indywidualnie lub w niewielkich grupach, dzięki czemu lektor może podejść do każdego ucznia indywidualnie. Co ważne, wszystkie lekcje są archiwizowane, więc możesz do nich wrócić — na przykład w czasie długiej podróży pociągiem. Dzięki temu, że kurs języka angielskiego jest prowadzony wyłącznie w formie zdalnej, nie musisz opuszczać lekcji z powodu korków w Warszawie czy nieprzewidzianego wyjazdu do innego miasta. Zajęcia online są nie tylko wygodniejsze od stacjonarnych, ale także o wiele bardziej efektywne. Zapisz się na pierwszą lekcję i przekonaj się o tym sam(a)!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora